To wszystko znajdziecie w trzech częściach serii Były sobie stwory: Gacie na maszt!, Człowiek w żelaznych skarpetach, Serowy potop. Czyta te historie specjalne dla was Krzysztof Gosztyła. Posłuchajcie! Koniecznie!

Reklama

Artur żyje w przedziwnym świecie, a właściwie w Podziemiu. Mieszkają tam kapuściane głowy, z szaf wyłażą pudełkowe trolle, wrony słuchają tylko marnej muzyki, borsuki kłusują, a krowy pławią się w morzu. A jakby tego wszystkiego było mało pewnego dnia nasz bohater staje się świadkiem okrutnego polowania na dzikie żółte sery. Musi być ostrożny.

Co się wydarzyło w Szczurzymoście, kim są Artur i jego Dziadek, dlaczego Chwytacz jest taki bezwzględny, kto uratuje chłopca, dowiesz się z opowieści o stworach.

Po kolei będą wyjaśniane wszystkie zagadki. A przede wszystkim ta, czy Artur z przyjaciółmi pokonają wreszcie tajemnicze Bractwo Sera z Chwytaczem na czele, i czy uda im się uratować siebie i Szczurzymost. Cierpliwości. Jeśli będą jakiekolwiek problemy, Artur na pewno zatelefonuje do Dziadka. Ale nie takim zwyczajnym telefonem, ale laleczką, która działa trochę tak jak telefon. Bo na Dziadka wnuczek zawsze może liczyć.

Były sobie stwory:
Gacie na maszt!, Człowiek w żelaznych skarpetach, Serowy potop

Autor: Alan Snow
Czyta: Krzysztof Gosztyła
Wydawnictwo: Świat Książki
Książki Audio na Mp3

Zobacz także
Reklama

Kącik małego czytelnika - sprawdź, jakie książki dla dzieci polecają inne mamy.

Reklama
Reklama
Reklama