Nauka pisania liter nie musi być ani nudna, ani trudna. Gotowe szablony do druku to świetny gadżet, który rozbudzi wyobraźnię twojego dziecka. Zanim twoje dziecko samodzielnie nauczy się pisać, będzie musiało nauczyć się pisania po śladzie (liter, cyfr i wyrazów). Pisanie liter po śladzie to świetny trening. Dziecko nie tylko nabywa nowe umiejętności (kolorowanie, rysowanie linii i szlaczków), ale także uczy się koncentracji. Wykorzystaj do tego nasz obrazek z literką „C”.

Reklama

Nauka pisania liter: litera „C”

Aby nauka była dla dziecka jednocześnie przyjemnością, skorzystaj z naszych szablonów do druku. Zachęć swoje dziecko, aby rysowało po śladzie. Jeśli uda mu się połączyć wszystkie kropki, będzie czekała na niego nagroda. Otrzyma kolorowankę z owocem na literkę „c”.

Litera „C” do pisania po śladzie

Litery do nauki pisania do druku ułatwią ci zadanie. Mając gotowy szablon, nie musisz sama nic tworzyć. Wystarczy jedynie go wydrukować. Pamiętaj, że obrazek musi spodobać się dziecku na tyle, by nie rzuciło go w kąt po kilku minutach. Nasza litera „C” sprawdzi się idealnie. Kliknij szablon do nauki pisania i wydrukuj go.

A może twoje dziecko potrafi już napisać cały wyraz „cytryna”? Jeśli nie, to koniecznie wydrukuj pozostałe literki z naszego owocowego alfabetu.

Litera „C” do druku: ściągawka

Przy nauce pisania literki „C” możesz także skorzystać z naszej ściągawki. Strzałki dokładnie wskazują etapy pisania, określając ruchy długopisu lub ołówka.

Zobacz także
Adobe Stock

Miłej zabawy!

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama