Poznaj serię pięknie ilustrowanych, niezwykłych książek dla dzieci o przygodach wesołej dziewczynki Siri. Jest ona zdecydowana w swych odczuciach i działaniach, wyrażają przy tym wszystkie emocje wprost. Stany ducha i zachowania małej dziewczynki ukazane są tu z jednej strony ze zrozumieniem dla ich podłoża i natury, z drugiej z humorem i lekkością. Bohaterka ma głowę pełną szalonych pomysłów i niespożytą energię do zabawy. Razem z trzema dobrymi kumplami (Dużym Otto, Średnim Otto i Małym Otto) tworzy zgraną paczkę przyjaciół.

Reklama

Książki mają wyjątkowy charakter, ponieważ najważniejsze w nich jest dziecko, jego sposób patrzenia na świat i radzenia sobie z problemami. Adresowane są do najmłodszych czytelników, zarówno do chłopców, jak i dziewczynek od 5 roku życia.

Autorka serii doskonale rozumie dziecięcy świat i mistrzowsko wyraża ich ekspresję emocjonalną. Nie boi się stawiania pytań. Świat przedstawiony w książce, jest takim, jakim widzą go dzieci.

Serię rozpoczynają 4 książki: “Siri i nowi przyjaciele", “Siri i Brudasek", “Siri i Pies Sąsiada", oraz “Siri Strzela Gola". W lipcu bieżącego roku ukażą się dwie kolejne części z serii – “Siri i pchła" oraz “Siri i straszna świnka".

materiały prasowe

materiały prasowe
Reklama

Zobacz także
materiały prasowe
Reklama
Reklama
Reklama