Em to mama dwójki dzieci. Kobieta zaszła w ciążę, mając 48 i 49 lat. Na TikToku pokazuje, jak wygląda takie późne macierzyństwo.

Reklama

Em miała już dorosłego syna, gdy ponownie, w wieku 48 lat zaszła w ciążę. Po urodzeniu dziecka, w wieku 49 lat, dowiedziała się po raz kolejny, że jest w ciąży. „Nie jestem szalona. Po prostu niezwykle błogosławiona! I zmęczona! Naprawdę bardzo zmęczona” – brzmi jeden z wpisów kobiety.

„Cuda się zdarzają”

Aktualnie Em wychowuje roczną córkę, trzyletnią córkę oraz 19-letniego syna. Wszyscy razem często podróżują, a kobieta podkreśla, że ich łączy ich naprawdę wyjątkowa więź. Przyznała również, że nigdy nie żałowała, że przed 50-tką znowu została mamą. W jednym z filmików wyznała nawet, że „poród w okresie menopauzy był najlepszą rzeczą, jaka jej się kiedykolwiek przydarzyła”.

Komentarze internautów

Mama trójki dzieci z tak dużą różnicą wieku często spotyka się z krytyką, jednak znajduje w sobie siłę, by odpierać ataki i cieszyć się macierzyństwem. Pod jej filmikami nie brakuje też pozytywnych i miłych słów:

„Mam 52 lata, nie wyobrażam sobie, żebym znowu przez to przechodziła, ale na pewno uwielbiam być babcią! Powodzenia, kochanie”;

Zobacz także

„Moja mama miała 42 lata, a mój tata 52, kiedy mieli bliźnięta. Oboje żyli długo, zdrowo. Widzieli też, jak wszystkie ich wnuki rosną”.

Piszemy też o:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama