Małgosia i Paweł Borysewicz zostali szczęśliwymi podwójnymi rodzicami. Celebrytka opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie maleńkiej rączki córeczki i zdradziła nieco szczegółów z drugiego porodu. Okazuje się, że dziewczynka urodziła się przed terminem i jest już na świecie od kilku tygodni, ale dopiero teraz rolniczka zdecydowała się podzielić z fanami radosną nowiną.

Reklama

Małgosia Borysewicz została mamą po raz drugi

Popularna była uczestniczka „Rolnika” zdradziła, że jej drugi poród odbył się o wiele wcześniej, niż było to zakładane. Córka jest już z rodzicami i bratem od trzech tygodni. Celebrytka uspokoiła jednak fanów, że Blanka, bo tak ma na imię dziewczynka, jest zdrowa i silna. Podziękowała też Bogu za kolejny cud narodzin. Na swoim profilu na Instagramie dodała urocze zdjęcie maleńkiej rączki dziewczynki. Na razie nie zdecydowała się na pokazanie jej całego wizerunku. Pod zdjęciem szczęśliwa rolniczka dodała wzruszający wpis:

„Kochani! Zostaliśmy rodzicami po raz 2. Nasza córeczka urodziła się znacznie wcześniej, niż planowaliśmy, ale cieszymy się, że jest już z nami od 3 tygodni. Jesteśmy w domu, szczęśliwi – bo jest cała, zdrowa i bardzo silna, najpiękniejsza córeczka na świecie ???? To magiczny czas dla nas, uczymy się siebie i cieszymy z każdej chwili. Rysio jest starszym, opiekuńczym bratem ❤ Dziękuję Panie Boże po raz kolejny, za kolejny cud narodzin. Moja rodzina, moje wszystko”.

Małgosia Borysewicz przez kilka ostatnich tygodni nie była tak aktywna w mediach społecznościowych, jak wcześniej, ale teraz już wiadomo, że miała ku temu bardzo ważny powód. Zapewniła jednak, że powoli wraca na Instagram, choć teraz stara się cieszyć każdą wspólną chwilą z rodziną.

Przypominamy, że Małgosia i Paweł Borysewicz mają też syna Rysia. Chłopiec przyszedł na świat w lutym 2019 roku.
Szczęśliwym podwójnym rodzicom bardzo gratulujemy i życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także

Źródło: Instagram

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama