Większość dzieci oszalała na punkcie "Krainy lodu". Niektórzy rodzice także, choć raczej się do tego nie przyznają... Zackary Bezen, 3-letni fan Elsy, pewnego ranka założył sukienkę głównej bohaterki. Na szczęście nie zapomniał o rękawiczkach (to dzięki nim Elsa mogła panować nad swoją mocą!). ;)

Reklama

Gdy chłopiec stał z mamą na przystanku, jego strój nie spodobał się jednej z oczekujących na autobus kobiet. Kobieta nie kryła swojego oburzenia, gdy dodatkowo usłyszała rozmowę Zackary'ego z mamą: wybierali swoją ulubioną księżniczkę Disneya! Mama chłopca uznała, że musi obronić synka i wyjaśnić, dlaczego nie widzi nic złego w tym, jak wygląda mały Zack.

Haylee dodała na Facebooku wpis, w którym napisała: Zackary może być kim chce. Dziś był księżniczką z bajki Disneya i TAK, pozwoliłam iść mu tak do szkoły. Dlaczego? Ponieważ właśnie to chciał założyć, ponieważ chciał pokazać swoim nauczycielom i przyjaciołom swoją suknię Elsy, ponieważ chciał zaśpiewać "Let it go" na zajęciach artystycznych, ponieważ nie rozumie stereotypów płciowych, do których według WAS powinien się dopasować, ale przede wszystkim dlatego, że jest niesamowity!

Młoda mama dodała, że chłopiec bawi się i figurkami księżniczek i figurkami piratów. Lubi też malować sobie twarz w taki sposób, żeby wyglądać jak groźny zombie, ale pozwoliłaby mu na pomalowanie ust szminką jeśli by tego chciał.

Uwielbiamy mamy, które bronią swoich dzieci! Jesteśmy pod wrażeniem postawy mamy Zacka. Co o tym myślicie? Pozwoliłybyście na to swojemu synkowi? Pamiętajcie, synek Adele założył suknię Anny z "Krainy lodu", siostry Elsy. ;)

Zobacz także
Reklama

Czytaj także: Wychowywanie dziecka a płeć

Reklama
Reklama
Reklama