Mamy, które rodzą w święta Bożego Narodzenia lub tuż po Nowym Roku mają niezwykły powód do radości – ich dzieci będą miały unikalny znak zodiaku.

Reklama

Najrzadszy znak zodiaku

Między grudniem a styczniem rodzi się mniej dzieci niż w pozostałych okresach roku. Dlaczego? Zdaniem niektórych naukowców zajście w ciążę jest najbardziej prawdopodobne, gdy na dworze panuje chłód, więc szczyt urodzeń przypada na czas od lipca do października (innymi słowy – zimą częściej zachodzimy w ciążę, a nie rodzimy). Poza tym przełom roku to także 3 szczególne daty: 24 grudnia, 25 grudnia i 1 stycznia – to wtedy rejestruje się najmniej porodów.

Koniec końców – osoby urodzone między 22 grudnia a 19 stycznia są w mniejszości. Łączą je też szczególne cechy charakteru oraz wspólny, najrzadziej spotykany znak zodiaku – Koziorożec.

Patronem Koziorożców jest Saturn. Osoby spod tego znaku zodiaku są nieśmiałe i ostrożne, a przy tym bardzo odpowiedzialne. Twardo stąpają po ziemi. Dochowują wierności rodzinie i przyjaciołom. Najlepiej dogadują się z osobami spod znaków: Koziorożca, Panny, Lwa, Raka i Byka.

Zobacz też:

Zobacz także
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama