Gdy idziemy do restauracji z dzieckiem zaczyna się dyskusja, proszenie, przekupywanie, oby tylko dziecko coś zjadło. Mowa tu oczywiście o niejadkach, a nie tych dzieciach, które chętnie próbują nowych potraw i od stołu trzeba je odciągać.

Reklama

To z tymi dziećmi, które jak to się mówi, mogą żyć samym powietrzem, jest zawsze największy problem. Rodzice się martwią, dzieci denerwują, co to za przyjemność iść wtedy na wspólny obiad do restauracji? Dlatego też wielu rodziców odmawia sobie przyjemności wyjścia na obiad i zrobienia sobie odpoczynku od domowej kuchni. Zniechęcają ich restauracje nieprzygotowane na przyjście dzieci i serwujące dania, których dzieci po prostu nie lubią.

Ta restauracja postanowiła wspomóc rodziców. Stworzyła menu dla dzieci, które zawiera tylko cztery dania, za to takie, które większość maluchów jest w stanie zjeść bez kręcenia nosem. Pomijamy fakt, czy to zdrowe i na pewno najlepsze pożywienie dla dzieci, ale coś za coś. Jeżeli pilnujemy by nasze pociechy jadły zdrowo przez całe tygodnie, to raz na jakiś czas, gdy idziemy zrelaksować się i wspólnie spędzić razem czas, możemy trochę sobie odpuścić. Nie ma nic bardziej stresującego, niż namawianie dziecka w miejscu publicznym do zjedzenia pożywnej sałatki, jeżeli ono nie ma na to ochoty.

Poznaj sposoby na 4 typy niejadka!

Menu zaproponowane przez restauratora to:
1. "Nie wiem" – czyli hot-dog z frytkami
2. "Nie mam pojęcia" – 2 kawałki kurczaka z frytkami
3. "Nie jestem głodny" – grillowany ser z frytkami
4. "Nie będę tego jeść" – paluszki rybne z frytkami

Zobacz także

Local Delis Kids menu from funny

Znacie te słowa? Pewnie często je słyszeliście? Najczęściej chyba pada – nie będę tego jeść!
Podobno dzieci odwiedzające tę restaurację są zachwycone menu stworzonym tylko dla nich i chętnie coś dla siebie wybierają. A trzeba przyznać, że nawet niejadek nie pogardzi dobrymi frytkami :-)

Chciałabyś by takie menu pojawiło się w restauracji którą znasz?

Zakaz wstępu dla dzieci do restauracji - czytelna informacja czy idiotyczny zakaz?

Reklama

źródło: popsugar

Reklama
Reklama
Reklama