Na facebookowym fan page'u Nostalgia Daily TV pojawił się filmik ze zdjęciami prezentującymi ciekawy trend wśród dorosłych i rodziców, wobec którego nie sposób pozostać obojętnym. Jest po prostu prze-za-baw-ny! Zobaczcie i powiedzcie, czy jesteście tego samego zdania?

Reklama

Zobacz też: Urodziło Ci się dziecko? Posadź drzewo i wyślij nam zdjęcie!

Od razu zastrzegam, jeśli należysz do rodziców "chemicznie wypranych z poczucia humoru" i tylko poważne tematy zaprzątają twoją głowę - lepiej...tego nie oglądaj. Prezentowaną modę zamierzamy niemal natychmiast naśladować, a Wy?

Odtwarzanie zdjęć z dzieciństwa - zrób z tego rodzinną zabawę

Na filmiku dorośli ludzie, często rodzice, odtwarzają swoje ulubione lub najzabawniejsze zdjęcia z dzieciństwa. Efekt jest bardzo śmieszny naszym zdaniem i to fajny pomysł na wspólne rodzinne zabawy. Trzeba wybrać zdjęcie wspólnie przeglądając albumy, zadbać o scenografię, rekwizyty, odpowiedni kostium... Cała masa wspólnych chwil i emocji do przeżycia gwarantowana dzięki przygotowywaniu takiej sesji zdjęciowej.

Zobacz także

Czy wy zdecydowalibyście się na taką zabawę? Czy raczej to tak żenujące i ośmieszające, że za żadne skarby świata byście czegoś takiego nie zrobili? My na pewno poddamy się temu trendowi bez oporów, zastanawiamy się tylko czy na pewno nie wstyd to będzie opublikować w sieci. Może raczej zachowamy je w domowym archiwum.

Sprawdź także: Książki, poradniki i czasopisma dla mam na bangla.pl

Publikowanie zdjęć w sieci - kontrowersyjny temat

Często pieklicie się w komentarzach na naszych facebookowym fan page’u babyonline.pl, o to że raz piszemy o tym, że publikowanie zdjęć dzieci w Internecie jest niebezpieczne, a innym razem zachęcamy do pokazywania zdjęć. Jak to z nami jest? My też jesteśmy grupą mam o różnych poglądach i choć w niektórych najczęściej bardzo poważnych sprawach jesteśmy zgodne i nie odpuścimy, tak w innych - po prostu się różnimy.

Z publikowaniem zdjęć w sieci jest tak, że są dwie szkoły. Jedni mówią, że to bardzo niebezpieczne, zwłaszcza jeśli są to nagie zdjęcia, niekorzystne jeśli ośmieszają dziecko itp. i to trafia do mnie jak najbardziej. Inni jednak podkreślają, że w sieci jest tyle zdjęć, że akurat to jedno nasze ma małe szanse na bycie wyłowionym wśród innych. To, że zdjęcie zostanie wykorzystane do jakiegoś mema - no i co tak naprawdę z tego? Jednocześnie w dzisiejszym świecie czyha tyle zagrożeń, że i tak nie sposób im na każdym kroku zapobiegać, inaczej nie dałoby się normalnie żyć.

Decyzja czy publikować zdjęcia własnego dziecka i swoje w sieci należy do każdego z was i każdy ma prawo mieć swoje zdanie. My nie narzucamy wam swojego ostrzegając o niebezpieczeństwach z tego wynikających, tylko raczej czujemy się w obowiązku was o tym poinformować.

Reklama

Źródło: facebook.com/nostalgiadailytv

Reklama
Reklama
Reklama