Znak zodiaku Byk
Adobe Stock
Horoskop

Jaki znak zodiaku pasuje do Byka – horoskop partnerski

„Na płeć przeciwną działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Horoskop partnerski wyjawi też, jaki jest idealny partner dla Byka.

Urodzeni między 20 kwietnia a 22 maja to zodiakalne Byki. Z pomocą gwiazd podpowiemy, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje i jak twoje cechy charakteru wpływają na twoje związki.

Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]

Znak zodiaku Byk: cechy

Twoim znakiem rządzi Wenus – patronka miłości. O sztuce uwodzenia wiesz wszystko, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na płeć przeciwną działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić. Twój wybranek (lub wybranka) powinien być atrakcyjny fizycznie, mądry i doświadczony w sprawach uczuć. Dobrze, gdy imponuje ci niebanalnymi zainteresowaniami i... dość zasobnym portfelem. Któż nie lubi odrobiny luksusu... Nikt tak jak ty nie potrafi docenić pięknych i kosztownych gadżetów. Gdy kochasz, jesteś wierny do grobowej deski i taki właśnie jest wasz związek – przetrwa wszystko.

Znak zodiaku Byk: miłość

Po pierwsze – wystrzegaj się zazdrości. Niewiele jest znaków zodiaku tak zazdrosnych jak Byki i właśnie zazdrość bywa u nich przyczyną pochopnych rozstań. Uważaj także, by za często nie pouczać ukochanego bądź ukochanej. Każdy ma prawo do błędu.

W nadchodzącym roku w życiu uczuciowym Byków zacznie się wreszcie układać. Będzie tak, jeśli nie zaczniesz szukać w partnerze jego wad. Słabością Byków jest poszukiwanie ideału. Lubisz, kiedy wszystko jest perfekcyjne. Jednak życie powinno było was już nauczyć, że nic na świecie nie jest idealne. Piękno miłości polega między innymi na tym, że akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy. Na szczęście w sytuacjach podbramkowych nieograniczona miłość partnera oraz jego rozsądek pomoże ci trzeźwo spojrzeć na łączące was relacje.

Byk: rada dla związku

Pozbądź się roszczeniowej postawy. Daj coś od siebie, ale bez pochopnych kroków. Teraz jest zdecydowanie wasz czas – wyjdziesz z cienia i rozbłyśniesz, zaczniesz oczekiwać od życia i partnera wszystkiego, co najlepsze, i to się spełni. W życiowych wyborach oddzielaj ziarno od plew. Bądź bardziej krytyczny, ale ciesz się też małymi rzeczami. Pamiętaj, że zazdrość to zły doradca – nie pozwól, by osoby postronne popsuły wam szczęśliwe chwile.

Przyjazne znaki zodiaku dla Byka

Idealny partner dla Byka to Waga, Ryby, Rak.

Najgorszy znak zodiaku dla Byka

Nie stworzysz dobrego związku ze Skorpionem, Wodnikiem, Bliźniętami.

wiosna, dziecko, mama
fotolia
Wychowanie
Jaki charakter ma twoje dziecko? - test
jaki znak zodiaku pasuje do lwa
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa? Horoskop partnerski
„Przyciągasz zmysłowym wdziękiem, królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru...” – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie. Jaki jest idealny partner dla Lwa, a kogo powinien unikać podczas miłosnych podbojów? Sprawdź horoskop partnerski dla Lwa i zobacz, co czeka cię w tym roku w miłości i związku.

Zodiakalny Lew to osoba urodzona między 23 lipca a 23 sierpnia. Wyjaśniamy, jak w tym roku będzie wyglądać życie miłosne osób spod tego znaku zodiaku. Wymieniamy przyjazne znaki dla Lwa, ale także te najgorsze, wśród których zdecydowanie nie powinien szukać bratniej duszy.  Znak zodiaku Lew – cechy Zodiakalny Lew lubi rządzić. Jest silny, charyzmatyczny, ale też szlachetny. Lew charakteryzuje się otwartością, jednak gdy ktoś nadwyręży jego zaufanie – będzie miał ciężkie życie. Osoba spod tego znaku pragnie być w centrum uwagi i zazwyczaj osiąga swój cel. Jest pełna energii, która działa na innych ludzi jak magnes. Lew jest bardzo ekspresyjny – potrafi okazać swoją miłość, a także... gniew. Ma bardzo optymistyczne usposobienie, dlatego zyskuje grono przyjaciół i wielbicieli. Zodiakalny Lew posiada silną osobowość, która może być trudna dla otoczenia (zawsze musi się podporządkować Lwu). Lew jest wiernym przyjacielem i partnerem. Bywa jednak próżny i apodyktyczny, potrafi być też arogancki i egoistyczny, więc życie z nim nie jest wcale proste. Lew jest jednak bardzo romantyczny, łatwo się zakochuje. Ma wielką siłę przebicia, dzięki czemu zyskuje zainteresowanie płci przeciwnej. Mało osób potrafi oprzeć się zalotom Lwa. Od obiektu swoich westchnień Lew oczekuje bezgranicznej akceptacji oraz odwzajemnienia uczuć. Znak zodiaku Lew – miłość Lew jest zaborczy, namiętny, czasem nawet trochę zbyt egoistyczny. Uwielbia być w centrum zainteresowania płci przeciwnej Słońce w tym znaku sprawia, że Lew  lubi błyszczeć i ma prawdziwie ognisty temperament. Gdy jest zakochany, nie liczy się nic innego. Dla ukochanej osoby bez chwili namysłu skoczyłby w ogień. Przyciąga  zmysłowym wdziękiem , królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru. Jego partner powinien na co dzień dostarczać mu wciąż nowych dowodów uczucia i podziwu....

Znak zodiaku Panna
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Panny – horoskop partnerski
„Gdy kochasz, nawet przez myśl ci nie przejdzie, by zerknąć w stronę przystojnego sąsiada czy kolegi z pracy...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź nasz horoskop partnerski dla Panny. Przepowiadamy, co cię czeka w miłości i z jakimi znakami zodiaku stworzysz najlepszy związek.

Urodzeni między 24 sierpnia a 22 września to zodiakalne Panny . Z pomocą gwiazd podpowiadamy, z jakimi znakami zodiaku Panny nie powinny wchodzić w związki i jak ich cechy charakteru wpływają na miłosne podboje. Znak zodiaku Panna: cechy Nie lubisz ujawniać swoich uczuć i dlatego niektórym możesz wydawać się chłodny. A to tylko pozory! Przy swoim partnerze potrafisz sprawić, by poczuł się najszczęśliwszy w kosmosie . Gdy kochasz, nawet przez myśl ci nie przejdzie, by zerknąć w stronę przystojnego sąsiada czy koleżanki z pracy. Twój partner powinien być superinteligentny, odpowiedzialny i troskliwy, a przy tym oszczędny i punktualny. Musi dbać o dobre maniery, czyste ubrania i buty, nic cię tak bowiem nie zraża do innych, jak zaniedbania w sferze higieny. Panny są  humorzaste , ale w tym roku przejdziecie same siebie. Wasi znajomi z trudem was poznają. Może jest to podyktowane tym, że ostatnio nie miałyście lekko. Jednak z pewnością taka postawa nie pomoże wam w kontaktach z płcią przeciwną. Znak zodiaku Panna: miłość Bądź aniołem cierpliwości. Troszcz się o sprawy partnera bądź partnerki. Chwal za drobiazgi. Wymyślaj wciąż nowe weekendowe atrakcje. Mimo iż rewelacyjnie gotujesz , raz na jakiś czas daj się zaprosić na obiad do restauracji. Nie bądź niedostępny. Partner będzie starał się pomóc, bardziej cię otworzyć. Tymczasem ty uparcie będziesz milczeć. Porzuć jak najprędzej ten upór! Daj się ponieść emocjom . Nie musisz już walczyć, teraz tylko kochaj i daj się kochać. Panna: rada da związku Zaufaj swojemu partnerowi. Daj się ponieść uczuciu – końcówka roku może ci przynieść coś niesamowitego. Jesień i zima będą wspaniałe – szalone, romantyczne , pozbawione zmartwień. Znowu poczujesz motyle w brzuchu. Nawet śpiąca za ścianą gromadka dzieci nie będzie dla was przeszkodą do nocnych uniesień. W dzień –...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj