jaki znak zodiaku pasuje do skorpiona
Adobe Stock/Daniel
Horoskop

Jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona? Horoskop partnerski

Osoba z tak wielkim temperamentem ma szansę wytrwać w związku z kimś, kto potrafi postępować z wyczuciem – tak o zodiakalnych Skorpionach mówią gwiazdy w horoskopie. Czytaj nasz horoskop partnerski, by wiedzieć, z kim powinien zadawać się zodiakalny Skorpion, a kogo omijać podczas miłosnych podbojów. Sprawdź, co czeka Skorpiona w tym roku w miłości i związku.

Zodiakalny Skorpion przyszedł na świat między 23 października a 21 listopada. To znak zodiaku, który należy do żywiołu wody. Choć w ogóle tego po nim nie widać – jest bardzo wrażliwy i pragnie znaleźć prawdziwą miłość. Wyjaśniamy, jakie znaki zodiaku nie będą dobrymi partnerami dla Skorpiona, a z jakimi śmiało może planować swoją przyszłość. 

Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]

Znak zodiaku Skorpion – cechy

Skorpion jest konsekwentny w działaniu – wszystko, co sobie postanowi, doprowadza do końca. Dążąc do realizacji swoich planów, zapomina czasem, by żyć tu i teraz, czerpiąc z obecnej chwili. Zodiakalny Skorpion zawsze stara się patrzeć w przyszłość pozytywnie. Chętnie stawia sobie nowe wyzwania, jest ambitny, lubi władzę i pieniądze. Bywa jednak nieufny i podejrzliwy – potrzebuje czasu, by wpuścić kogoś do „swojego świata”.

Osoba spod znaku Skorpiona bywa bardzo zmienna – w jednej chwili empatyczna i łagodna, za moment może przemienić się w złośliwego cynika. Nigdy nie wiadomo, czego można się po niej spodziewać. Skorpiony są bardzo szczere i pamiętliwe – długo chowają urazę. Przez życie idą z podniesioną głową, są lojalne i wierne.

Znak zodiaku Skorpion – miłość

Wśród wszystkich znaków zodiaku to właśnie Skorpion jest najbardziej emocjonalnym i namiętnym znakiem. Pełen poświęceń, ale pod warunkiem, że wybranek też będzie stuprocentowo lojalny.

Zazdrość nieodłącznie towarzyszy związkom Skorpiona. Partner zodiakalnego Skorpiona powinien cechować się bystrą inteligencją, imponować siłą i pewnością siebie. Osoba z tak wielkim temperamentem jak Skorpion ma szansę wytrwać w związku z kimś, kto potrafi postępować z wyczuciem i nigdy nie spróbuje jej zdominować.

Skorpion w związku

W najbliższych miesiącach w sferze uczuciowej zapanuje pełna harmonia. Skorpiony będą cieszyły się spokojem, ale powinny pamiętać o jedynym – ubogie życie intymne może stać się przyczyną rozpadu związku. Nawet długotrwała relacja  nie zwalnia z obowiązku dbania o partnera.

Bądź cierpliwy i zamiast się kłócić, negocjuj trudne sprawy. Nie rób też ukochanej osobie scen zazdrości, jeśli zadzwoni do niej np. koleżanka lub kolega z pracy. Uważaj, by nie zniechęcić jej gadulstwem i nadmiarem czułości.

Skorpion – rada dla związku

Zatęsknisz za odpoczynkiem na łonie natury. Potrzebujesz spokoju, ale też bliskości, zrozumienia i czułości. Jeśli oboje się postaracie, dostaniecie to, czego pragniecie.

Warto znaleźć czas na podjęcie tematów, na które potrzeba odpowiedniego nastroju. To scementuje związek i pozwoli przełamać bariery dotyczące życia intymnego. Zainwestuj w dobry poradnik na temat seksu. Temu, na kim ci zależy, okaż więcej uczuć i podziwu w sypialni.

Najlepszy znak dla Skorpiona – idealny partner

Skorpiony są pełne magnetyzmu, dzięki czemu z łatwością nawiązują kontakty z płcią przeciwną. W miłości ten znak zodiaku nie znosi nudy i przewidywalności, więc jego partner musi wykazywać się dużą kreatywnością i zaangażowaniem. Osoba spod znaku Skorpiona oczekuje, że partner całkowicie mu się podporządkuje. Skorpiony są bardzo dominujące, ale także czułe i troskliwe.

Doskonałym partnerem dla Skorpiona będzie zodiakalna Panna. Jest łagodna, dzięki czemu wykaże się wobec niego zrozumieniem i akceptacją. A Skorpion będzie mógł przy niej świecić pełnym blaskiem. Osoby spod obu znaków lubią także dbać o dom i to właśnie w nim czują się najlepiej.

Przyjazne znaki dla Skorpiona

Skorpion stworzy też świetny związek z : Rakiem, Lwem, Rybami

Najgorsze znaki dla Skorpiona

Skorpion powinien unikać: Wodnika, Strzelca

Zobacz także

Znak zodiaku Baran
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Barana – horoskop partnerski
„Lubisz flirtować i uwielbiasz być zdobywana. Robisz gigantyczne wrażenie na mężczyznach i jak mało kto zdajesz sobie z tego sprawę...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Barana: co czeka cię w tym roku w miłości i związku? Jakie są najlepsze i najgorsze znaki zodiaku dla Barana?

Urodzeni między 21 marca a 19 kwietnia to zodiakalne Barany . Z pomocą gwiazd wyjaśniamy, jak twoje cechy charakteru wpływają na miłość i związki.  Znak zodiaku Baran: cechy Na ogół uważasz, że racja jest po twojej stronie i rzadko ustępujesz . W dodatku twoja niecierpliwość sprawia, że gdy ktoś z tobą się nie zgadza, stajesz się dość agresywny i wręcz nieustępliwy. Jeśli nie chcesz, by twój wybranek lub wybranka szybko się zniechęcił, nie próbuj go totalnie zdominować. Pozwól mu czasem postawić na swoim, uszanuj jego zdanie. Znak zodiaku Baran: miłość Kobieta Baran jest niezależna, pełna temperamentu, zaborcza, a mężczyzna Baran  romantyczny i czuły . Lubisz flirtować. Robisz gigantyczne wrażenie na płci przeciwnej i jak mało kto zdajesz sobie z tego sprawę. W nadchodzącym roku Barany w związkach będą czuły ogromną potrzebę zamiany dotychczasowych relacji z ukochanym. Zapragną np. większej stabilizacji w związku i oddania ze strony partnera. Nie w każdym przypadku spotka się to ze zrozumieniem. Nie zniechęcajcie się jednak szybko. Trenujcie sztukę rozmowy i negocjacji z partnerem. Baran: rada dla związku Trudności spajają związek. Nie ulegajcie presji otoczenia, spokojna rozmowa i umiejętność słuchania pomogą. Nie rezygnujcie z tego, czego pragniecie. Przyjazne znaki dla Barana Idealny partner dla Barana to:  Strzelec , Lew , Ryby . Najgorsze znaki dla Barana Raczej nie szukaj partnera wśród:  Wodników , Bliźniąt , Byków .

rak horoskop partnerski
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Raka – horoskop partnerski
„Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku jest dla ciebie najważniejszą wartością...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Raka. Co czeka cię w tym roku w miłości? Jak Raki radzą sobie z płcią przeciwną?

Urodzeni między 22 czerwca a 22 lipca to zodiakalne Raki . Z pomocą gwiazd wyjaśniamy, jak w nadchodzącym roku zmieni się wasza sytuacja uczuciowa i wśród jakich znaków zodiaku Raki powinny szukać bratnich dusz. Znak zodiaku Rak: cechy Twój planetarny patron – Księżyc – sprawia, że jesteś wrażliwy  i łatwo cię zranić. Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku jest dla ciebie najważniejszą wartością. Dobrze, gdyby partner miał podobne do twoich zainteresowania i w trudnych sytuacjach potrafił zachować nie tylko stoicki spokój, ale też nieskazitelne maniery. A nie jest to takie łatwe, gdy dokucza ci zły nastrój... Gwiazdy wróżą ci w tym roku wiele szczęścia u boku kogoś cierpliwego i tolerancyjnego... Znak zodiaku Rak: miłość Bądź czuły, opiekuńczy , interesuj się pracą i zdrowiem partnera. Zaprogramuj się pozytywnie, chwal raczej częściej niż rzadziej. Słowa bezlitosnej krytyki wypowiadaj zaś tylko wówczas, gdy zdarzy mu się naprawdę duża wpadka. Wasi partnerzy powinni być zadowoleni w nadchodzącym roku. Dlaczego? Bo wreszcie pokażecie im swoją romantyczną duszę , otworzycie się przed nimi, co sprawi, że łącząca was więź pogłębi się i zacieśni. Nie będziecie umieć żyć bez siebie, odkryjecie nagle, ile rzeczy was łączy. Wasi znajomi z zazdrością będę spoglądać na was. Dajcie im przykład, a wokół was zrobi się naprawdę przyjemnie i wszyscy na tym skorzystają. Rak: rada dla związku Nie zaniedbujcie sfery erotycznej. Teraz będzie idealny czas do nadrobienia zaległości.  Naturalność i szczera rozmowa zawsze wygrywają. Brak nudy w waszym związku to coś, co wam będzie wciąż towarzyszyło. Druga połowa roku to mnóstwo energii, odwagi i inicjatywy . Zmieni się coś, co ci przeszkadza w drugiej połówce, ale uważaj, bo nachalne uwagi i prośby o zmianę mogą sprawić, że bliska...

jaki znak zodiaku pasuje do lwa
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa? Horoskop partnerski
„Przyciągasz zmysłowym wdziękiem, królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru...” – tak o tobie mówią gwiazdy w horoskopie. Jaki jest idealny partner dla Lwa, a kogo powinien unikać podczas miłosnych podbojów? Sprawdź horoskop partnerski dla Lwa i zobacz, co czeka cię w tym roku w miłości i związku.

Zodiakalny Lew to osoba urodzona między 23 lipca a 23 sierpnia. Wyjaśniamy, jak w tym roku będzie wyglądać życie miłosne osób spod tego znaku zodiaku. Wymieniamy przyjazne znaki dla Lwa, ale także te najgorsze, wśród których zdecydowanie nie powinien szukać bratniej duszy.  Znak zodiaku Lew – cechy Zodiakalny Lew lubi rządzić. Jest silny, charyzmatyczny, ale też szlachetny. Lew charakteryzuje się otwartością, jednak gdy ktoś nadwyręży jego zaufanie – będzie miał ciężkie życie. Osoba spod tego znaku pragnie być w centrum uwagi i zazwyczaj osiąga swój cel. Jest pełna energii, która działa na innych ludzi jak magnes. Lew jest bardzo ekspresyjny – potrafi okazać swoją miłość, a także... gniew. Ma bardzo optymistyczne usposobienie, dlatego zyskuje grono przyjaciół i wielbicieli. Zodiakalny Lew posiada silną osobowość, która może być trudna dla otoczenia (zawsze musi się podporządkować Lwu). Lew jest wiernym przyjacielem i partnerem. Bywa jednak próżny i apodyktyczny, potrafi być też arogancki i egoistyczny, więc życie z nim nie jest wcale proste. Lew jest jednak bardzo romantyczny, łatwo się zakochuje. Ma wielką siłę przebicia, dzięki czemu zyskuje zainteresowanie płci przeciwnej. Mało osób potrafi oprzeć się zalotom Lwa. Od obiektu swoich westchnień Lew oczekuje bezgranicznej akceptacji oraz odwzajemnienia uczuć. Znak zodiaku Lew – miłość Lew jest zaborczy, namiętny, czasem nawet trochę zbyt egoistyczny. Uwielbia być w centrum zainteresowania płci przeciwnej Słońce w tym znaku sprawia, że Lew  lubi błyszczeć i ma prawdziwie ognisty temperament. Gdy jest zakochany, nie liczy się nic innego. Dla ukochanej osoby bez chwili namysłu skoczyłby w ogień. Przyciąga  zmysłowym wdziękiem , królewską postawą, błyskotliwym poczuciem humoru. Jego partner powinien na co dzień dostarczać mu wciąż nowych dowodów uczucia i podziwu....

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj