rak horoskop partnerski
Adobe Stock
Horoskop

Jaki znak zodiaku pasuje do Raka – horoskop partnerski

„Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku jest dla ciebie najważniejszą wartością...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź horoskop partnerski dla Raka. Co czeka cię w tym roku w miłości? Jak Raki radzą sobie z płcią przeciwną?

Urodzeni między 22 czerwca a 22 lipca to zodiakalne Raki. Z pomocą gwiazd wyjaśniamy, jak w nadchodzącym roku zmieni się wasza sytuacja uczuciowa i wśród jakich znaków zodiaku Raki powinny szukać bratnich dusz.

Kwiaty jak znaki zodiaku! Sprawdź, co kwiatowy horoskop mówi o twoim charakterze! [WIDEO]

Znak zodiaku Rak: cechy

Twój planetarny patron – Księżyc – sprawia, że jesteś wrażliwy i łatwo cię zranić. Lubisz marzyć, zakochujesz się dość prędko, a szczęście w związku jest dla ciebie najważniejszą wartością. Dobrze, gdyby partner miał podobne do twoich zainteresowania i w trudnych sytuacjach potrafił zachować nie tylko stoicki spokój, ale też nieskazitelne maniery. A nie jest to takie łatwe, gdy dokucza ci zły nastrój... Gwiazdy wróżą ci w tym roku wiele szczęścia u boku kogoś cierpliwego i tolerancyjnego...

Znak zodiaku Rak: miłość

Bądź czuły, opiekuńczy, interesuj się pracą i zdrowiem partnera. Zaprogramuj się pozytywnie, chwal raczej częściej niż rzadziej. Słowa bezlitosnej krytyki wypowiadaj zaś tylko wówczas, gdy zdarzy mu się naprawdę duża wpadka. Wasi partnerzy powinni być zadowoleni w nadchodzącym roku. Dlaczego? Bo wreszcie pokażecie im swoją romantyczną duszę, otworzycie się przed nimi, co sprawi, że łącząca was więź pogłębi się i zacieśni. Nie będziecie umieć żyć bez siebie, odkryjecie nagle, ile rzeczy was łączy. Wasi znajomi z zazdrością będę spoglądać na was. Dajcie im przykład, a wokół was zrobi się naprawdę przyjemnie i wszyscy na tym skorzystają.

Rak: rada dla związku

Nie zaniedbujcie sfery erotycznej. Teraz będzie idealny czas do nadrobienia zaległości. Naturalność i szczera rozmowa zawsze wygrywają. Brak nudy w waszym związku to coś, co wam będzie wciąż towarzyszyło. Druga połowa roku to mnóstwo energii, odwagi i inicjatywy. Zmieni się coś, co ci przeszkadza w drugiej połówce, ale uważaj, bo nachalne uwagi i prośby o zmianę mogą sprawić, że bliska osoba się od ciebie odsunie. Jeśli się uda – koniecznie uczcijcie swoje zwycięstwo.

Przyjazne znaki zodiaku dla Raka

Idealny partner dla Raka to: Ryby, Waga, Bliźnięta.

Najgorsze znaki zodiaku dla Raka

Rak nie stworzy udanego związku z: Wodnikiem, Baranem, Koziorożcem.
wiosna, dziecko, mama
fotolia
Wychowanie
Jaki charakter ma twoje dziecko? - test
Znak zodiaku Byk
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Byka – horoskop partnerski
„Na płeć przeciwną działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź, co czeka cię w tym roku w miłości i związku. Horoskop partnerski wyjawi też, jaki jest idealny partner dla Byka.

Urodzeni między 20 kwietnia a 22 maja to zodiakalne Byki . Z pomocą gwiazd podpowiemy, jaki znak zodiaku do ciebie pasuje i jak twoje cechy charakteru wpływają na twoje związki. Znak zodiaku Byk: cechy Twoim znakiem rządzi Wenus – patronka miłości . O sztuce uwodzenia wiesz wszystko, choć może nie zdajesz sobie z tego sprawy. Na płeć przeciwną działasz podświadomie, wykorzystując głęboko ukryty erotyzm. Gdy kochasz, potrafisz wiele poświęcić. Twój wybranek (lub wybranka) powinien być atrakcyjny fizycznie, mądry i doświadczony w sprawach uczuć. Dobrze, gdy imponuje ci niebanalnymi zainteresowaniami i... dość zasobnym portfelem. Któż nie lubi odrobiny luksusu ... Nikt tak jak ty nie potrafi docenić pięknych i kosztownych gadżetów. Gdy kochasz, jesteś wierny do grobowej deski i taki właśnie jest wasz związek – przetrwa wszystko. Znak zodiaku Byk: miłość Po pierwsze – wystrzegaj się zazdrości . Niewiele jest znaków zodiaku tak zazdrosnych jak Byki i właśnie zazdrość bywa u nich przyczyną pochopnych rozstań. Uważaj także, by za często nie pouczać ukochanego bądź ukochanej. Każdy ma prawo do błędu. W nadchodzącym roku w życiu uczuciowym Byków zacznie się wreszcie układać. Będzie tak, jeśli nie zaczniesz szukać w partnerze jego wad. Słabością Byków jest poszukiwanie ideału . Lubisz, kiedy wszystko jest perfekcyjne. Jednak życie powinno było was już nauczyć, że nic na świecie nie jest idealne. Piękno miłości polega między innymi na tym, że akceptujemy siebie takimi, jakimi jesteśmy. Na szczęście w sytuacjach podbramkowych nieograniczona miłość partnera oraz jego rozsądek pomoże ci trzeźwo spojrzeć na łączące was relacje. Byk: rada dla związku Pozbądź się roszczeniowej postawy. Daj coś od siebie, ale bez pochopnych kroków. Teraz jest zdecydowanie wasz czas – wyjdziesz z cienia i rozbłyśniesz , zaczniesz oczekiwać...

Znak zodiaku Panna
Adobe Stock
Horoskop
Jaki znak zodiaku pasuje do Panny – horoskop partnerski
„Gdy kochasz, nawet przez myśl ci nie przejdzie, by zerknąć w stronę przystojnego sąsiada czy kolegi z pracy...” – tak o tobie mówią gwiazdy. Sprawdź nasz horoskop partnerski dla Panny. Przepowiadamy, co cię czeka w miłości i z jakimi znakami zodiaku stworzysz najlepszy związek.

Urodzeni między 24 sierpnia a 22 września to zodiakalne Panny . Z pomocą gwiazd podpowiadamy, z jakimi znakami zodiaku Panny nie powinny wchodzić w związki i jak ich cechy charakteru wpływają na miłosne podboje. Znak zodiaku Panna: cechy Nie lubisz ujawniać swoich uczuć i dlatego niektórym możesz wydawać się chłodny. A to tylko pozory! Przy swoim partnerze potrafisz sprawić, by poczuł się najszczęśliwszy w kosmosie . Gdy kochasz, nawet przez myśl ci nie przejdzie, by zerknąć w stronę przystojnego sąsiada czy koleżanki z pracy. Twój partner powinien być superinteligentny, odpowiedzialny i troskliwy, a przy tym oszczędny i punktualny. Musi dbać o dobre maniery, czyste ubrania i buty, nic cię tak bowiem nie zraża do innych, jak zaniedbania w sferze higieny. Panny są  humorzaste , ale w tym roku przejdziecie same siebie. Wasi znajomi z trudem was poznają. Może jest to podyktowane tym, że ostatnio nie miałyście lekko. Jednak z pewnością taka postawa nie pomoże wam w kontaktach z płcią przeciwną. Znak zodiaku Panna: miłość Bądź aniołem cierpliwości. Troszcz się o sprawy partnera bądź partnerki. Chwal za drobiazgi. Wymyślaj wciąż nowe weekendowe atrakcje. Mimo iż rewelacyjnie gotujesz , raz na jakiś czas daj się zaprosić na obiad do restauracji. Nie bądź niedostępny. Partner będzie starał się pomóc, bardziej cię otworzyć. Tymczasem ty uparcie będziesz milczeć. Porzuć jak najprędzej ten upór! Daj się ponieść emocjom . Nie musisz już walczyć, teraz tylko kochaj i daj się kochać. Panna: rada da związku Zaufaj swojemu partnerowi. Daj się ponieść uczuciu – końcówka roku może ci przynieść coś niesamowitego. Jesień i zima będą wspaniałe – szalone, romantyczne , pozbawione zmartwień. Znowu poczujesz motyle w brzuchu. Nawet śpiąca za ścianą gromadka dzieci nie będzie dla was przeszkodą do nocnych uniesień. W dzień –...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj