Wyniki
Laureaci
Chcę testować
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Iwona Wegrowska znowu będzie mamą
instagram/wegrowska_oficjalnie
Psychotesty i quizy

Iwona Węgrowska przeszła trzy poronienia, ale znowu będzie mamą: „Marzyłam o tej ciąży”

Iwona Węgrowska pochwaliła się, że jest w drugiej ciąży. „Dzieci to dar od Boga" - napisała na Instagramie.

Iwona Węgrowska pochwaliła się, że zostanie mamą. Będzie to drugie dziecko wokalistki, a więc maluszek, który przyjdzie na świat, będzie miał rodzeństwo!

Druga ciąża Węgrowskiej

Już niedużo, bo jedynie kilka miesięcy, dzieli wokalistkę od powitania na świecie swojego drugiego dziecka. Iwona zdradziła również, który to miesiąc ciąży: „Drugi miesiąc. Marzyłam o tej ciąży bardzo". Opisała we wzruszających słowach, jak bardzo cieszy się, że będzie jej dane znowu zostać mamą i jak bardzo kocha ojca swojego dziecka:

„Kiedy tak bardzo sie starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się. Przeszłam trzy poronienia. Kiedy moja głowa zupełnie odpusciła, zajełam się pracą ,tym co kocham najbardziej to stał się cud! Poprostu któregoś dnia źle się poczułam,kupiłam test i okazał się pozytywny
W pierwszym momencie byłam w szoku.
Kochanie mamy to! krzyczalam,że jestem w ciaży!
Po minucie ten szok przerodził się w wielkie szczęście.
Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała ,by wszystko było ok . Zostać mamą poraz drugi ? Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa . Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy, nikt inny".

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@ewakaczanowska.makeup /stylizacja/ Ewcia moja szalona wariatko😉🤗malować się u Ciebie ,to wielki zaszczyt. Jesteś najlepsza😊💪 @burza_lokow Stella dziękuję za włosy. Ciężko mi będzie sie z nimi rozstać. Parę osób w kraju robi takie cudo😊. Z całą pewnością Stella robisz to na światowym poziomie😊. A teraz pare słów na temat mojego stanu😊. Kiedy tak bardzo sie starałam i bardzo chciałam zajść w ciążę, niestety nie udawało się🤨😞Przeszłam trzy poronienia🙄😭. Kiedy moja głowa zupełnie odpusciła,zajełam się pracą ,tym co kocham najbardziej 😍🤗 to stał się cud! Poprostu któregoś dnia źle się poczułam,kupiłam test i okazał się pozytywny🤗 W pierwszym momencie byłam w szoku😉. Kochanie mamy to🤗🤗🤗🤗🤗🤗🙊🙊🙊🙊krzyczalam,że jestem w ciaży! Po minucie ten szok przerodził się w wielkie szczęście. Dzieci to wyjątkowy dar od Boga. Moje marzenie się spełniło i bardzo bym chciała ,by wszystko było ok . Zostać mamą poraz drugi ? Wow.....nawet sobie nie wyobrażacie jaka jestem szczęśliwa . Jeszcze z mężczyzną, którego się kocha nad życie. Nie może być lepiej. My naprawdę do siebie bardzo pasujemy, nikt inny😉. Chciałabym pracować do końca. Przede mną premiera drugiego singla ,,Niebo Damy ". W listopadzie trzeci utwor,, Spokój ". Będzie się działo. Muzycznie teraz Was zaskoczę 😊. Serdecznie chciałabym podziękować wszystkim mediom za wsparcie 🤗 Ale to wszystkim! Bez Was mnie nie ma😉 Dziękuję @zajcewowicz za to,że mogłam liczyć na podanie tak waznej dla mnie informacji jako pierwszy @pudelek_pl . Łukasz dziękuję😊 i całej Twojej redakcji😊🤗 Trzymajcie kciuki teraz Moi Drodzy i bądźcie ze mną muzycznie. To dla mnie bardzo Ważne. Potrzebuję śpiewać, by żyć. To moja ogromna pasja. Dziękuję 🤗

Post udostępniony przez Iwona Węgrowska (Iva) (@wegrowska_oficjalnie)

Jak się czuje przyszła mama?

Iwona Wegrowska zdradziła, jak się teraz czuje: „Trochę dziś gorzej się czuję, ale trzymajcie kciuki. Boli mnie brzuch, bo to wczesna ciąża, ale jestem dobrej myśli. Ale tak samo jest jak z Lilii. Jestem na podtrzymaniu”.

W sieci wokalistka zamieściła urocze zdjęcia, gdzie widać już nieco zaokrąglony brzuszek. Przyszła mama wygląda promiennie!

Źródło: plotek.pl/Instagram

Zobacz także:

Wstyd łączy wszystkie matki! – mówi socjolożka, Agata Grabowska [WIDEO]

kłucie w brzuchu w ciąży
Adobe Stock
Zdrowie w ciąży
Kłucie w brzuchu w ciąży – czy to normalne? 3 najczęstsze przyczyny
Kłucie w brzuchu w ciąży może być spowodowane zmianami hormonalnymi i rozrastaniem się macicy. Jeżeli jednak towarzyszy mu krwawienie lub plamienie z dróg rodnych może być objawem przedwczesnego porodu lub odklejania się łożyska.

Ból brzucha w ciąży, określany także jako tępe lub ostre kłucie w brzuchu, to jedna z częstszych dolegliwości przyszłej mamy. Często wzbudza niepokój i pytanie, czy ciąża przebiega prawidłowo, skoro pojawia się ból. Przyczyna kłucia w brzuchu najczęściej jest naturalna i podyktowana rozwojem ciąży. Jeżeli jednak bólowi w podbrzuszu towarzyszą inne niepokojące objawy, może być sygnałem powikłań w jej przebiegu. Poznaj najczęstsze przyczyny kłującego bólu brzucha w ciąży. Kłucie w brzuchu w ciąży - przyczyny: rozrost macicy skurcze macicy niestrawność powikłania ciążowe odklejające się łożysko stan przedrzucawkowy infekcja układu moczowego kłucie w brzuchu w ciąży a ruchy dziecka sposoby łagodzenia bólu Kłucie w brzuchu w ciąży z powodu rozciągnięcia się macicy To najczęstsza, a zarazem najbardziej naturalna przyczyna tej dolegliwości ciążowej. Ciężarna kobieta może odczuwać: kłucie w okolicach podbrzusza lub pachwiny, ból, który pojawia się z jednej lub z obu stron brzucha. Wraz z rozwojem ciąży macica przyszłej mamy rośnie. Podtrzymujące ją więzadła obłe , ulegają rozciągnięciu i pogrubieniu. To kobieta może odczuwać jako kłucie w podbrzuszu. Dolegliwość może nasilać się przy zmianie pozycji, np. przy siadaniu, wstawaniu z łóżka lub podczas napięcia brzucha w trakcie kichania lub kaszlu. Gdy pojawi się kłucie najlepiej chwilę odpocząć, leżąc na boku lub w pozycji półsiedzącej. Przyczyną bólu w podbrzuszu może być również podwyższony poziom progesteronu we krwi, co wpływa na przekrwienie tkanek. Kłucie w brzuchu w ciąży spowodowane skurczami To druga najczęstsza przyczyna dolegliwości bólowych w podbrzuszu w trakcie trwania ciąży. Macica „trenuje" skurcze, które za kilka miesięcy odegrają kluczową...

biały śluz przed okresem
Adobe Stock
Mama
Biały śluz przed okresem chroni przed ciążą (ale może też oznaczać ciążę lub infekcję!)
Biały śluz przed okresem chroni kobietę przed zajściem w ciążę. Jednak jego zwiększona ilość może być też sygnałem zapłodnienia. Jeżeli towarzyszą mu nieprzyjemne objawy, może być oznaką infekcji intymnej.

Biały śluz przed okresem jest oznaką zdrowia. Jeżeli organizm kobiety funkcjonuje prawidłowo, przed okresem powinien pojawić się biały śluz o gęstej konsystencji. Spełnia on ważną rolę, hamując dostęp plemników do dróg rodnych kobiety. Biały śluz przed okresem: Objawy Przyczyny Higiena Biały śluz przed okresem a ciąża Biały śluz przed jeśli to miał być myślnik, to należy napisać "okresem — charakterystyka".---#---Biały śluz przed okresem - charakterystyka---#---okresem-charakterystyka#okresem — charakterystyka---#---okresem - charakterystyka">okresem – charakterystyka Biały śluz przed okresem to śluz produkowany w szyjce macicy, który kobieta wydziela w drugiej połowie cyklu miesiączkowego. W przeciwieństwie do śluzu z pierwszej połowy cyklu jest on znacznie bardziej gęsty i nieprzejrzysty. Biały śluz przed okresem jest: biały lub lekko żółtawy, gęsty, lepki, nieprzejrzysty, nierozciągliwy, bezzapachowy, jest go mniej niż w trakcie okresu płodności kobiety. Dlaczego pojawia się biały śluz przed okresem? Biały śluz przed okresem spełnia następujące funkcje: zamyka ujście szyjki macicy, uniemożliwia plemnikom dotarcie do komórki jajowej, jest naturalną metodą zapobiegania ciąży, hamuje żywotność plemników z uwagi na swój kwasowy odczyn. Kolor białego śluzu przed okresem wynika ze zmian w cyklu miesiączkowym kobiety. Po owulacji aż do momentu wystąpienia krwawienia miesiączkowego organizm kobiety jest w drugiej fazie cyklu (faza lutealna). Trwa ona około 10 dni. Śluz przed okresem w ginekologii nazywany jest śluzem typu G, od substancji odpowiadającej za jego produkcję, czyli gestagenu. Ten moment cyklu miesiączkowego kobiety charakteryzuje się tym, że dominującą rolę odgrywa w nim hormon progesteron. Hamuje...

zakażenia w ciąży niebezpieczne dla zdrowia dziecka
Adobe Stock
Aktualności
Szczepienia przed ciążą to konieczność - oto kolejny mocny dowód
Chcesz urodzić zdrowe dziecko? Koniecznie zaszczep się. Nawet mała infekcja ciążowa może wpłynąć na zdrowie dziecka i zwiększa ryzyko autyzmu. Tak mówią najnowsze badania!

Urodzić zdrowe dziecko - to cel nadrzędny każdej przyszłej mamy. Dlatego regularnie monitorujemy ciążę, łykamy kwas foliowy i ogólnie staramy się robić wszystko zgodnie z zaleceniami lekarza. Ale wiele zależy także od naszego zdrowia jeszcze przed ciążą. Aby wszystko było z nim w porządku, najlepiej szczepmy się - apelują lekarze. Te badania powinny rozwiać wszystkie wasze wątpliwości! Przebadano ponad 1 mln 700 tys. dzieci To najnowsze badania pokazujące, jak infekcje w ciąży negatywnie wpływają na rozwój mózgu dziecka, a w dalszym etapie na jego zdrowie psychiczne. Opublikowało je czasopismo naukowe Amerykańskiego Towarzystwa Psychiatrycznego "JAMA Psychiatry". Naukowcy wykazali, że zakażenia kobiety z okresu ciąży zwiększają ryzyko rozpoznania autyzmu lub depresji u ich dzieci. Wydział Położnictwa i Ginekologii Uniwersytetu Washington School of Medicine zbadał związek między występowaniem zakażenia wymagającego hospitalizacji w okresie ciąży a występowaniem chorób neuropsychiatrycznych u dziecka. Przebadano w tym celu 1 milion 791 tysięcy 520 szwedzkich dzieci urodzonych w latach 1973–2014. Wyniki obserwacji zostały zebrane z aż 41 lat. Blisko 80 proc. ryzyko zachorowania na autyzm Naukowcy analizowali zakażenia kobiet w ciąży związane z hospitalizacją oraz takie ciężkie zakażenia jak posocznica, zapalenie opon mózgowych, zapalenie mózgu, płuc, grypa, odmiedniczkowe zapalenie nerek, zapalenie błon płodowych oraz zakażenie dróg moczowych. Okazało się, że w przypadku tych chorób aż o 79 procent zwiększa się prawdopodobieństwo rozpoznania autyzmu oraz o 24 procent ryzyko rozpoznania depresji u ich dzieci. Nie znaleziono powiązania z występowaniem choroby afektywnej dwubiegunowej lub psychozy. Badacze wykazali jednak, że każda infekcja w okresie ciąży może powodować nieznaczne uszkodzenia mózgu u płodu , przyczyniając się do...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Współpraca reklamowa
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
wierszyk o Mikołaju
Święta i uroczystości
Wierszyk o Mikołaju –​ krótkie, łatwe i śmieszne propozycje
Ewa Janczak-Cwil
Co na odporność dla dzieci
Zdrowie
Co na odporność dla dziecka – 6 skutecznych i sprawdzonych metod [oraz 3 produkty z apteki]
Joanna Biegaj
Adwent
Święta i uroczystości
Adwent: co to jest, kiedy się zaczyna i kończy? Zwyczaje i symbole adwentu
Luiza Słuszniak
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
Mikołajki życzenia
Święta i uroczystości
Życzenia na mikołajki 2022 – oryginalne i śmieszne wierszyki
Joanna Biegaj
Co to są roraty?
Święta i uroczystości
Roraty: co to za msza? Kiedy są odprawiane i jak wyglądają?
Luiza Słuszniak
witamina D
Zdrowie
Witamina D – korzyści, normy dla dzieci dzieci i dorosłych, źródła witaminy D
Małgorzata Wódz
sennik dziecko
Aktualności
Sennik: dziecko – znaczenie snów, w których pojawiają się dzieci
Joanna Biegaj
mleko z czosnkiem
Zdrowie
Mleko z czosnkiem – jak działa, na co pomaga, przepisy
Joanna Biegaj
Glukoza w moczu w ciąży
Zdrowie w ciąży
Glukoza w moczu w ciąży – co oznacza, jakie objawy jej towarzyszą?
Ewa Janczak-Cwil
Zabawy mikołajkowe
Święta i uroczystości
Zabawy na mikołajki: gry, konkursy, zabawy ruchowe i inne pomysły mikołajkowe
Joanna Biegaj
Jak wzmocnić odporność?
Zdrowie
Naturalne sposoby na wzmocnienie organizmu u dziecka: zakwas, oxymel, miód i inne
Adrianna Trusiuk
zasiłki dla samotnej matki
Prawo i finanse
Zasiłki dla samotnej matki –​ co przysługuje? Świadczenia, dodatki, zasiłek z MOPS
Małgorzata Wódz
masa solna przepis i ozdoby z masy solnej
Gry i zabawy
Masa solna – jak zrobić idealną masę solną krok po kroku [PRZEPIS]
Magdalena Drab
dekoracje świąteczne, śnieżynka
Święta i uroczystości
Śnieżynki z papieru – 7 wzorów do wycinania
Agnieszka Szumigaj
Wierszyki świąteczne
Święta i uroczystości
Wierszyki świąteczne: krótkie, śmieszne, dla dzieci, życzenia SMS
Milena Oszczepalińska
gorączka u dziecka
Pielęgnacja
Przegrzanie dziecka: objawy, co zrobić, gdy dziecko jest przegrzane
Małgorzata Wódz
list do Mikołaja
Święta i uroczystości
List do św. Mikołaja – 8 wzorów do druku
Magdalena Drab
Tran dla dziecka
Żywienie
Tran dla dziecka –​ jaki wybrać, od kiedy i ile podawać? Wyjaśnia pediatra
Małgorzata Wódz
jak ubierać niemowlę jesienią
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę jesienią – co założyć dziecku na spacer i w domu?
Joanna Biegaj