Rysunki

jak narysować renifera
rysowanie
rysunki
prace plastyczne

Jak narysować renifera – instrukcja krok po kroku [FOTO]

Pokazujemy jak narysować renifera – jeden z symboli świąt Bożego Narodzenia, bez którego święty Mikołaj nie dowiózłby prezentów na czas. Zobacz, jak się rysuje renifera! Oto przepis na efektowny i prosty rysunek.
Agnieszka Majchrzak
Jak narysować pingwina krok
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować pingwina?

Rysowanie pingwina jest świetną rozrywką dla dzieci – nie tylko w ferie zimowe. Poniżej zobaczysz prostą instrukcję, dzięki której będziecie dokładnie wiedzieli, jak narysować pingwina. To łatwe nawet dla przedszkolaków, które dopiero zaczynają przygodę z rysowaniem.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować Pikachu
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować Pikachu?

Pikachu jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych pokemonów. Bajka i gra o pokemonach były popularne już w gronie rodziców, a teraz bawią kolejne pokolenie. Jeśli twoje dziecko lubi pokemony, na pewno będzie chciało wiedzieć, jak narysować Pikachu. Poniżej wyjaśniamy to krok po kroku.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować żyrafę
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować żyrafę?

Żyrafa to zwierzę bardzo lubiane przez dzieci. Być może ze względu na charakterystyczną długą szyję, a może z uwagi na cętki, które pięknie układają się na jej ciele. Zobacz kilka prostych wskazówek, jak narysować żyrafę.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować książkę
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować książkę?

Narysowanie książki jest bardzo łatwe. Z takim rysunkiem poradzi sobie nawet osoba, która nie ma zdolności plastycznych. Rysowanie książki jest też świetnym ćwiczeniem dla dziecka w doskonaleniu linii i kątów prostych. Poniżej krok po kroku tłumaczymy, jak narysować książkę.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować zamek
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować zamek?

Zamek często występuje w bajkach o księżniczkach i księciu. Nic więc dziwnego, że twoje dziecko kojarzy tę budowlę, a dziewczynki nawet chciałyby w nim zamieszkać. Narysowanie zamku jest bardzo proste, jak więc narysować zamek krok po kroku?
Klaudia Stawiarska
Jak narysować anioła
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować anioła?

Narysowanie anioła nie jest trudne, a będzie świetnym ćwiczeniem rysunkowym dla dziecka. Umiejętność ta przyda się zwłaszcza w okolicy świąt Bożego Narodzenia, kiedy np. będziecie przygotowywać świąteczne kartki. Sprawdź więc wcześniej, jak narysować anioła krok po kroku.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować jabłko
rysowanie
rysunki
jabłka

Jak narysować jabłko?

Narysowanie jabłka jest dość prostym zadaniem, więc polecamy je dla młodszych dzieci. Chcesz podpowiedzieć dziecku, jak narysować jabłko krok po kroku? Oto instrukcja.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować niedźwiedzia
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować niedźwiedzia?

Narysowanie niedźwiedzia wymaga nieco więcej wprawy, ale szybko można się tego nauczyć. Przygotowaliśmy instrukcję, na której pokazujemy, jak narysować niedźwiedzia krok po kroku. Dzięki niej dziecko opanuje tę sztukę jeszcze szybciej.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować myszkę miki
rysowanie
rysunki
rysunek dziecka

Jak narysować Myszkę Miki?

Myszka Miki, a właściwie Mickey Mouse, została stworzona w 1928 roku przez Walt Disney Animation Studio. Co ciekawe mysz ta była pierwszą w historii postacią, która przemówiła na animowanym ekranie. Zyskała ogromną popularność nie tylko wśród dzieci, ale i dorosłych. Do dziś można oglądać jej przygody w kreskówkach bądź w komiksach. Dowiedzcie się jak narysować Myszkę Miki.
Klaudia Stawiarska
Jak narysować piłkę nożną
rysunki
piłka nożna dla dzieci

Jak narysować piłkę nożną i boisko piłkarskie? Prosta instrukcja krok po kroku

Możesz narysować piłkę nożną z pamięci albo zobaczyć na filmie, jak zrobić to krok po kroku. Naucz się prostych tricków i pokaż je swojemu dziecku!
Sylwia Arlak
Adobe Stock
rozwój dziecka
rysunki
emocje dziecęce

Jak interpretować rysunki dziecka? Analiza rysunku powie wiele o emocjach dziecka!

Rysunki dziecka są prawdziwą kopalnią wiedzy o emocjach i uczuciach malucha. Naucz się interpretować rysunki swojego dziecka, a poznasz jego najskrytsze myśli i lepiej je zrozumiesz! Oto co musisz wiedzieć o analizie rysunków dziecka.
Aleksandra Sokalska
Matka Po Godzinach
macierzyństwo
rysunki
blogerka

Matka po Godzinach mówi: nie trzeba być idealną matką! [WYWIAD]

Matka po Godzinach - autorka popularnego bloga z przezabawnymi rysunkami na temat macierzyństwa - zdradza nam, czym się zajmuje na co dzień i dlaczego nie warto dążyć do bycia ideałem.
Adela Prochyra
test ciążowy
rysunki
porady
humor

Ciążowe rady z przymrużeniem oka

Kobiety w ciąży wysłuchują mnóstwa rad. Zobacz rysunki, na których ciążowe rady przedstawione są z przymrużeniem oka.
Adela Prochyra
dziecko, kredki, rysować
psychologia
rozwój dziecka
rysunki

Tajemnice dziecięcych rysunków

Co można wyczytać z dziecięcych rysunków? Rąbka tajemnicy uchyla psycholog Maria Ligęza, która zajmuje się interpretowaniem i analizą rysunków dziecięcych.
Beata Turska
edipresse.DI28-012.JPG
rysowanie
rysunki

O czym świadczą rysunki dziecka?

Wykorzystaj kredki, by dowiedzieć się z czym dziecko ma problem i by pomóc mu go rozwiązać.
Monika Krawiecka, BT