Lego Duplo
fot. LEGO DUPLO

Wymarzony upominek choinkowy twojego dziecka to… [KONKURS]

„Kochany Święty Mikołaju. W tym roku marzę o…” Czy ty też pomagasz swojemu maluchowi napisać list do Mikołaja? A może twoje dziecko dzielnie rysuje lub wykleja swoje marzenia samodzielnie? Napisz nam, czy marzy o klockach LEGO® DUPLO®, a my pomożemy mu znaleźć pod choinką niesamowity zestaw LEGO DUPLO „Pociąg z cyferkami”?
Lego Duplo
fot. LEGO DUPLO

LEGO DUPLO są na liście marzeń twojego dziecka? Idealnie! Wystarczy, że napiszesz nam o tym, a jest spora szansa, że pomożemy ci obdarować malucha wyjątkowym upominkiem.

1 z 10 zestawów może trafić do was

Pociąg z cyferkami LEGO DUPLO to świetny prezent już dla maluszków od 1,5 roku życia. Pociąg złożony jest z dużych klocków z którymi poradzą sobie małe rączki. Jdnocześnie klocki dadzą Twojemu maluchowi wiele radości przy składaniu i przebudowywaniu, pomagając przy tym rozpocząć naukę cyfr. Zestaw zawiera dwie figurki dzieci DUPLO oraz figurkę kota, co pozwala wymyślać jeszcze lepsze historie bez końca budować, jeździć i uczyć się.

Prawie jak do Świętego Mikołaja

Tym razem wystarczy, że napiszesz do nas, a my postaramy się zastąpić Świętego Mikołaja. Możemy obdarować Cię 1 z 10 zestawów „Pociąg z cyferkami” LEGO DUPLO. Wystarczy, że podzielisz się z nami tym, co twój maluch chciałby znaleźć pod choinką. Najbardziej kreatywne odpowiedzi nagrodzimy!Artykuł powstał z udziałem marki LEGO DUPLO

Zobacz także

Popularne tematy