GRY

Laurki na Dzień Babci i Dziadka do druku – kolorowanki

Dzień Babci i Dziadka to czas, gdy możemy wyrazić swoją wdzięczność i miłość. Jeśli chcesz pomóc dziecku przygotować laurkę, skorzystaj z naszych propozycji. Wydrukuj i wytnij jedną z poniższych, a następnie daj do pokolorowania dziecku.
fot. Fotolia
Wiesz, kiedy jest Dzień Babci i Dziadka? Dzień Babci obchodzimy 21 stycznia, a Dzień Dziadka jest 22 stycznia. W dniu ich święta pokażmy im, jak bardzo są kochani przez wnuki! Jeśli twoje dziecko jest naprawdę małe, przygotuj sama prezent od niego dla dziadków. Ale jeśli ma około 3 lat, już samo na pewno chętnie coś przygotuje – a ty możesz mu pomóc.

Prezent z okazji dnia dziadków – laurka

Od małego dziecka laurka czy rysunek to najpiekniejszy prezent, bo przygotowany od serca. Narazie 2-3 latek może być jeszcze zbyt mały, żeby samodzielnie wykonać ręcznie robiony prezent czy wyrecytować wierszyk z życzeniami dla babci i dziadka. W takim przypadku laurka na Dzień Babci i Dziadka będzie na prawdę wyjątkowym prezentem. Wydrukuj laurkę na Dzień Babci i Dziadka – dziecko może ją pokolorować i wręczyć babci i dziadkowi. Razem z dzieckiem wybierzcie taki wzór laurki dla dziadków, jaki najbardziej wam się podoba, kliknijcie w niego i wydrukujcie gotową kartkę.
Redakcja poleca: Dzień Babci i Dziadka - kiedy? Obejrzyj krótki film
Czy pamiętasz kiedy obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Zobacz wideo

Laurki na Dzień Babci i Dziadka

Skorzystajcie z naszych szablonów laurek dla babci i dziadka do wydruku. Możecie w środku umieścić także nasz wiersz dla Babci i Dziadka. By przygotować taką laurkę dla babci i dziadka, kliknij na wybrany wzór laurki dla dziadków, wydrukuj ją i pokoloruj razem z dzieckiem. Nie zapomnijcie o życzeniach! Możecie napisać coś własnymi słowami (niech dziecko powie ci, co chciałoby tam zamieścić, a ty napisz to) albo wybrać z internetu jakiś śmieszny, rymowany wierszyk.
 
laurka dla babci, laurka dla dziadka, laurka na dzień babci, laurka na dzień dziadka, laurki do wydruku

laurka dla babci, laurka dla dziadka, laurka na dzień babci, laurka na dzień dziadka, laurki do wydruku


Tu znajdziesz inne wzory laurek do druku. Spis treści:
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Zimowy wypoczynek