Kok z warkocza
fot. AdobeStock

Fryzury komunijne dla dziewczynki: warkocze [najmodniejsze 2020]

Najpiękniejsze fryzury komunijne z warkoczem, sprawdź te inspiracje. Są jednocześnie bardzo dziewczęce i wyjątkowo eleganckie.
Dominika Bielas
Kok z warkocza
fot. AdobeStock
Warkocze jako fryzura komunijna nie są nudne, a dzięki dodatkom można stworzyć naprawdę elegancką fryzurę. Warkocz francuski, kłos, warkocz holenderski a może korona wokół głowy, naprawdę jest w czym wybierać.

Fryzury komunijne z warkoczem: ozdoby

Fryzur z warkoczami same w sobie prezentują się bardzo elegancko. Są delikatne, ale bardzo pasują do okazji, jaką jest Pierwsza Komunia Święta. Aby fryzura nabrała bardziej odświętnego, charakteru możecie dodać wianek z żywych lub sztucznych kwiatów, wpleść lub wpiąć kwiaty we włosy, lub użyć ozdobnych spinek.
Poniżej znajdziesz wiele inspiracji jak uczesać córeczkę na Pierwszą Komunię Świętą:
Redakcja poleca: Fryzura komunijna, która robi wrażenie! (video)
Pomysłowa, oryginalna, zachwycająca, a do tego możesz ją zrobić sama! Zobacz, jak krok po kroku wykonać niezwykłą fryzurę komunijną.

Warkocze na komunię: dobierane (francuskie) i holenderskie (bokserskie)

Niby zwyczajne, a jednak. Dwa warkocze są bardzo dziewczęce i w prosty sposób można nadać im bardziej eleganckiego wyrazu. Zrób dwa dobierane warkocze i wpleć w nie żywe kwiaty. Jeszcze ciekawiej prezentują się warkocze holenderskie (bokserskie). Można je zrobić bardzo ciasno lub lekko wyciągnąć pasma włosów. Pięknie będą się prezentowały z białymi kokardami na końcach lub ze wplecioną białą wstążką. To idealne uczesanie dla dziewczynki z długimi włosami.
Warkocze holenderskie na komunię

Warkocz dobierany z boku

Zarówno warkocz francuski, jak i holenderski pięknie się prezentuje zrobiony z prawej strony na lewą. Sam w sobie wygląda bardzo oryginalnie i nie potrzeba zbyt wielu ozdób, choć możesz dodać białe spinki. Elegancka i skrmna fryzura na komunię.
Warkocz holenderski na komunię

Warkocz na komunię: kłos

Inną fryzurą idealną dla dziewczynki na komunie będzie warkocz kłos. To bardzo eleganckie uczesanie można dopełnić wiankiem lub białą opaską.
 
Kłos fryzura na komunię

Korona z warkocza na komunię

Bardzo modną fryzurą często wybieraną na komunię jest korona z warkocza. Włosy oplatające całą głowę zastępują wianek i fryzura sama w sobie prezentuje się bardzo elegancko.
Warkocz na komunię: korona

Fryzura z grubych włosów sama w sobie prezentuje się bardzo elegancko. Są też różne sposoby zaplatania włosów. Jeśli dziewczynka ma cieńsze włosy, można dodać większą ozdobną spinkę...
Korona z włosów na komunię

... lub delikatny wianek.
Korona z warkocza na komunię

Warkocz na komunię z rozpuszczonymi włosami

Pięknie prezentować się będą także fryzury, w których tylko góra jest spleciona, a reszta włosów swobodnie opada na ramiona. Można zrobić delikatne loki, a warkocze ozdobić subtelnymi ozdobami.
Warkocz na komunię z rozpuszczonymi włosami


Zobacz także: 
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy