Mattel Wydra
fot. materiały prasowe

Kiedy dziecko śpi, mama... [KONKURS]

Jedną z najbardziej popularnych rad udzielanych przyszłym i świeżo upieczonym mamom jest słynne „śpij, kiedy dziecko śpi”. Pewnie jest w tym sporo prawdy, ale na pewno nie jest to jedyny sposób na złapanie oddechu i odpoczynek. Jak ty się relaksujesz, kiedy twój maluch śpi? Podziel się z nami swoimi sposobami i wygraj niezwykłą przytulankę!
Mattel Wydra
fot. materiały prasowe

Drzemka malucha to jeden z ulubionych momentów dnia dla większości mam.

Twój sposób na relaks

Część mam sięga po książkę, inne oddają się gotowaniu lub pieczeniu ciast, jeszcze inne, zgodnie z przytoczonym wcześniej powiedzeniem, ucinają sobie drzemkę razem z maluchem.
A ty? Jaki jest Twój sposób na relaks, gdy dziecko śpi? Wybierasz ciepłą kawę? Kąpiel w bąbelkach czy może sprzątasz mieszkanie? Koniecznie nam o nim napisz – 4 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy niezwykłymi zabawkami.

5 wyjątkowych wyderek

Wydra Usypianka-Przytulanka Oddychający Uspokajacz od Fisher-Price to coś więcej niż przytulanka. To zabawka, która niezwykle oddziałuje na wszystkie zmysły. Mięciutkie futerko, subtelne dźwięki imitujące odgłosy (bicie serca, słodkie pochrapywanie, biały szum oraz 3 minuty uspokajającej muzyki), delikatne światło i rytmicznie unoszący się brzuszek relaksują dziecko zapewniając mu poczucie bezpieczeństwa i pomagają choćby w tworzeniu rytuału zasypiania.

Do dyspozycji rodziców oddano 11 funkcji, które pobudzą zmysł wzroku, słuchu i dotyku. Mogą spersonalizować ustawienia zabawki i co ważne – po wyjęciu części elektronicznej bezpiecznie prać w pralce. Dzięki słodkiemu pyszczkowi, miękkiemu materiałowi i satynowemu ogonkowi oddychająca wydra to idealna zabawka do spania dla Twojej pociechy.

Wydra Usypianka-Przytulanka Oddychający Uspokajacz może być Twoja! Napisz nam jak relaksujesz się, gdy masz chwilę dla siebie? 4 najciekawsze odpowiedzi nagrodzimy!

Artykuł powstał z udziałem marki Mattel

Zobacz także

Popularne tematy