Jak informują serwisy party.pl i wp.pl, Ania i Robert Lewandowscy ochrzcili swoją córkę Klarę! Wbrew spekulacjom fanów pary i mediów, ceremonia odbyła się nie w Niemczech, a w Polsce. Gdzie dokładnie? Tego jeszcze nie wiadomo.

Reklama

"Uroczystość dla najbliższej rodziny..."

Nie wiadomo, kiedy Lewandowscy ochrzcili córeczkę – prawdopodobnie ceremonia odbyła się kilka tygodni temu. Serwis Wirtualna Polska poinformował, że uroczystość odbyła się w Kobyłce pod Warszawą. Tę informację zdementowała menedżerka Ani, Monika Rebizant. W rozmowie z Party Rebizant przyznała, że Klarę ochrzczono w Polsce, ale nie w Kobyłce. "Uroczystość odbyła się w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół" – dodała menedżerka. Sami Lewandowscy nie potwierdzili tych informacji. W internecie nie pojawiło się również żadne zdjęcie małej Klary.

Zobacz też: Lewandowska ćwiczy z Klarą! Wkurza czy motywuje?

Chrzciny Klary to tajemnica?

Klara Lewandowska urodziła się 4 maja, jednak ulubienicą mediów została jeszcze zanim pojawiła się na świecie. Ania i Robert Lewandowscy nieczęsto publikują zdjęcia z córeczką. Gdy to robią, od razu stają się tematem nr 1 portali plotkarskich i mediów społecznościowych. Nic dziwnego, że para postanowiła utrzymać tak wyjątkową uroczystość w tajemnicy. Każdy rodzic wie, że chrzciny dziecka to wyjątkowa chwila, którą powinno się spędzać z najbliższymi.

Zobacz także: Ania Lewandowska urodziła! Zobacz pierwsze zdjęcie Lewandowskiego z córeczką

Zobacz także
Reklama

Źródło: party.pl, wp.pl

Reklama
Reklama
Reklama