Magdalena Boczarska niedawno pokazała się po raz pierwszy z ciążowym brzuszkiem przy okazji premiery filmu z jej udziałem, a teraz pojawiła się na 42 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. I znowu zachwyciła! Musimy przyznać, że ciąża niesamowicie służy aktorce. Zresztą zobaczcie sami, z jaką klasą prezentuje się na czerwonym dywanie:

Reklama

W jakiej sukni Magdalena Boczarska pojawiła się na Festiwalu Filmowym w Gdyni?

Aktorka pochwaliła się na swoim profilu na Instagramie, że sukienkę na tę okazję zaprojektował dla niej Dawid Woliński. Prosta biała kreacja z seksownym wycięciem z boku i pelerynką zakrywającą ramiona doskonale prezentowała się na figurze Magdy. Złote kolczyki, biała torebka i czarne sandałki uzupełniły stylizację. Prosto, klasycznie, bez zbędnych detali. Po prostu pięknie! Do tego suknia delikatnie podkreślała zaokrąglony już brzuszek aktorki. Dzięki temu Magdalena Boczarska wyglądała subtelnie i kobieco. Też myślicie, że ta sukienka idealnie nadaje się na wielkie wyjście dla ciężarnej?

Aktorka nie zapomniała o selfie w windzie

Moda na selfie w windzie nie ustaje. Magda Boczarska świetnie czuje się ze swoim ciężarnym brzuszkiem, nie stroni więc od zdjęć. I bardzo dobrze! Będzie miała wspaniałą pamiątkę z tego pięknego okresu.

A wy też robiłyście sobie dużo zdjęć w ciąży? Czy starałyście się nie uwieczniać zaokrąglonych kształtów? A może macie profesjonalne zdjęcia z ciążowej sesji zdjęciowej? Pochwalcie się w komentarzach!

Zobacz też: Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor spodziewają się dziecka

Zobacz także
Reklama

Źródło: Instagram

Reklama
Reklama
Reklama