Marek Kondrat już od kilku lat nie zajmuje się aktorstwem. Porzucił zawód, aby pracować w branży winiarskiej. Udało mu się połączyć pasję z pracą zawodową i teraz biznesmen podróżuje po świecie kosztując nowych smaków.

Reklama

Kontrowersje wokół ślubu

Swego czasu głośno było o związku Marka Kondrata z młodszą o 38 lat Antoniną Turnau, córką Grzegorza Turnau. W mediach zawrzało, gdy w 2015 roku para wzięła ślub. Pojawiły się głosy krytyki mówiące o tym, że partnerów dzieli zbyt duża różnica wieku. Grzegorz Turnau również nie był specjalnie zadowolony z wyboru córki. Wszyscy jednak starali się zachować konwenanse. Ślub był skromny, a parze nie zależało na medialnym rozgłosie. Zaproszona została tylko rodzina i najbliżsi. Przyjęcie odbyło się w restauracji pana młodego w Krakowie. Wydarzenie to wzbudzało ogromne emocje!

Okazało się, że małżonkowie przełamali stereotypy i stanowią bardzo udaną parę. Antonina pomaga mężowi w interesach związanych z branżą winiarską. Mimo sporej różnicy wieku, para udowodniła, że nic nie jest w stanie rozdzielić zakochanych. Teraz Marek Kondrat i jego żona będą mieli kolejny powód do radości.

Antonina jest w ciąży

Niebawem małżonków czeka nowa życiowa rola. Okazało się bowiem, że żona Marka Konrata Antonina spodziewa się dziecka! Przypomnijmy, że aktor ma już dzieci z poprzedniego związku. Przez 30 lat jego żoną była Ilona Kondrat. Aktor ma z nią dwóch synów – Mikołaja, który wystąpił u boku ojca w filmie „Słodko –gorzki” oraz Wojciecha, który jest muzykiem w Filharmonii Warszawskiej. Małżeństwo zaczęło się psuć, gdy żona Kondrata stała się propagatorką zdrowego stylu życia, a on z kolei założył firmę winiarską. Teraz aktor po raz trzeci zostanie ojcem.

Marek Kondrat skomentował informacje o ciąży

Zobacz także

Według doniesień mediów córka Grzegorza Turnau nie może się już doczekać chwili, gdy zostanie mamą. Macierzyństwo było jej marzeniem, które wreszcie się spełni. Przyjaciele pary wierzą, że mimo wieku Marka Kondrata, para zdąży wspólnie wychować dziecko i wprowadzić je w dorosłość. Jeszcze nie wiadomo czy będzie to chłopiec czy dziewczynka. Maleństwo ma pojawić się na świecie wiosną przyszłego roku. Gratulujemy przyszłym rodzicom!

Co myślicie na temat tego, że Marek Kondrat zostanie ojcem? Czekamy na wasze komentarze!

Źródło: wp.pl

UWAGA: jeśli nie widzisz naszej galerii zakupowej, dodaj Babyonline.pl do białej listy w Adblock.

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama