Nowe moce to spełnienie marzeń, zwłaszcza dla malutkiej Skye. Kiedy jednak przeciwnik drużyny, Humdinger wychodzi z więzienia i łączy siły z nikczemną Victorią Vance, sprawy się komplikują.

Reklama

Nowy film, nowi bohaterowie

W najnowszej wersji hitu dla najmłodszych pojawiają się nowe postaci, m.in.:

Drużyna Maluchów

Nano, Tot i Mini to trzy szczeniaki rasy Pomeranian (dwóch braci i siostra), które tworzą drużynę maluchów. Są pełne energii i ich marzeniem jest być częścią Psiego Patrou, ale nie mają pojęcia, jak się tam dostać. Liberty postanawia wziąć je pod swoje skrzydła i zmienić w puszyste małe maszyny ratunkowe. Mimo że są małe, Nano, Tot i Mini okazują się wielkimi bohaterami.

Victoria Vance

Zobacz także

Victoria Vance jest szaloną naukowczynią z obsesją na punkcie meteorów, który przeprowadza niebezpieczne eksperymenty w opuszczonym obserwatorium na obrzeżach Miasta Przygód. Za swoje niebezpieczne eksperymenty została odrzucona przez społeczność naukową i okrzyknięta "szaloną naukowczynią". Jej najnowszy wynalazek, Astro Magnes, to promień ściągający, który wyrywa meteory z ich orbit i sprowadza je na Ziemię. Jest pewna, że ten nowy wynalazek przyniesie jej szacunek, na jaki zasługuje!

Podczas deszczu meteorytów próbuje ściągnąć meteor z nieba, ale magnes działa nieprawidłowo i powoduje, że meteor rozbija się w mieście, przynosząc ogromne zniszczenia! Jednocześnie kiedy szczeniaki z Psiego patrolu otrzymują supermoce z tajemniczych kryształów wewnątrz meteoru, Viktoria jest wściekła! To był jej meteor! To powinny być jej supermoce!

Vance łączy siły z wrogiem piesków, burmistrzem Humdingerem, który ucieka z więzienia. Razem będą chcieli ukraść supermoce.

Czy szczeniaki będą w stanie powstrzymać złoczyńców, uratować miasto i zachować swoje niesamowite moce? Czy Skye przekona się w końcu, że nawet najmniejszy szczeniak może zrobić największą różnicę.

Reklama

To wszystko zobaczymy w kinach 13 października 2023r.

Reklama
Reklama
Reklama