Ania Lewandowska kupiła dla córek bardzo podobne wózki, którymi pochwaliła się na Instagramie. Na zdjęciu z wiosennego spaceru widać, jak trenerka prowadzi gondolę i spacerówkę, a zza budki wózka wychyla się starsza Klara. Oba wózki dziewczynek są ozdobione kolorowymi kwiatami i prezentują się bardzo stylowo, tworząc uroczy komplet, zwłaszcza gdy siostry jadą obok siebie.

Reklama

Gondola i spacerówka Laury i Klary Lewandowskich: co to za wózki?

Ania Lewandowska jest wierna niemieckiej marce Cybex cenionej za solidność, styl i podążanie za potrzebami młodych rodziców. Wózki sióstr Lewandowskich pochodzą z nowej kolekcji Cybex Spring Blossom inspirowanej naturą i stworzonej z myślą o aktywnych, współczesnych matkach. To bardzo eleganckie, luksusowe wózki, z budkami w kwiatowe wzory i pozłacanymi stelażami. Za jeden trzeba zapłacić ok 8-10 tys. zł (choć samą gondolę, która pasuje do starszej wersji stelaża Cybex Priam, kupisz już za ok. 2 tys. zł). Ania Lewandowska wybrała wózki z jasnymi budkami.

Ale warto wiedzieć, że marka Cybex oferuje też inne, równie funkcjonalne wózki w niższych cenach. Także gondole i spacerówki w piękne, wiosenne kwiaty! Te wyglądają zjawiskowo i można je kupić dużo taniej.

Anna Lewandowska o macierzyństwie

Przy okazji spaceru z Klarą i Laurą Ania Lewandowska podzieliła się z fanami krótką refleksją na temat swojego macierzyństwa. Przyznała, że przez ostatnie lata bardzo zmieniły się jej priorytety i z niektórych rzeczy musiała zrezygnować, ale wciąż realizuje swoje pasje. „Swoje pomysły i cele zapisuję, w głowie tworzę mapę działania (...) Mam plan i tego się trzymam!" – napisała.

Zobacz także

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama