Co kupić mamie na Dzień Mamy? Przede wszystkim weź pod uwagę upodobania swojej ukochanej rodzicielki. Dobrym pomysłem jest podpatrzenie, co najczęściej sama wybiera dla siebie albo jakie upominki sprawiają jej radość. Nasze podpowiedzi będą też przydatne dla taty maluszka, który sam nie może kupić swojej mamie prezentu.

Reklama

Podpowiadamy, jaki prezent kupić mamie na Dzień Matki.

Prezenty dla mamy na Dzień Mamy:

  1. Upominek na Dzień Mamy: spersonalizowany kubek
  2. Wyjątkowy prezent na Dzień Mamy: czytnik e-booków
  3. Biżuteria na Dzień Mamy
  4. Perfumy dla mamy
  5. Upominek na Dzień Mamy: porcelana
  6. Kwiaty w prezencie na Dzień Matki

Co można kupić mamie na Dzień Matki?

Oto nasze propozycje sprawdzonych prezentów dla mamy na Dzień Mamy, które z pewnością przypadną do gustu niejednej kobiecie!

Upominek na Dzień Mamy: spersonalizowany kubek

Jeśli nie masz pomysłu na prezent z okazji Dnia Matki, dobrym rozwiązaniem będzie wybór zindywidualizowanego kubka, na którym można umieścić piękny cytat o mamie lub po prostu jej imię. Jeśli twoja mama lubi pić kawę lub herbatę w kubku, taki wybór na pewno sprawi jej dużo przyjemności i będzie jej ulubionym kubkiem w kolekcji.

Zobacz także

Wyjątkowy prezent na Dzień Mamy: czytnik e-booków

Twoja mama jest molem książkowym? To już wiesz, co możesz kupić na Dzień Matki! Doskonałym rozwiązaniem będzie czytnik e-booków. Nie dość, że czytnik jest lekki, to jeszcze pomieści wiele książek, które wszędzie można ze sobą zabierać. Możesz od razu załadować kilka tytułów na początek i wręczyć wraz z prezentem. Taki prezent na Dzień Matki sprawi mamie dużo radości!

Biżuteria na Dzień Mamy

Co można kupić mamie na Dzień Matki? Oczywiście biżuterię! Dobrym pomysłem będzie bransoletka, naszyjnik lub kolczyki. Warto dowiedzieć się, jaki kruszec preferuje mama i wybrać ten ulubiony. Biżuteria jest świetnym pomysłem na prezent – zostaje w szkatułce na lata i można ją założyć na wiele okazji.

Perfumy dla mamy

Która kobieta nie lubi pięknie pachnieć? Chyba żadna! Jeśli znasz nuty zapachowe, po które często sięga twoja mama, nie wahaj się i wybierz dla niej coś podobnego. Zapach możesz dopasować również do pory roku i wybrać mamie takie perfumy, które będą świeże, orzeźwiające i kwiatowe, jak trwająca właśnie wiosna.

Upominek na Dzień Mamy: porcelana

Jeśli twoja mama jest kolekcjonerką porcelany, przywiązuje dużą wagę do stołowej zastawy i dba o wnętrze domu, niech odpowiedzią na pytanie: „Co można kupić mamie na Dzień Matki?” będzie porcelana! Jej wybór jest naprawdę szeroki – od kolorowych serwisów po te najbardziej klasyczne. Zorientuj się, jaką zastawę posiada twoja mama i zaskocz ją w Dzień Mamy piękną filiżanką lub wazą.

Kwiaty w prezencie na Dzień Matki

Jeżeli w tym roku z pewnych przyczyn nie możesz spotkać się mamą, wyślij jej kwiaty na Dzień Matki. Na rynku od wielu lat funkcjonują poczty kwiatowe, które pomagają sprawiać przyjemność bliskim mimo odległości. Do bukietu możesz dołączyć liścik np. z wierszykiem dla mamy. Jeśli chcesz, żeby było zabawnie – wpisz jakieś przysłowie o mamie. Wzruszenie i wdzięczność na twarzy ukochanej mamy będą gwarantowane!

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama