Klaudia Halejcio o niani
Instagram
Aktualności

Klaudia Halejcio nie chce zatrudniać niani. Jest zazdrosna!

Klaudia Halejcio nie wyobraża sobie oddania córki pod opiekę obcej osoby. Młoda mama przyznała, że dziecko jest cały czas z nią, a ona czuje zazdrość nawet wtedy, gdy ktoś inny bierze malutką na ręce.

Klaudia Halejcio opiekuje się malutką córeczką niemal bez przerwy. Pracy jest przy tym co niemiara, ale aktorka nawet nie myśli o zatrudnieniu profesjonalnej niani. Byłaby zazdrosna!

O co pytać nianię na pierwszym spotkaniu [WIDEO]

Klaudia Halejcio nie chce mieć niani

Aktorka odpowiadała ostatnio na pytania fanów – zdziwionych, jak młoda mama znajduje czas na pracę, zadbanie o dom, siebie samą i jeszcze opiekę nad maleńkim dzieckiem. Okazuje się, że Klaudia Halejcio wcale nie korzysta z pomocy niani. Owszem, czasem w obowiązkach odciążają ją dwie babcie, szczególnie mama aktorki, ale na co dzień mała Nel jest niemal cały czas z mamą. Gwiazda miałaby ogromny problem, by oddać dziecko w ręce obcej osoby:

„Nie mam niani i nawet nie chciałabym mieć, ponieważ dla mnie to jest trudne oddać dziecko w obce ręce. Ja jestem zazdrosna nawet, jak ktoś ją bierze. Pomaga mi moja mama, czasami pomaga mama Oskara, ale niestety ona nie mieszka w Warszawie, więc nie mamy takiego luksusu, żeby była częściej” – wyjaśniła.

Klaudia Halejcio dodała, że mimo ogromnego zmęczenia stara się nie pokazywać w sieci trudnych momentów macierzyństwa – to byłoby przygnębiające.

Faktycznie, na wszystkich zdjęciach z Instagrama gwiazda wygląda kwitnąco – nie widać śladu po nieprzespanych nocach!
 


Zobacz też:

ile zapłacić niani 2021
Adobe Stock
Niemowlę
Ile zapłacić niani? Zarobki niani za godzinę w 2022 roku
Stawki niań za godzinę opieki nad dzieckiem zaczynają się już od kilku-kilkunastu złotych, choć bywają też znacznie wyższe. To, ile zarabia niania, zależy między innymi od jej umiejętności czy przebytych szkoleń, ale również od miejsca zamieszkania. Ile w takim razie wynoszą zarobki niani?

Na to, ile zarabia niania, składa się wiele czynników. Okazuje się, że wpływ na ceny usług świadczonych przez opiekunki ma nie tylko województwo, w jakim pracują nianie, lecz także indywidualne podejście pracodawcy. Zdarza się, że rodzice chcą zapłacić nianiom więcej, niż te oczekują – darzą je zaufaniem i doceniają ich kompetencje, które chcą wynagrodzić. Ile zarabia niania za godzinę opieki nad dzieckiem? Jeśli nie możesz liczyć na wsparcie babci i nie chcesz posyłać malucha do żłobka, zatrudnienie niani wydaje się idealnym rozwiązaniem. Stawki niań za godzinę poszybowały w górę już w 2013 roku (średnio o 1,04 zł). W 2017 roku zatrzymały się na tym samym poziomie, żeby dwa lata później znowu wzrosnąć (średnio o 2,86 zł). Od tamtej pory, mimo pandemii koronawirusa, stawki utrzymywały się mniej więcej na tym samym poziomie. W 2022 roku, z uwagi na inflację, znowu poszły w górę.  Stawka niani za godzinę w 2022 roku Z raportu serwisu Wynagrodzenie.pl wynika, że  mediana zarobków niań w Polsce wynosi 3260  zł brutto miesięcznie . W praktyce oznacza to, że 50 proc. opiekunek zarabia mniej, a 50 proc. wię cej. Co druga niania otrzymuje pensję 3 000 zł brutto do 3 650 zł brutto. 25 proc. najgorzej wynagradzanych niań zarabia poniżej 3000 zł brutto. Jedynie 25 proc. najlepiej opłacanych niań może liczyć na zarobki powyżej 3650 zł brutto. Wszystko zależy od liczby przepracowanych godzin, miejscowości, w której niania została zatrudniona, ale też liczby dzieci do opieki i zakresu wykonywanych obowiązków. Niania może nie tylko dbać o bezpieczeństwo dziecka, wychodzić z nim na spacer, podawać posiłki, ale też np. organizować mu kreatywne zajęcia. Niektórym rodzicom zależy też, aby niania nie tylko opiekowała się dzieckiem, ale zajmowała się także domem: sprzątała i gotowała obiady....

niania elektroniczna ranking
AdobeStock/Pixel-Shot
Zakupy
Niania elektroniczna: ranking 2022. Najlepsze nianie elektroniczne z dużym zasięgiem, kamerą, WiFi
Dobra niania elektroniczna przyda się w każdym domu, w którym jest małe dziecko. Takie urzędzenie pozwala na kontrolowanie snu dziecka i jego aktywności. Nowoczesne nianie elektroniczne mają wiele przydatnych funkcji i znacząco różnią się między sobą ceną i designem. Wybrałyśmy najlepsze nianie elektroniczne 2022: z dużym zasięgiem, kamerą i monitorem oddechu.

Niania elektroniczna pozwoli ci lepiej łączyć opiekę nad dzieckiem i codzienne zajęcia. Ułatwi też czuwanie nad dzieckiem w nocy, jeśli niemowlę śpi w oddzielnym pokoju. Jeśli nie wiesz, jaką nianię wybrać, sprawdź nasz ranking. Aby wybór był łatwiejszy, pomyśl, co jest dla ciebie najważniejsze: kamera, duży zasięg, monitor oddechu, możliwość nagrywania czy odtwarzania kołysanek? Zobacz nasz przegląd i wybierz model, który najlepiej odpowie na twoje potrzeby. Najlepsze nianie elektroniczne 2022: Co to jest niania elektroniczna? Najlepsze nianie elektroniczne: ranking Najprostsza niania elektroniczna Niania elektroniczna z kamerą, obrazem i wifi Niania elektroniczna z komunikacją w dwie strony Niania elektroniczna z dużym zasięgiem Ładna niania elektroniczna Niania elektroniczna z noktowizorem Niania elektroniczna z monitorem oddechu Co to jest niania elektroniczna? Najprostsza niania elektroniczna umożliwia nasłuch – przekazuje wszystkie dźwięki (albo ciszę) panujące w dziecięcym pokoju. Taka elektroniczna niania to wersja bardzo podstawowa, ale i tak jest dużym ułatwieniem dla rodziców. Bardziej skomplikowane (i droższe) urządzenia mają dodatkowe funkcje . Najczęstszą z nich jest przekazywanie obrazu wideo z kamery, co umożliwia nie tylko nasłuch, ale i obserwację dziecka. Jednak to nie wszystko, co może rodzicom zaoferować niania elektroniczna. Bardziej zaawansowane modele mają różne dodatkowe funkcje, jak np.: termometr (mierzy temperaturę w pomieszczeniu), lampka nocna , możliwość zbliżania obrazu i obrotu kamery, możliwość odtwarzania kołysanek, możliwość nagrywania obrazu tryb nocny – widać dziecko także w ciemnym pokoju, duży zasięg między nadajnikiem a odbiornikiem, monitor oddechu, duży...

Małgosia Rozenek i Radek Majdan śpią
Instagram
Aktualności
Małgosia i Radek WYKOŃCZENI opieką nad Heniem. „Bez NIANI nie dalibyśmy rady”
Małgosia Rozenek nigdy nie ukrywała, że opieka nad niemowlakiem i dwoma starszymi synami to nie lada wyzwanie, które kosztuje ją mnóstwo wysiłku. Małgosia i Radek nie marnują więc żadnej okazji do odpoczynku. Zwłaszcza że... przy dzieciach pomaga im niania.

Radek Majdan pokazał, jak razem z Małgosią wypoczywają w ciągu dnia. Młodzi rodzice, wyraźnie przemęczeni, śpią na kanapie z psem. Co w tym czasie robi mały Henio? Małgosia Rozenek śpi w czasie drzemki Henia Małgosia Rozenek i Radek Majdan wykorzystują każdą okazję, aby wypocząć. Mały Henio najwyraźniej daje im w kość! Rodzice drzemią nawet w ciągu dnia, gdy zasypia ich synek. A przecież poza Heniem mają jeszcze pod opieką dwóch starszych synów Rozenek: 11-letniego Tadeusza i 15-letniego Stanisława. Nic dziwnego, że w codziennych obowiązkach pomaga im niania : „Codziennie korzystamy z pomocy niani, nie dalibyśmy rady inaczej. Mamy wspaniałą nianię, panią Bożenkę, nianię chłopców zresztą, która jest w naszej rodzinie już od dawna, jest członkiem naszej rodziny” − przyznała Małgosia po trzecim porodzie.           Wyświetl ten post na Instagramie.                       Post udostępniony przez Radosław Majdan (@r_majdan) Zobacz też: Henio Majdan tonie w luksusach Małgosia Rozenek nie planuje szybkiego powrotu do formy sprzed ciąży Nietypowy model kołyski dla kolejnego syna Małgorzaty Rozenek

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach
Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19
Partner
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Partner
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Partner
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Partner
Polecamy
Porady
jak pobrać bon turystyczny
Prawo i finanse
Jak pobrać i aktywować bon turystyczny: instrukcja rejestracji na PUE ZUS (krok po kroku)
Milena Oszczepalińska
ukraińskie imiona
Imiona
Ukraińskie imiona: męskie i żeńskie + tłumaczenie imion ukraińskich
Joanna Biegaj
cytaty na urodziny
Cytaty i przysłowia
Mądre i piękne cytaty na urodziny –​ 22 sentencje urodzinowe
Joanna Biegaj
Ile dać na Chrzest?
Święta i uroczystości
Ile wypada dać na chrzciny w 2022 roku? – kwoty dla rodziny, chrzestnych i gości
Luiza Słuszniak
gdzie nad morze z dzieckiem
new badge ranking small
Niemowlę
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Hanna Szczesiak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki (urlop na dziecko) – wszystko, co trzeba wiedzieć o nowym urlopie
Joanna Biegaj
pesel po 2000
Prawo i finanse
PESEL po 2000 - zasady jego ustalania
Agnieszka Majchrzak
hiszpańskie imiona
Imiona
Najczęściej nadawane hiszpańskie imiona - ich znaczenie oraz polskie odpowiedniki
Joanna Biegaj
Bon turystyczny: jak wykorzystać w 2022?
Aktualności
Gdzie można wykorzystać bon turystyczny – lista podmiotów + zmiany przepisów
Ewa Janczak-Cwil
Urlop ojcowski
Prawo i finanse
Urlop ojcowski 2022: ile dni, ile płatny, wniosek, dokumenty
Magdalena Drab
przedmioty w 4 klasie
Aktualności
Jakie są przedmioty w 4 klasie szkoły podstawowej w roku szkolnym 2022/2023? [LISTA]
Ewa Janczak-Cwil
300 plus
Prawo i finanse
300 plus 2022 – dla kogo, kiedy składać wniosek?
Małgorzata Wódz
na komary dla niemowląt
Zdrowie
Co na komary dla niemowląt: co wolno stosować, czego unikać?
Ewa Janczak-Cwil
urwany kleszcz
Zdrowie
Urwany kleszcz: czy usuwać główkę kleszcza, gdy dojdzie do jej oderwania?
Ewa Janczak-Cwil
Bon turystyczn atrakcje dla dzieci
Czas wolny
Bon turystyczny – atrakcje dla dzieci, za które można płacić bonem
Ewa Janczak-Cwil
300 plus dla zerówki 2021
Aktualności
300 plus dla zerówki w 2022 roku – czy Dobry Start obejmuje sześciolatki?
Joanna Biegaj
rekrutacja do liceum
Wychowanie
Jak wygląda rekrutacja do liceum 2022/2023? Jak dostać się do dobrego liceum?
Joanna Biegaj