Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Ksiądz nawołuje do przemocy
Adobe Stock
Aktualności

Ksiądz każe rodzicom BIĆ MŁODZIEŻ uczestniczącą w Strajku Kobiet! KABLEM!

„Tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne” - taki przerażający wpis za pośrednictwem mediów społecznościowych opublikował ks. Dariusz Drzewiecki z Jeruzala Skierniewickiego. Duchowny zachęcił w nim rodziców do stosowania kar cielesnych na młodzieży!

„Drodzy Rodzice młodzieży biorącej udział w strajku kobiet i demolujących mienie publiczne. Chcę Wam przypomnieć, że tym kablem możecie przywrócić Waszemu dziecku ustawienia fabryczne” – napisał ksiądz na facebookowym profilu Jeruzal Jeruzal. Ksiądz Drzewiecki jest administratorem tego profilu.

Symptomy przemocy wobec dziecka: czy zmiana zachowania to sygnał, że dziecko jest ofiarą przemocy? [WIDEO]

Ksiądz nawołuje do przemocy wobec dzieci

Do wpisu dołączona została grafika kabla. Po szerokiej krytyce i wielu zgłoszeniach postu, Facebook zadecydował o jego usunięciu. Do tego również odniósł się ksiądz.

„Niestety mój wpis o kablu został usunięty przez Facebook. Musiałem też zablokować komentarze, bo pisało do mnie zbyt dużo dziewczyn... a ja absolutnie nie szukam żony... Głos Skierniewic zapowiedział publikację... A więc dziękuję za darmową reklamę... zapomnijcie też o Drodze Krzyżowej która jest ekspijacją za morderstwa dzieci..." – napisał Drzewiecki (pisownia oryginalna).

Z księdzem próbowali się skontaktować dziennikarze NaTemat, jednak duchowny w niegrzeczny sposób przerywał rozmowy. Dziennikarze próbowali skontaktować się ze zwierzchnikiem księdza, który ma odnieść się do sprawy po rozmowie z Drzewieckim. Screenshot usuniętego wpisu opublikował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Homofobicznych.

 

KSIĄDZ NAMAWIA DO BICIA DZIECI I MŁODZIEŻY Młodszym czytelnikom wyjaśniamy - to jest kabel do zasilania urządzeń w...

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych Wtorek, 2 lutego 2021

Źródło: NaTemat

Zobacz też:

Ksiądz przekazał całą tacę na WOŚP
Facebook/WOŚP Elbląg
Aktualności
Ksiądz przekazał całą tacę na WOŚP: „Myślę, że Pan Bóg się za to nie obraził”
Ksiądz Kazimierz Klaban z parafii Dobrego Pasterza w Elblągu przekazał wszystkie pieniądze, które zebrał na tacę, na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Kapłan zapewnia, że nie jest jedyny i ma wielu naśladowców wśród duchownych.

Księża, niestety, zazwyczaj nie wspierają Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Co więcej, zdarza się, że ją atakują i utrudniają wolontariuszom zbieranie datków w pobliżu kościołów. Jednak istnieją cudowne wyjątki wśród duchownych - osoby o wielkim sercu, wspierające WOŚP. Jednym z nich jest ksiądz Kazimierz Klaban, który wrzucił wszystkie zebrane podczas mszy św. pieniądze do puszki wolontariusza WOŚP. Kapłan przyznał, że on sam korzystał ze sprzętu zakupionego przez fundację Jurka Owsiaka. Teraz osobiście wspiera tę wspaniałą inicjatywę. „Myślę, że Pan Bóg się za to nie obraził” Ksiądz Kazimierz Klaban wrzucił do puszki WOŚP całą sumę pieniędzy, którą zebrał podczas nabożeństwa. Zorganizował także licytację rzeczy i loterię, z której zyski także przekazał na ten sam szczytny cel.  „Myślę, że Pan Bóg się za to nie obraził, bo w kościele zorganizowaliśmy licytację rzeczy przekazanych przez parafian oraz loterię. Była impreza, kawa i ciasto, a cały dochód, nie tylko datki z tacy, przekazaliśmy na WOŚP” - powiedział w rozmowie z „Wirtualną Polską” ks. Kazimierz Klaban z Elbląga. Duchowny zaznaczył także, że niedzielne wydarzenie nie było debiutem: „Wydarzenie zorganizowaliśmy już czwarty raz. Kiedyś media traktowały to jak sensację, bo ksiądz daje na WOŚP. Cieszę się, bo wiem, że teraz mam wielu naśladowców wśród proboszczów" - dodał.  Ksiądz sam korzystał z pomocy WOŚP Kapłan podczas mszy św. opowiedział o swoich osobistych przeżyciach. To właśnie doświadczenie choroby i pobytu w szpitalu zmotywowały go do czynnego włączania się w akcje WOŚP. „Jestem po dwóch udarach mózgu, po zawale serca, po wielu pobytach w szpitalu. Nie jestem człowiekiem zbyt zdrowym. I kiedy leżałem na OIOM-ie, pod respiratorem i inną aparaturą, to zawsze rzucały mi się w oczy te...

Biskup nazywa dzieci z in vitro produktami
Adobe Stock
Aktualności
Ksiądz uważa, że dzieci z in vitro to PRODUKT. Zostaje wyświęcony na biskupa!
Ksiądz prałat Jacek Grzybowski, profesor filozofii na UKSW i duszpasterz akademicki, przyjął święcenia w sobotę 19 grudnia. Ks. Grzybowski jest m.in. członkiem zespołu ekspertów, który doradza biskupom w sprawach in vitro i aborcji.

Ksiądz Grzybowski zasiada w zespole ekspertów ds. bioetycznych. Jego kandydaturę poparł m.in. abp Henryk Hoser. To także pod jego patronatem powstała książka „Wobec in vitro. Genetyczne, moralne, filozoficzne, teologiczne i prawne aspekty zapłodnienia pozaustrojowego”, której współredaktorami są ks. Jacek Grzybowski i ks. Franciszek Longchamps de Bérierem. To właśnie w tej książce ksiądz Grzybowski nazwał metodę in vitro „wielkim eksperymentem prowadzonym na ludzkich istotach”. Dzieci z in vitro „produktami” Księża, którzy stworzyli książkę, twierdzą, że „produktem zaspokajającym potrzeby niepłodnych rodziców do posiadania dziecka”. Ponadto, piszą, że u dzieci powstałych z zapłodnienia pozaustrojowego częściej występują u nich zaburzenia genetyczne. Książka została dość krytycznie oceniona przez specjalistów w dziedzinie ginekologii i medycyny rozrodu, a także przez Polskie Towarzystwo Medycyny Rozrodu i Embriologii. Eksperci zasiadający w komisjach orzekli, że publikacja stygmatyzuje dzieci poczęte przez IVF. Pomimo tego, Episkopat Polski włączył książkę do lektur uzupełniających w programie nauczania religii w liceach. Źródło: Wyborcza Zobacz też: Ksiądz zarzucił rodzicom, że KALECZĄ DZIECKO, wypisując je z religii Młody ksiądz zachęca do czystości: kobieta jest jak BRUDNA SZKLANKA Mimo pandemii kobiety po porodzie odwiedza KSIĄDZ! A mąż nie może

Ksiądz porównuje kobiety do brudnych szklanek
Adobe Stock
Aktualności
Młody ksiądz zachęca do czystości: kobieta jest jak BRUDNA SZKLANKA
Młody salezjanin, ksiądz Jakub Piątkowski, przedstawił swoje zdanie na temat czystości przedmałżeńskiej na… platformie TikTok. Jego kontrowersyjne porównanie kobiety do brudnej szklanki wywołało burzę w sieci.

Młody ksiądz Piątkowski wpadł na pomysł ewangelizacji młodzieży przez najpopularniejszą w ich grupie wiekowej aplikcację – TikTok. Pod nickiem @jakubsdb zachęca do czynnego uczestnictwa w Kościele i praktykowania wiary – czasem też odpowiada na pytania młodych ludzi. Kobieta... brudna jak szklanka? Teraz duchowny podjął temat czystości przedmałżeńskiej. Użył jednak obrazowej metafory, która nie spodobała się widzom. Porównał kobiety, które nie decydują się na zachowanie czystości przedmałżeńskiej do… brudnych szklanek. „Szklanka. Kiedyś była pełna, teraz już jest pusta, troszkę brudna. Wiele osób z niej piło. Chcesz się napić? Prawdopodobnie nie. Mówię to dlatego, gdyż pod ostatnim filmikiem niektóre osoby pytały mnie, co sądzę o tej dziewczynie, która na TikToku chwali się swoją czystością przed ślubem. Ona też jest szklanką, ale czystą i pełną. Z tej szklanki piło wielu, zostawili coś po sobie i jest pusta. A ta dziewczyna jest pełną szklanką, czystą, a co lepsze - może dać siebie w pełni drugiej osobie, do której będzie miała pewność, że to jest ta jedyna. Modlę się za ciebie, jesteś wzorem dla wszystkich. Szanujcie się i bądźcie czyści. Pozdrawiam i szczęść Boże” – powiedział ksiądz. Chociaż w odpowiedzi na lawinę negatywnych komentarzy duchowny powiedział, że jego porównanie nie miało na celu nikogo urazić, a jedynie ukazać prawdę (!), film został usunięty z jego konta na TikToku. Źródło: kobieta.onet.pl Zobacz też: Mimo pandemii kobiety po porodzie odwiedza KSIĄDZ! A mąż nie może Uczniowie poparli strajk kobiet. Ksiądz: „skreślam z bierzmowania” Ksiądz instruuje na FB, ile dzieci powinny rodzić Polki (m.in. dlatego, że on ich mieć nie może!)

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz