Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Cytaty o pracy
Adobe Stock/pikselstock
Cytaty i przysłowia

Cytaty o pracy – słowa, które zmotywują cię do działania

Zebraliśmy cytaty o pracy, by pokazać, że praca może być przyjemna i fascynująca. To ludzie tworzą atmosferę w miejscu pracy, dzięki której można się w niej czuć swobodnie.

Cytaty o pracy, które zebraliśmy, są zabawne, mówią o sukcesie i pracy zespołowej. Zapoznaj się z nimi, żeby ocenić, czy jest w nich ziarnko prawdy.

Spis treści:

Czym jest miłość? Te cytaty mówią wszystko! Z którym się zgadzacie?

Cytaty o pracy i pasji

Praca, którą wykonuje się z pasji, jest przyjemnością. Pozwala odnaleźć sens życia, dzięki czemu łatwiej spełnić się zawodowo. Zebraliśmy najciekawsze cytaty o pracy i pasji, dzięki którym nabierzesz wiatru w żagle.

Praca jest darem niebios, kiedy pomaga nam myśleć o tym, co robimy. Ale staje się przekleństwem, gdy jego jedynym zastosowaniem jest unikanie refleksji nad sensem życia.

Paulo Coelho

Nie sama praca, ale jej cel sprawia, że to jest coś wyjątkowego.

William Paul Young „Chata”

Nie lubię pracy – nikt jej nie lubi – ale lubię to, co jest w pracy: możliwość znalezienia siebie. Twoja własna rzeczywistość – dla ciebie, a nie dla innych – czego nikt nigdy się nie dowie.

Joseph Conrad

Jesteśmy bardziej podobni do mrówek niż do motyli. Bardzo niewiele osób może znieść dużo wolnego czasu.

Gerald Brenan

Pozytywne cytaty o pracy

Pozytywne cytaty o pracy pozwalają pójść do pracy nawet w ciężkie dni. Zmotywują, dodadzą cierpliwości i pozwolą wytrwale zmierzać do celu.

Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie zrobione.

Nelson Mandela

Nic nie jest podawane na tacy – każdy zawsze trafia na jakieś przeszkody po drodze. Kiedy się pojawią, zastanów się, jak je pokonać, a nie myśl o tym, że to już koniec drogi.

Michael Jordan

W końcu praca jest wciąż najlepszym sposobem na rozpoczęcie życia.

Gustave Flaubert

Cytaty o pracy – śmieszne

W pracy zdarzać się mogą zabawne sytuacje. Dużo zależy od pracodawcy i pracowników. Oto śmieszne cytaty o pracy.

Ciężka praca jeszcze nikomu nie zaszkodziła, ale po co ryzykować?

Ronald Reagan

Moją największą życiową porażką jest fakt, że nie mam pracy polegającej na czytaniu książek, najlepiej w jakimś klimatyzowanym pomieszczeniu.

Woody Allen

Nasz naród nie jest głupi. Już dawno zauważył prostą regułę: za dobrą pracę w nagrodę dostaje się jeszcze więcej pracy.

Wiktor Suworow „Tatiana – Tajna broń”

Chyba nie można wierzyć we wszystko, co jest napisane w książkach. Ale nie rozgłaszaj tego, bo stracę pracę.

Michael James Sullivan

Na starość, kiedy stałem się mądrzejszy, odkryłem, że jest sześć rzeczy, które naprawdę uwielbiam w swojej pracy. Dzień wypłaty, przerwę obiadową, chwilę wyjścia do domu, urlopy, święta i oczywiście przejście na emeryturę.

Tom Goins

Najlepszym sposobem, aby zmusić mężczyznę do wykonania jakiejś pracy, jest sugestia, że być może jest już za stary, aby to zrobić.

Anne Bancroft

Coś jest nie tak z moim wzrokiem. Jakoś nie widzę siebie w pracy.

Teddy Bergerson

Najtrudniej skończyć tę robotę, której się nie zaczęło.

John Ronald Reuel Tolien „Drużyna Pierścienia”

Nie ma cięższej pracy dla osoby aktywnej niż wypoczynek.

Sabina Berman „Dziewczyna, która pływała z delfinami”

Cytaty o pracy i obowiązkach

W każdej pracy są określone obowiązki, z których trzeba się wywiązać. Cytaty o pracy i obowiązkach pozwalają je polubić.

W życiu musi być i obowiązek, i pasja, a szczęściem jest ukochanie swojej codzienności.

Jolanta Knitter-Zakrzewska „Niebieskie cienie na śniegu”

Wiele z tego, co nazywamy „zarządzaniem”, polega na utrudnianiu pracy innym.

Peter Drucker

Praca wypełni ci dużą część życia. Jedynym sposobem na prawdziwą satysfakcję z pracy jest robienie tego, w czego wielkość się wierzy. A jedynym sposobem na robienie rzeczy wielkich dla ciebie jest miłość do tego, co się robi.

Steve Jobs

Cytaty o pracy zespołowej

Praca w zespole niesie ze sobą wiele korzyści. Najważniejszymi są przyjazna atmosfera czy łatwość wykonywanych obowiązków. Oszczędza się wtedy czas oraz nakład pracy. Warto czasem przełamać uprzedzenia i lęki do pracy zespołowej, gdyż może okazać się to miłym zaskoczeniem.

Praca zespołowa dzieli zadanie i zwielokrotnia sukces.

Autor nieznany

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

Henry Ford

Talent wygrywa mecze, ale praca zespołowa i inteligencja wygrywają mistrzostwa.

Michael Jordan

Samotni możemy zrobić niewiele, razem możemy zrobić tak wiele.

Helen Keller

Wspólnie zwykli ludzie mogą osiągnąć niezwykłe rezultaty.

Becka Schoettle

Znalezienie i zatrzymanie najlepszych pracowników jest najbardziej wartościową zdolnością.

John D. Rockefeller

Liderem można się stać dzięki wielkiemu wysiłkowi, który jest ceną, jaką trzeba zapłacić za osiągnięcie jakiegokolwiek sensownego celu.

Vince Lombardi

Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien gnać przed siebie, lecz sprawić, by podążali za nim.

Charles Louis de Secondat Montesquieu

Cytaty o pracy i sukcesie

Im więcej i ciężej trzeba pracować, tym większy sukces można odnieść. Mówią o tym cytaty o pracy i sukcesie, które każdego zmotywują do efektywnego działania.

Kluczem do sukcesu jest poczucie, że twoja „praca” jest „grą”. Nie pracujesz, by „zarabiać na życie” czy wypełniać swój czasu, albo dlatego, że społeczeństwo, rodzina lub rodzice oczekują tego od ciebie. Pracujesz, ponieważ jest to najlepsza dostępna gra, jedyna, w której możesz zarabiać za to, co jest fajne.

Michael Korda

Aby przebyć tysiąc mil, trzeba zrobić pierwszy krok.

Bruce Lee

Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to zrobić.

Walt Disney

Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu.

Napoleon Bonaparte

Najlepszy sposób na osiągnięcie sukcesu to postępować według rad, które dajemy innym.

Harnold Taylor

Wykonuj swoją pracę z całego serca, a odniesiesz sukces. Konkurencja jest tak mała.

Elbert Green Hubbard

Nie znam klucza do sukcesu, ale kluczem do porażki jest próba zadowolenia wszystkich wokół.

Bill Cosby

Osiągnąłeś sukces w swojej dziedzinie, gdy nie wiesz, czy to, co robisz, to praca czy zabawa.

Warren Beatty

Zobacz także:

Cytaty na fb
Adobe Stock/fot. Yury Zap
Cytaty i przysłowia
Cytaty na FB – ciekawe sentencje i pomysły na podpisy pod zdjęciami
Cytaty na FB mogą być cennym dodatkiem do opisu pod zdjęciem. Jednak w dobie internetu ciężko trafić na wartościowe teksty lub sentencje. Dlatego zebraliśmy najciekawsze cytaty na Facebooka, które możesz wykorzystać na swoim profilu.

Czasem krótka sentencja wyrazi więcej niż tysiąc słów. Poniżej znajdziesz cytaty na FB, wśród których na pewno znajdziesz coś dla siebie. Spis treści: Tło na FB – cytaty Fajne cytaty na FB Cytaty na FB o życiu Śmieszne cytaty na FB Mądre cytaty na FB  Tło na FB – cytaty Uniwersalny cytat na FB może stać się twoją dewizą życiową. Z taką wartościową sentencją jest o wiele łatwiej stawić czoła drobnym lub większym przeciwnościom losu. Sentencja może także pomóc ci w realizacji wyznaczonych celów. Jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz też to zrobić. Walt Disney Wszystko, czego pragniesz, jest po drugiej stronie strachu. George Addaid Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. Paulo Coelho Fajne cytaty na FB Poniżej znajdziesz kilka dobrych i trafnych cytatów motywacyjnych. W mediach społecznościowych nie ma miejsca na długie opisy, więc krótki cytat często okazuje się najlepszym komentarzem. Czerp z innych, ale nie kopiuj ich. Bądź SOBĄ. Michel Quois Kochać samego siebie – to początek romansu na całe życie. Oskar Wilde Kiedy łamiesz zasady, łam je mocno i na dobre. Terry Pratchett Twoja pasja czeka, aż dogoni ją twoja odwaga. Isabelle Laflèche Cytaty na FB o życiu W życiu bywa różnie – każdy przeżywa wzloty i upadki. Często okazuje się także, że prawdziwe szczęście nie jest wcale daleko stąd, tylko na wyciągnięcie ręki. O tym są poniższe cytaty. To, czego boimy się najbardziej, jest z reguły tym, co właśnie powinniśmy zrobić. Ralph W. Emerson W życiu nie ma rzeczy, których można żałować, są tylko rzeczy, na których można się uczyć. Jennifer Aniston Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same....

Janusz Korczak cytaty
AdobeStock
Cytaty i przysłowia
Janusz Korczak – cytaty człowieka, który kochał i rozumiał dzieci
Słowa Janusza Korczaka o dzieciach są wciąż aktualne i wciąż zachwycają. To mądre i piękne spostrzeżenia o dziecku, ale też o nas samych. Warto je zapamiętać albo nawet oprawić w ramki i powiesić w domu na ścianie. Przedstawiamy najpiękniejsze cytaty Janusza Korczaka.

Janusz Korczak już w latach 20-tych XX wieku mówił o wychowywaniu dzieci opartym na partnerstwie i podążaniu za potrzebami dziecka. Rewolucyjne wówczas idee dzisiaj nadal potrzebują ciągłego powtarzania i przypominania. Poznaj najważniejsze cytaty Janusza Korczaka, zapisz je głęboko w sercu, ale też podaj dalej. 

Cytaty na dobranoc
Adobe Stock/ryanking999
Cytaty i przysłowia
Cytaty na dobranoc – na zakończenie długiego dnia
Cytaty na dobranoc mogą przydać się, gdy chcemy napisać krótką wiadomość do bliskiej osoby pod koniec dnia. Poniżej zbiór najciekawszych cytatów na dobranoc pasujących na różne okazje. Na pewno znajdziesz wśród nich sentencję, która odda to, co chcesz przekazać.

Mówi się, że zasypianie w dobrym humorze poprawia jakość snu. A teraz zastanów się, ile radości sprawić może miła wiadomość otrzymana przed snem. Wyślij wybrany cytat na dobranoc do bliskiej osoby i przekonaj się, jaki przyniesie efekt. Jeśli macie małe pociechy  – na te ostatnie chwile przed snem idealnie sprawdzą się kołysanki dla dzieci , które śpiewa się maluchom na wyciszenie. Z nich też możecie czerpać cytaty.  Spis treści: Śmieszne cytaty na dobranoc Piękne cytaty na dobranoc Cytaty na dobranoc dla ukochanego Cytaty na dobranoc dla przyjaciela Miłosne cytaty na dobranoc   Śmieszne cytaty na dobranoc Wiadomość na dobranoc nie musi być wyszukana lub romantyczna. Śmieszne cytaty na dobranoc cieszą się popularnością i rozbawią na koniec ciężkiego dnia.    „Księżyc, chmurki, drzewa, liście, trawa, a nawet mewa, życzą ci dzisiaj na noc po prostu DOBRANOC.” Autor nieznany   „Osły, konie oraz słonie, ryby w stanie, pchły na trawie, wielkie stado mlecznych krów, wszyscy życzą miłych snów!” Autor nieznany   „Całuję twe usta na dobranoc, żebyś miał cudowną noc. Śnij o mnie kochanie, a będziesz miał dobre spanie.” Autor nieznany   Piękne cytaty na dobranoc Przedstawiamy piękne cytaty na dobranoc, które dobrze, żeby każdy znał.   „Miłość nawet z resztek nocy potrafi zbudować piękny gmach dnia.” Wojciech Bartoszewski   „Gdzie diabeł mówi dobranoc, tam człowiek sny błogie miewa.” Autor nieznany   „Czyste sumienie jest najlepszą poduszką do spania.” Marek Hłasko   „Obyś zasnął w ramionach snu tak pięknego, że będziesz...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
1000 zł na wakacje
Prawo i finanse
Bon 1000 zł na wakacje: od kiedy bon turystyczny 2023? Nowe informacje
Magdalena Drab
świadectwo z paskiem
Wychowanie
Czerwony pasek na świadectwie — od jakiej średniej? Wymagania i kryteria 2023
Joanna Biegaj
początek roku szkolnego 2023
Newsy
Będą dłuższe wakacje: początek roku szkolnego 2023/2024 został przesunięty
Magdalena Drab
5 dni opieki na dziecko
Prawo i finanse
5 dni opieki nad dzieckiem – czy urlop opiekuńczy 2023 jest płatny?
Joanna Biegaj
Życzenia na Dzień Ojca
Święta i uroczystości
Życzenia na Dzień Ojca 2023: od małego i dorosłego dziecka (krótkie, wzruszające, śmieszne)
Joanna Biegaj
ile dać na komunię
Święta i uroczystości
Ile dać na komunię w 2023: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego?
Maria Nielsen
wniosek u urlop rodzicielski
Prawo i finanse
Wniosek o urlop rodzicielski 2023 – wzór do druku
Magdalena Drab
Cytaty na chrzest
Cytaty i przysłowia
Cytaty na chrzest: piękne sentencje i złote myśli z okazji chrzcin
Milena Oszczepalińska
gdzie nad morze z dzieckiem
Czas wolny
Gdzie nad morze z dzieckiem? TOP 10 sprawdzonych miejsc dla rodzin z maluchami
Ewa Janczak-Cwil
jak ubierać niemowlę na spacer wiosną
Pielęgnacja
Jak ubierać niemowlę wiosną: w kwietniu, w maju i przy 20 stopniach [LISTA UBRANEK]
Magdalena Drab
Szkarlatyna - co to oznacza
Zdrowie
Szkarlatyna u dzieci: co to za choroba? Przyczyny, objawy i leczenie płonicy
Beata Turska
larwy kleszczy
Edukacja
Larwy kleszczy – jak wygląda larwa kleszcza i czy jest niebezpieczna? [ZDJĘCIA]
Joanna Biegaj
czy można przykrywać wózek pieluchą
Pielęgnacja
Zakrywanie wózka pieluchą to nie sprytna ochrona przed słońcem. Dziecku grozi szpital!
Magdalena Drab
gęsty katar u dziecka
Zdrowie
Gęsty katar u dziecka – jak szybko się go pozbyć?
Ewa Janczak-Cwil
pas poporodowy
Połóg
Pas poporodowy: kiedy i ile godzin nosić pas brzuszny? [EFEKTY I OPINIE]
Agnieszka Majchrzak
latające kleszcze
Święta i uroczystości
Latające kleszcze – czy strzyżak sarni jest niebezpieczny?
Magdalena Drab
angielskie imiona
Imiona
Angielskie imiona żeńskie i męskie: popularne i ładne (+ ich polskie odpowiedniki)
Joanna Biegaj
uczulenie na słońce
Pielęgnacja
Uczulenie na słońce u dziecka: jak wygląda wysypka od słońca u dziecka? Leczenie, zapobieganie
Małgorzata Wódz