Wyniki
Wyniki
Laureaci
Wyniki
Wyniki
Wyniki
ziajka krr
Wyniki
Nivea Klub Rodzica Recenzenta
Wyniki
nivea baby 2w1 krr
Wyniki
Pampers KRR
Wyniki
Wyniki
Wyniki
Wyniki
laurki dla mamy
Święta i uroczystości

Laurki dla mamy: kolorowanki i laurki na Dzień Mamy do druku

Laurki dla mamy to najwdzięczniejszy prezent od dziecka. Dzień Mamy bez laurki? Nigdy w życiu! Imieniny, urodziny? Również! Zobacz piękne rysunki na Dzień Mamy i inne okazje. Wybierz kolorowankę, wydrukuj i pokoloruj razem z dzieckiem.

Laurki dla mamy, wykonane samodzielnie lub z pomocą kogoś dorosłego, będą idealnym upominkiem od dziecka. Mamy dla was laurki na Dzień Mamy do wydrukowania, które wystarczy jedynie pokolorować. Dopiszcie jeszcze wierszyk dla mamy lub odpowiednie życzenia z okazji Dnia Matki i gotowe! To nie będą zwykłe kartki, ale wyjątkowy prezent z osobistymi życzeniami i podziękowaniem dla mamy. Przedstawiamy aż 8 prostych laurek na Dzień Mamy.

Własnoręcznie przygotowana kolorowanka to idealny pomysł ma laurkę dla mamy od małego dziecka. By sprawić mamie jeszcze większą radość – maluch może nauczyć się pięknej piosenki na Dzień Mamy, dać wyjątkowy prezent lub bukiet kwiatów z tej okazji.  

Dzień Matki – kolorowanki:

Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]

Laurka dla mamy do druku: dziewczynka z prezentami

Ta laurka dla mamy do druku jest dwustronna. Na transparencie, który trzyma dziewczynka, można napisać miłe słowo, a na odwrocie umieścić wiersz z okazji Dnia Matki. Może to być także klasyczne wyznanie „kocham cię”.
 
Laurki dla mamy: dziewczynka z prezentami do kolorowania

Dla mamy: kolorowanka z sercem i kwiatkiem

Dzieci uwielbiają rysować kwiatki i serduszka! Tym razem mogą je pokolorować i wręczyć ukochanej mamie w postaci kolorowanki na Dzień Mamy. Wystarczy, że wydrukujesz ten szablon. Laurki na Dzień Matki to zawsze świetny pomysł! Dziecko jako treść laurki może wpisać np. specjalny list do mamy na Dzień Matki
 

Laurki dla mamy: serca i kwiaty do kolorowania

Składana laurka z dziewczynką trzymającą baloniki dla mamy

Ta prosta laurka nadaje się na wiele okazji, nie tylko na Dzień Matki. Dziecko może pokolorować ją i wręczyć mamie również z okazji urodzin, imienin lub bez okazji... jako dowód swojej wielkiej miłości. Po prostu ją wydrukuj i już! 
 

Laurki dla mamy: dziewczynka z kwiatami do kolorowania

Laurka z chłopcem trzymającym kwiaty dla kochanej mamusi

Nie tylko dziewczynki wręczają laurki. Mamy również wersję laurki z chłopcem, który trzyma bukiet. Idealna dla synka, który chce pokazać mamie, jak ją kocha. Takie rysunki dla mamy na Dzień mamy z pewnością bardzo ją uszczęśliwią. 

 

Laurki dla mamy: chłopiec trzymający kwiaty

 

Laurka dla mamy od synka – chłopczyk z prezentem

Kolejna propozycja to laurka z chłopcem, który trzyma prezent. Co jest w środku? Wszystko zależy od wyobraźni. Co wpisać na odwrocie? Mogą to być krótkie wierszyki lub życzenia dla mamy. W sam raz do laurki.
 

Laurki dla mamy od synka na Dzień Matki

Laurka dla mamy z motywem serc na Dzień Matki i inne okazje

Mnóstwo serc na laurce to to, co mamy uwielbiają najbardziej. A dzieci lubią je kolorować na przeróżne sposoby. To może być bajecznie tęczowa laurka! 
 

Laurki dla mamy: serduszka

Uniwersalna laurka dla mamy z kwiatami

Klasyczne kwiaty w bukiecie. Dodatkowo ozdobione są wstążką. A w środku przepiękne dziecięce wyznanie miłości np. w postaci tekstu znanej piosenki dla mamy lub cytatu o mamie. Czego chcieć więcej? 

Laurki dla mamy: kwiaty dla kochanej mamusi

Laurka dla mamy z kolorowym bukietem kwiatów

Strojny bukiet różnych kwiatów to nasza ostatnia propozycja. Będzie idealna dla tych dzieci, które są precyzyjne i lubią kolorować najmniejsze szczegóły. Ciekawe, jakie barwy może otrzymać tak duży bukiet kwiatów... Jeśli dziecko jest uzdolnione plastycznie, do kwiatków z laurki może dołączyć również własnoręcznie zrobiony wazonik.

Laurki dla mamy: kolorowy bukiet kwiatów


Zobacz też:
Dzień Matki w Mamotoja.pl
redakcja
Święta i uroczystości
Redaktorki Mamotoja.pl o byciu mamą [CHWILA WZRUSZEŃ NA DZIEŃ MATKI]
Na co dzień tak jak i Wy jesteśmy mamami. Z wszystkimi tego, radosnymi i nie tylko radosnymi, konsekwencjami. Posłuchaj, co jest najpiękniejsze w byciu mamą dla dziewczyn z Mamotoja.pl i... napisz nam swoją własną historię!

Dzień Matki to radosne święto, ale nas nastroiło nieco... nostalgicznie. Co dla redaktorek Mamo, To Ja znaczy macierzyństwo? Za co kochamy bycie mamą , a co nas wkurza? Zobacz nasz film! Co to znaczy: być dobrą mamą? Wszystkie staramy się takie być: troskliwe, mądre, zorganizowane ... Jednym z nas się udaje osiągnąć choć minimalną równowagę, inne toną w poczuciu winy przekonane, że są zawsze niewystarczająco dobre. Czy ściganie ideału ma sens? Rozum mówi, że nie, ale serce zawsze chce dać więcej, niż w danej chwili może. Jeśli jednak, jak nam, nie chodzi ci o laurki na Dzień Mamy , tylko spokój i szczęście dziecka i własne, spróbuj sama sobie podarować bardzo ważny prezent: odpuść sobie dążenie do ideału i wieczne niezadowolenie z siebie. Jesteś wspaniałą mamą, najlepszą dla twojego malucha. Macierzyństwo – więcej dostajesz niż dajesz Nocne pobudki , zmęczenie, lęki o postępy i centyle, niepewność własnych decyzji... Być mamą to nie tylko buziaki i przytulanie , o nie! Posłuchaj redaktorek Mamotoja.pl, co dla nich znaczy być mamą, czego nauczyły je własne dzieci i za co najdziwniejszego je kochają . Puszczamy do was oko, kochane mamy, i czekamy na Wasze opowieści z krainy zwanej macierzynstwem! Zobacz też: Kosmetyczka zabieganej mamy [WIDEO]

laurki dla babci i dziadka
Adobe Stock
Święta i uroczystości
Laurki dla babci i dziadka – 14 wzorów do wydruku
Laurki dla babci i dziadka wyrażają wdzięczność i miłość do seniorów. Dziecko nie musi ich robić od początku do końca samodzielnie, ale jednak powinno mieć własny wkład w ich wykonanie. W przypadku młodszych dzieci najprostszym rozwiązaniem jest wydrukowanie laurki dla babci i dziadka i danie ich dziecku do pokolorowania.

Laurki dla babci i dziadka to obowiązkowy prezent z okazji ich święta lub urodzin. Nawet małe dziecko na pewno chętnie samo przygotuje prostą laurkę, którą wystarczy wydrukować i pokolorować. Musisz mu tylko trochę pomóc. Razem z dzieckiem wybierzcie taki wzór laurki dla babci i dziadka, jaki najbardziej wam się podoba, kliknijcie i wydrukujcie gotowy do pokolorowania obrazek. Nie zapomnijcie o wpisaniu życzeń! Możecie napisać coś własnymi słowami (niech dziecko powie ci, co chciałoby tam zamieścić) albo wykorzystać np. jeden z  wierszy dla Babci i Dziadka  lub cytatów i sentencji o dziadkach .   Laurki dla babci i dziadka wzory: Portret babci i dziadka – szablon do pokolorowania Portret babci i dziadka – oddzielne laurki-portrety Laurki dla babci i dziadka – kwiecisty wzór Laurki dla babci i dziadka – uśmiechnięte kwiaty Dzień Babci i Dziadka – laurki z tulipanami Laurki dla babci i dziadka – wzory z makami Laurki dla babci i dziadka z chabrami Laurki dla babci i dziadka – wzory z nagietkami Laurki dla babci i dziadka ze stokrotkami Kwiatowe laurki dla babci i dziadka Laurki dla babci i dziadka – z szarotkami Laurki dla babci i dziadka – z wnuczkiem Laurki dla babci i dziadka – z uroczymi kwiatkami Kwiatek-serduszko – laurki dla dziadków 1. Portret babci i dziadka – szablon do pokolorowania J eśli dziadkowie od lat tworzą zgodną parę, na pewno ucieszą się z takiej laurki. Wzór ma sporo szczegółów – raczej dla starszego malucha.  2. Portret babci i dziadka – oddzielne laurki-portrety Nawet jeśli babcia i dziadek nie wyglądają tak jak na naszych laurkowych portretach, to taka laurka będzie dla nich pięknym prezentem od wnuczka. 3. Laurki dla babci i dziadka –...

kolorowanki dla mamy
AdobeStock
Święta i uroczystości
Kolorowanki dla mamy na Dzień Matki: darmowe wzory do druku
Wydrukuj gotowe kolorowanki dla mamy. Część z nich to idealne propozycje na symboliczny prezent z okazji Dnia Mamy, inne posłużą jako ramka – z wklejonym zdjęciem dziecka z mamą także mogą stać się podarunkiem.

Kolorowanki dla mamy, które znajdziecie poniżej, są naprawdę wyjątkowe! Mogą stać się elementem laurki dla mamy , a z części kolorowanek zrobicie śliczne tło dla zdjęcia. Wsadzone w ramkę, nawet najprostszą, będzie dla mamy rozczulającym prezentem. Zamiast zdjęcia w ramce można wpisać wzruszające życzenia lub wkleić serce albo  wiersz na Dzień Mamy . Tak przygotowane laurki dla mamy będą wspaniałym prezentem z okazji Dnia Matki. Aby wydrukować wybrany wzór, kliknij obrazek. Otworzy się on w nowym oknie, z którego można go wysłać na drukarkę. Spis treści: 1. Dzień Matki – kolorowanki: Kolorowanki dla mamy – obrazek z chłopcem i mamą Kolorowanki dla mamy – obrazek z ptaszkami Kolorowanki dla mamy – serduszko Kolorowanki dla mamy – z wielorybami Kolorowanki dla mamy – ze słoniami Kolorowanki dla mamy – z liskami Kolorowanki dla mamy – misterne serce 2. Kolorowanki na Dzień Mamy – ramki: Kolorowanka dla mamy z dziewczynką Kolorowanka z polnymi kwiatami dla mamy Kolorowanka z dużymi kwiatami na Dzień Matki Kolorowanka dla mamy ze słonecznikami Kolorowanka z kokardką na Dzień Mamy Kolorowanka na Dzień Matki: łąka Kolorowanka we wzory na Dzień Matki Dzień Matki – kolorowanki Kolorowanki dla mamy – obrazek z chłopcem i mamą Kolorowanka idealna na prezent od syna – kolorowanka z dziewczynką jest jako pierwsza w kolejnej kategorii kolorowanek. Po drugiej stronie obrazka można dopisać życzenia lub cytaty o mamie . Kolorowanki dla mamy – obrazek z ptaszkami Każda mama zawsze weźmie pod skrzydła swoje dzieci, zupełnie jak mama ptasia. Ten obrazek idealnie oddaje wzajemną miłość – mamy do dzieci i dzieci do mamy. Kolorowanki dla mamy – serduszko Uniwersalny symbol...

Nasze akcje
częste oddawanie moczu u dziecka
Zakupy
Szukasz najlepszego nocnika dla dziecka? Sprawdź nasz ranking!
Współpraca reklamowa
Kobieta czyta książkę
Zakupy
Tej książce ufają miliony rodziców! Czy masz ją na półce?
Współpraca reklamowa
łojotokowe zapalenie skóry
Pielęgnacja
Test zakończony sukcesem! 99% osób poleca te kosmetyki
Współpraca reklamowa
Polecamy
Porady
kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko
Aktualności
Kiedy nie można odliczyć ulgi na dziecko? Przepisy w 2023
Ewa Janczak-Cwil
rekrutacja do szkół podstawowych
Aktualności
Rekrutacja do szkoły podstawowej 2023: zasady, zapisy. Kiedy zaczyna się nabór?
Ewa Janczak-Cwil
przedszkole integracyjne
Edukacja
Przedszkole integracyjne: co to jest, dla kogo? Program
Magdalena Drab
Rekrutacja do szkół średnich: jak wygląda, ważne terminy, obliczanie punktów
Aktualności
Rekrutacja do szkół średnich: kiedy składa się papiery do liceum? Kalendarz 2023
Luiza Słuszniak
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi
Prawo i finanse
Ile może zarobić dziecko, żeby nie stracić ulgi – aktualne przepisy
Ewa Janczak-Cwil
Wielki Post: co to jest, ile trwa, historia, symbole
Święta i uroczystości
Wielki Post: ile trwa, historia, symbole, jak się go obchodzi? Kiedy się zaczyna i kończy w 2023 roku?
Luiza Słuszniak
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu
Święta i uroczystości
Rekolekcje wielkopostne: co to jest, ile trwają, co mają na celu i czy są obowiązkowe
Luiza Słuszniak
kiedy wakacje
Aktualności
Kiedy wakacje w 2023 roku – początek i zakończenie, jak planować letni wypoczynek?
Ewa Janczak-Cwil
Opieka nad żoną po porodzie
Prawo i finanse
Opieka nad żoną po porodzie 2023: kto ma prawo do zwolnienia i na jak długo?
Joanna Biegaj
Czy alimenty wlicza się do dochodu
Prawo i finanse
Czy alimenty wlicza się do dochodu: czy liczą się do zasiłku rodzinnego i do kredytu?
Milena Oszczepalińska
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Uczeń
Nabór elektroniczny do szkół i przedszkoli 2023
Luiza Słuszniak
ospa u dziecka a wychodzenie na dwór
Zdrowie
Ospa u dziecka a wychodzenie na dwór: jak długo będziecie w domu? Czy podczas ospy można wychodzić?
Milena Oszczepalińska
Pewniaki na egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
Język polski
Pewniaki na egzaminie ósmoklasisty: co warto powtórzyć przed egzaminem z języka polskiego?
Luiza Słuszniak
AMR, schemat żywienia niemowląt
Dieta
Schemat żywienia niemowląt: aktualne zalecenia 2023
Magdalena Drab
olej z wiesiołka
Starania o dziecko
Olej z wiesiołka na płodność: czy pomaga zajść w ciążę?
Magdalena Drab
poród w szpitalu
Poród naturalny
Chwyt Kristellera – co to jest, jak wygląda, czym grozi i czy to legalne?
Luiza Słuszniak
Edukacja
Rodzaje przedszkoli: poznaj typy przedszkoli, by wiedzieć, które będzie najlepsze dla twojego dziecka
Luiza Słuszniak
Egzamin ósmoklasisty 2022  z języka polskiego. Zakres materiału
Uczeń
Egzamin ósmoklasisty 2023 z języka polskiego: co trzeba umieć, zakres materiału
Luiza Słuszniak