laurki dla mamy
Święta i uroczystości

Laurki dla mamy: kolorowanki i laurki na Dzień Mamy do druku

Laurki dla mamy to najwdzięczniejszy prezent od dziecka. Dzień Mamy bez laurki? Nigdy w życiu! Imieniny, urodziny? Również! Zobacz piękne rysunki na Dzień Mamy i inne okazje. Wybierz kolorowankę, wydrukuj i pokoloruj razem z dzieckiem.

Laurki dla mamy, wykonane samodzielnie lub z pomocą kogoś dorosłego, będą idealnym upominkiem od dziecka. Mamy dla was laurki na Dzień Mamy do wydrukowania, które wystarczy jedynie pokolorować. Dopiszcie jeszcze wierszyk dla mamy lub odpowiednie życzenia z okazji Dnia Matki i gotowe! To nie będą zwykłe kartki, ale wyjątkowy prezent z osobistymi życzeniami i podziękowaniem dla mamy. Przedstawiamy aż 8 prostych laurek na Dzień Mamy.

Własnoręcznie przygotowana kolorowanka to idealny pomysł ma laurkę dla mamy od małego dziecka. By sprawić mamie jeszcze większą radość – maluch może nauczyć się pięknej piosenki na Dzień Mamy, dać wyjątkowy prezent lub bukiet kwiatów z tej okazji.  

Dzień Matki – kolorowanki:

Dlaczego warto zachęcać dziecko do kolorowania? 11 powodów [WIDEO]

Laurka dla mamy do druku: dziewczynka z prezentami

Ta laurka dla mamy do druku jest dwustronna. Na transparencie, który trzyma dziewczynka, można napisać miłe słowo, a na odwrocie umieścić wiersz z okazji Dnia Matki. Może to być także klasyczne wyznanie „kocham cię”.
 
Laurki dla mamy: dziewczynka z prezentami do kolorowania

Dla mamy: kolorowanka z sercem i kwiatkiem

Dzieci uwielbiają rysować kwiatki i serduszka! Tym razem mogą je pokolorować i wręczyć ukochanej mamie w postaci kolorowanki na Dzień Mamy. Wystarczy, że wydrukujesz ten szablon. Laurki na Dzień Matki to zawsze świetny pomysł! Dziecko jako treść laurki może wpisać np. specjalny list do mamy na Dzień Matki
 

Laurki dla mamy: serca i kwiaty do kolorowania

Składana laurka z dziewczynką trzymającą baloniki dla mamy

Ta prosta laurka nadaje się na wiele okazji, nie tylko na Dzień Matki. Dziecko może pokolorować ją i wręczyć mamie również z okazji urodzin, imienin lub bez okazji... jako dowód swojej wielkiej miłości. Po prostu ją wydrukuj i już! 
 

Laurki dla mamy: dziewczynka z kwiatami do kolorowania

Laurka z chłopcem trzymającym kwiaty dla kochanej mamusi

Nie tylko dziewczynki wręczają laurki. Mamy również wersję laurki z chłopcem, który trzyma bukiet. Idealna dla synka, który chce pokazać mamie, jak ją kocha. Takie rysunki dla mamy na Dzień mamy z pewnością bardzo ją uszczęśliwią. 

 

Laurki dla mamy: chłopiec trzymający kwiaty

 

Laurka dla mamy od synka – chłopczyk z prezentem

Kolejna propozycja to laurka z chłopcem, który trzyma prezent. Co jest w środku? Wszystko zależy od wyobraźni. Co wpisać na odwrocie? Mogą to być krótkie wierszyki lub życzenia dla mamy. W sam raz do laurki.
 

Laurki dla mamy od synka na Dzień Matki

Laurka dla mamy z motywem serc na Dzień Matki i inne okazje

Mnóstwo serc na laurce to to, co mamy uwielbiają najbardziej. A dzieci lubią je kolorować na przeróżne sposoby. To może być bajecznie tęczowa laurka! 
 

Laurki dla mamy: serduszka

Uniwersalna laurka dla mamy z kwiatami

Klasyczne kwiaty w bukiecie. Dodatkowo ozdobione są wstążką. A w środku przepiękne dziecięce wyznanie miłości np. w postaci tekstu znanej piosenki dla mamy lub cytatu o mamie. Czego chcieć więcej? 

Laurki dla mamy: kwiaty dla kochanej mamusi

Laurka dla mamy z kolorowym bukietem kwiatów

Strojny bukiet różnych kwiatów to nasza ostatnia propozycja. Będzie idealna dla tych dzieci, które są precyzyjne i lubią kolorować najmniejsze szczegóły. Ciekawe, jakie barwy może otrzymać tak duży bukiet kwiatów... Jeśli dziecko jest uzdolnione plastycznie, do kwiatków z laurki może dołączyć również własnoręcznie zrobiony wazonik.

Laurki dla mamy: kolorowy bukiet kwiatów


Zobacz też:
Dzień Matki w Mamotoja.pl
redakcja
Święta i uroczystości
Redaktorki Mamotoja.pl o byciu mamą [CHWILA WZRUSZEŃ NA DZIEŃ MATKI]
Na co dzień tak jak i Wy jesteśmy mamami. Z wszystkimi tego, radosnymi i nie tylko radosnymi, konsekwencjami. Posłuchaj, co jest najpiękniejsze w byciu mamą dla dziewczyn z Mamotoja.pl i... napisz nam swoją własną historię!

Dzień Matki to radosne święto, ale nas nastroiło nieco... nostalgicznie. Co dla redaktorek Mamo, To Ja znaczy macierzyństwo? Za co kochamy bycie mamą , a co nas wkurza? Zobacz nasz film! Co to znaczy: być dobrą mamą? Wszystkie staramy się takie być: troskliwe, mądre, zorganizowane ... Jednym z nas się udaje osiągnąć choć minimalną równowagę, inne toną w poczuciu winy przekonane, że są zawsze niewystarczająco dobre. Czy ściganie ideału ma sens? Rozum mówi, że nie, ale serce zawsze chce dać więcej, niż w danej chwili może. Jeśli jednak, jak nam, nie chodzi ci o laurki na Dzień Mamy , tylko spokój i szczęście dziecka i własne, spróbuj sama sobie podarować bardzo ważny prezent: odpuść sobie dążenie do ideału i wieczne niezadowolenie z siebie. Jesteś wspaniałą mamą, najlepszą dla twojego malucha. Macierzyństwo – więcej dostajesz niż dajesz Nocne pobudki , zmęczenie, lęki o postępy i centyle, niepewność własnych decyzji... Być mamą to nie tylko buziaki i przytulanie , o nie! Posłuchaj redaktorek Mamotoja.pl, co dla nich znaczy być mamą, czego nauczyły je własne dzieci i za co najdziwniejszego je kochają . Puszczamy do was oko, kochane mamy, i czekamy na Wasze opowieści z krainy zwanej macierzynstwem! Zobacz też: Kosmetyczka zabieganej mamy [WIDEO]

Konkurs Na Dzień Matki
Konkurs Na dzień Matki rozstrzygnięty!

Drodzy Forumowicze , Bardzo nam było miło czytać tyle przepięknych życzeń, które skierowaliście do swoich Mam. Wszystkie były szczere, wzruszające i płynęły prosto z serca. Niestety, Redakcja mogła nagrodzić tylko dwie osoby. Bukiety kwiatów dla swoich Mam, otrzymują: Justyna5454 i agusjot .   Cała Redakcja Babyonline.pl życzy wszystkim Mamom, w tym również przyszłym, dużo szczęścia, miłości oraz spełnienia marzeń! 26 maja obchodzimy Dzień Matki - tego chyba nikomu nie trzeba przypominać. Tego dnia, młodsze dzieci wręczają swoim mamusiom kolorowe, własnoręcznie wykonane laurki. Starsze natomiast nie zapominają o życzeniach i kwiatach. Właśnie z tej okazji w naszym konkursie możecie wygrać dla swojej mamy wspaniały bukiet kwiatów, które dostarczymy Jej w Dniu Matki Pocztą Kwiatową pod wskazany adres. Do kwiatów dołączymy Wasze życzenia! Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy ułożyć najpiękniejsze życzenia dla Matki i zamieścić je na naszym forum. Do zdobycia dwa bukiety - każdy o wartości 150 zł. Kwiaty doręcza Poczta Kwiatowa www.PocztaKwiatowa.pl . Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs Na Dzień Matki >> Zasady konkursu: 1. Konkurs Na Dzień Matki zostanie przeprowadzony na forum babyonline.pl. 2. Zostaną wybrane 2 najpiękniejsze życzenia, które nagrodzimy bukietami kwiatów. 3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. 2. Propozycje, które nie będą związane tematycznie z konkursem zostaną usunięte przez moderatora forum. 5. Konkurs zostanie przeprowadzony w terminie od 20 maja do 25 maja 2008 roku . 6. Jury podejmie decyzję 26 maja do godz.10.00 i prześle informacje do osób nagrodzonych na prywatną skrzynkę na forum , z prośbą o podanie adresu wysyłki nagród. Nagrody wyślemy pocztą kwiatową po uzyskaniu danych adresowych zwycięzców. 7....

mama, dziecko, kwiaty
Konkurs na Dzień Matki
Weź udział w konkursie i wygraj dla swojej mamy bukiet kwiatów, który Poczta Kwiatowa dostarczy jej w Dniu Matki. Konkurs zakończony!

Dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie zorgranizowanym z okazji Dnia Matki. Wszystkie życzenia są przepiękne, ale bukietem kwiatów możemy obdarować tylko 5 mam. Kwiaty do wybranych mam zostaną dostarczone 26 maja za pośrednictwem Poczty Kwiatowej wraz z życzeniami, które zostały zamieszczone przez laureatów konkursu. Uwaga! Osoby, które zwyciężyły w tym konkursie prosimy o jak najszybsze dostarczenie adresów, pod które mają być dostarczone bukiety w celu terminowej realizacji dostawy. Oto lista laureatów konkursu: 1. izunia75 2. Broszka6 3. gusiabo81 4. ma~ 5. nagietkaa Zobacz nagrodzone życzenia » Serdecznie gratulujemy zwycięzcom a wszystkim mamom składamy najserdeczniejsze życznia z okazji ich święta! Redakcja 26 maja - Dzień Matki . Tego dnia, młodsze dzieci wręczają swoim mamusiom kolorowe, własnoręcznie wykonane laurki. Starsze natomiast nie zapominają o życzeniach i kwiatach. Właśnie z tej okazji w naszym konkursie możesz wygrać dla swojej mamy wspaniały bukiet kwiatów, które dostarczymy Jej w Dniu Matki Pocztą Kwiatową pod wskazany adres. Do kwiatów dołączymy Wasze życzenia! Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy ułożyć najpiękniejsze życzenia dla Matki i zamieścić je na naszym forum. Do zdobycia pięć bukietów - każdy o wartości ok. 150 zł. Pod uwagę będą brane tylko życzenia autorstwa własnego. Kwiaty doręcza Poczta Kwiatowa www.PocztaKwiatowa.pl . Wejdź na forum, by wziąć udział w konkursie: Konkurs na Dzień Matki »     Przed przystąpieniem do konkursu, prosimy uważnie przeczytać Regulamin! Zasady konkursu: 1. Konkurs zostanie przeprowadzony na forum mamacafe.pl. 2. Zostanie wybranych 5 najładniejszych życzeń, które nagrodzimy bukietami kwiatów. 3. Odpowiedzi będą oceniane przez konkursowe jury, złożone z Redakcji babyonline.pl. 4. Propozycje nie...

Nasze akcje
dziecko na szczepieniu
O szczepieniach

Szczególne znaczenie szczepień przeciw pneumokokom u niemowląt i dzieci w dobie pandemii COVID-19

Partner
Miasteczko Zmysłów 2
Małe dziecko

Odwiedź Miasteczko Zmysłów i poznaj jego atrakcje!

Partner
KINDER Niespodzianka WSCW
Rozwój dziecka

Poznaj świat emocji dziecka! Ruszyła akcja Widzę, Słyszę, Czuję, Wiem

Partner
Polecamy
Porady
ile dać na komunię
Święta i uroczystości

Ile dać na komunię w 2022: ile do koperty od gościa, dziadków, chrzestnej i chrzestnego

Maria Nielsen
Podróż kleszczowy
Poród naturalny

Poród kleszczowy: wskazania, powikłania, skutki dla matki i dziecka

Ewa Janczak-Cwil
co kupić na chrzest
Święta i uroczystości

Co kupić na chrzest? Prezenty praktyczne i pamiątkowe [GALERIA]

Joanna Biegaj
zapłodnienie
Starania o dziecko

Zapłodnienie: przebieg, objawy, kiedy dochodzi do zapłodnienia

Magdalena Drab
400 plus na żłobek
Aktualności

400 plus dla dziecka na żłobek: zasady, warunki, wniosek

Ewa Janczak-Cwil
Pierwsza komunia święta
Święta i uroczystości

Prezent na komunię: pomysły na prezenty modne i tradycyjne (lista)

Magdalena Drab
biegunka w ciąży
Zdrowie w ciąży

Biegunka w ciąży: przyczyny i leczenie rozwolnienia w ciąży i przed porodem

Ewa Janczak-Cwil
Pieniądze na dziecko
Prawo i finanse

Świadczenia na dziecko: co przysługuje po urodzeniu dziecka 2022? [ZASIŁKI, ULGI]

Małgorzata Wódz
Czop śluzowy
Przygotowania do porodu

Czop śluzowy – co to, jak wygląda, kiedy odchodzi?

Joanna Biegaj
plan porodu
Lekcja 2

Plan porodu: jak go napisać, czy jest obowiązkowy? Wzór do druku

Małgorzata Wódz
wyprawka dla noworodka wiosna
Noworodek

Wyprawka dla noworodka: wiosną to obowiązkowa lista! (ubranka i rzeczy do wózka)

Małgorzata Wódz
twardy brzuch w ciąży
Zdrowie w ciąży

Twardy brzuch w ciąży – kiedy napięty brzuch jest powodem do niepokoju?

Ewa Cwil
pozytywny test ciążowy
Ciąża

Pozytywny test ciążowy – co dalej? Kiedy test ciążowy jest fałszywie pozytywny?

Joanna Biegaj
plamienie implantacyjne
Objawy ciąży

Plamienie implantacyjne: co to jest, jak wygląda, ile trwa? Czy zawsze występuje w ciąży?

Małgorzata Wódz
jak ubrać dziecko na spacer
Pielęgnacja

Jak ubrać niemowlę i starsze dziecko na spacer, by nie było mu za zimno ani za gorąco?

Małgorzata Wódz
Pozycje wertyklane do porodu
Poród naturalny

Pozycje wertykalne do porodu: dlaczego warto rodzić w pozycji wertykalnej?

Dominika Bielas
wody płodowe
Przygotowania do porodu

Jak wyglądają wody płodowe? Jak je rozpoznać?

Beata Turska
9 miesięcy w 4 minuty: tak powstaje życie
Przebieg ciąży

Rozwój płodu tydzień po tygodniu – ten film wzruszy każdego!

Joanna Biegaj