Laurki dla mamy, wykonane samodzielnie lub z pomocą kogoś dorosłego, będą idealnym upominkiem od dziecka. Mamy dla was laurki na Dzień Mamy do wydrukowania, które wystarczy jedynie pokolorować. Dopiszcie jeszcze wierszyk dla mamy lub odpowiednie życzenia z okazji Dnia Matki i gotowe! To nie będą zwykłe kartki, ale wyjątkowy prezent z osobistymi życzeniami i podziękowaniem dla mamy. Przedstawiamy aż 8 prostych laurek na Dzień Mamy.

Reklama

Własnoręcznie przygotowana kolorowanka to idealny pomysł ma laurkę dla mamy od małego dziecka. By sprawić mamie jeszcze większą radość – maluch może nauczyć się pięknej piosenki na Dzień Mamy, dać wyjątkowy prezent lub bukiet kwiatów z tej okazji.

Dzień Matki – kolorowanki:

Laurka dla mamy do druku: dziewczynka z prezentami

Ta laurka dla mamy do druku jest dwustronna. Na transparencie, który trzyma dziewczynka, można napisać miłe słowo, a na odwrocie umieścić wiersz z okazji Dnia Matki. Może to być także klasyczne wyznanie „kocham cię”.

Laurki dla mamy: dziewczynka z prezentami do kolorowania

Dla mamy: kolorowanka z sercem i kwiatkiem

Dzieci uwielbiają rysować kwiatki i serduszka! Tym razem mogą je pokolorować i wręczyć ukochanej mamie w postaci kolorowanki na Dzień Mamy. Wystarczy, że wydrukujesz ten szablon. Laurki na Dzień Matki to zawsze świetny pomysł! Dziecko jako treść laurki może wpisać np. specjalny list do mamy na Dzień Matki.

Zobacz także
Laurki dla mamy: serca i kwiaty do kolorowania

Składana laurka z dziewczynką trzymającą baloniki dla mamy

Ta prosta laurka nadaje się na wiele okazji, nie tylko na Dzień Matki. Dziecko może pokolorować ją i wręczyć mamie również z okazji urodzin, imienin lub bez okazji... jako dowód swojej wielkiej miłości. Po prostu ją wydrukuj i już!

Laurki dla mamy: dziewczynka z kwiatami do kolorowania

Laurka z chłopcem trzymającym kwiaty dla kochanej mamusi

Nie tylko dziewczynki wręczają laurki. Mamy również wersję laurki z chłopcem, który trzyma bukiet. Idealna dla synka, który chce pokazać mamie, jak ją kocha. Takie rysunki dla mamy na Dzień mamy z pewnością bardzo ją uszczęśliwią.

Laurki dla mamy: chłopiec trzymający kwiaty

Laurka dla mamy od synka – chłopczyk z prezentem

Kolejna propozycja to laurka z chłopcem, który trzyma prezent. Co jest w środku? Wszystko zależy od wyobraźni. Co wpisać na odwrocie? Mogą to być krótkie wierszyki lub życzenia dla mamy. W sam raz do laurki.

Laurki dla mamy od synka na Dzień Matki

Laurka dla mamy z motywem serc na Dzień Matki i inne okazje

Mnóstwo serc na laurce to to, co mamy uwielbiają najbardziej. A dzieci lubią je kolorować na przeróżne sposoby. To może być bajecznie tęczowa laurka!

Laurki dla mamy: serduszka

Uniwersalna laurka dla mamy z kwiatami

Klasyczne kwiaty w bukiecie. Dodatkowo ozdobione są wstążką. A w środku przepiękne dziecięce wyznanie miłości np. w postaci tekstu znanej piosenki dla mamy lub cytatu o mamie. Czego chcieć więcej?

Laurki dla mamy: kwiaty dla kochanej mamusi

Laurka dla mamy z kolorowym bukietem kwiatów

Strojny bukiet różnych kwiatów to nasza ostatnia propozycja. Będzie idealna dla tych dzieci, które są precyzyjne i lubią kolorować najmniejsze szczegóły. Ciekawe, jakie barwy może otrzymać tak duży bukiet kwiatów... Jeśli dziecko jest uzdolnione plastycznie, do kwiatków z laurki może dołączyć również własnoręcznie zrobiony wazonik.

Laurki dla mamy: kolorowy bukiet kwiatów

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama