GRY
 
 

Justyna Steczkowska - chce pomóc synowi w sławie?

Gwiazda oraz jej syn pojawili się w telewizji. Justyna zabrała Leona na nagranie jednego z porannych programów. Zobacz czy chce pomóc synowi w karierze.

Justyna Steczkowska
fot. ONS

Leon - najstarszy syn Justyny Steczkowskiej - kolejny raz trafia na łamy gazet. Po raz pierwszy pojawił się tam parę miesięcy temu, kiedy wziął udział w pokazie jednej ze znanych marek odzieżowych. Media zachwycały się wtedy jego wizerunkiem. Uważano nawet, że pójdzie w ślady ojca i zostanie modelem. Te spekulacje nie przypadły do gustu jego mamie - Justyna nie była zachwycona, ale jak każda matka, wspiera swojego syna i pozwala mu rozwijać się w obszarze zainteresowań. Mówi się, że Leon już chodzi na castingi do reklam. Nic dziwnego, wyglądał bardzo elegancko, kiedy niedawno pojawił się z mamą w telewizji.

Więcej newsów z życia gwiazd znajdziesz w najnowszym numerze magazynu Party [24/2014].

Redakcja poleca: Jak odkryć talent swojego dziecka? To prostsze niż myślisz! [WIDEO]
Znając talent dziecka można go rozwijać, by w przyszłości osiągnęło sukces. Jednak trzeba go najpierw znaleźć. Dodatkowe zajęcia? Kosztowne kursy i treningi? Okazuje się, że wcale nie jest to tak trudne i drogie, jak mogłoby się wydawać. Przekonaj się sama.

Ocena (1 ocena)

5.0
Doładuj
Przeładuj

Popularne tematy

To Cię zainteresuje

Narzędzia dla mam

Więcej

Warto przeczytać

Sławni rodzice i ich dzieci