Kalkulator terminu porodu

Sprawdź termin porodu. Nasz kalkulator obliczy datę porodu za ciebie, wystarczy tylko podać pierwszy dzień ostatniej miesiączki.

Oblicz termin porodu:

Wpisz datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki:

INFORMACJE:

Sprawdź na naszym kalkulatorze termin porodu, podając datę ostatniej miesiączki. Pamiętaj jednak, że wyznaczony termin porodu jest orientacyjny. Jedynie 5% kobiet rodzi w terminie. Poród może odbyć się dwa tygodnie przed lub dwa tygodnie po ustalonym terminie.

Wyznaczona przez lekarza data porodu jest tylko orientacyjna. Uznaje się, że ciąża trwa 40 tygodni (280 dni), licząc od daty ostatniej miesiączki, jeżeli okres pojawiał się regularnie, tj. co 28-30 dni. Jeśli jednak odstępy między miesiączkami były dłuższe lub krótsze, to wyliczony termin porodu może nie być precyzyjny.

Kalkulator terminu porodu pomoże obliczyć termin porodu i przygotować się na narodziny dziecka. Wyliczona przybliżona data porodu pomoże ci zaplanować najbliższy czas do terminu porodu.

Jak obliczyć termin porodu?
Zaznacz datę pierwszego dnia ostatniej miesiączki, wybierz długość swojego cyklu i oblicz datę porodu.
Kalkulator terminu porodu wyliczy ci orientacyjny termin porodu, poda, w którym tygodniu ciąży jesteś, ile zostało dni do porodu, i jak rośnie twoje dziecko. Będziesz mogła od razu sprawdzić, spod jakiego znaku zodiaku będzie twoje dziecko, oraz które znane osobistości urodziły się tego dnia. Może to już właściwy czas na rozpoczęcie szukania imienia dla dziecka?

Redakcja poleca: Jak obliczyć termin porodu? - film
Sprawdź, jak obliczyć termin porodu. Dowiedz się, dlaczego prawidłowe obliczenie tego terminu jest tak ważne.

Popularne tematy