Co roku chcesz, by prezent na Dzień Dziecka nie tylko wywołał u Twojej pociechy uśmiech, ale także niósł dodatkową wartość? W tym roku podejdź do uśmiechu bardziej długofalowo i… zainwestuj w niego! Wybierz szczoteczkę Philips Sonicare For Kids, która wywoła uśmiech, a następni sprawi, że będzie on zawsze biały i pełen zdrowych ząbków. Dzięki tej szczoteczce dzieci myjąc zęby, świetnie się przy tym bawią, przez to szczotkują je lepiej i dłużej oraz uczą się odpowiednich nawyków, które zapamiętają na całe życie. Brzmi jak bajka i zastanawiasz się jak to możliwe?

Reklama

Wszystko dzięki Sparklemu! Szczoteczka Philips Sonicare For Kids współpracuje z interaktywną, bezpłatną aplikacją zaprojektowaną specjalnie dla dzieci. Główną postacią aplikacji jest właśnie Sparkly, czyli sympatyczny bohater, który pozostaje pod opieką dzieci. Za każdym razem, gdy dziecko dobrze umyje zęby, Sparkly jest szczęśliwszy, a pomyślnie zakończona sesja szczotkowania jest nagradzana. Ponadto dzieci mogą odblokowywać akcesoria, aby Sparkly został spersonalizowany, czyli przebrać stworka czy zafundować mu nowy kolor dzięki sprayowi. Dodatkowo szczoteczkę można ozdobić naklejkami z podobizną Sparklego, by mycie zębów zawsze było przyjemnością – w zestawie znajdziesz 8 naklejek.

Wartość dla rodziców

Aplikacja jest zsynchronizowana ze szczoteczką soniczną Philips Sonicare For Kids, przez co pomaga dzieciom podczas zabawy dowiedzieć się więcej o higienie jamy ustnej. Monitor postępu w aplikacji w czasie rzeczywistym śledzi ogólną skuteczność, dzięki czemu rodzice mogą sprawdzić, jakie postępy robi ich pociecha. Rodzice mogą również sami wybierać nagrody do umieszczenia w aplikacji.

Sonicare for Kids (small)

Sprawdzona technologia soniczna

Szczoteczka Sonicare For Kids wykorzystuje dobrze znaną technologię soniczną Philips Sonicare i wykonuje optymalną, dostosowaną do potrzeb dzieci, ilość ruchów szczotkujących na minutę.

Szczoteczka posiada funkcje i programy przyjazne dla dziecka. Program delikatny jest dla młodszych, a program regularny dla starszych dzieci. Wbudowany zegar wskazuje prawidłowy, 2 minutowy czas mycia, zalecany przez dentystów. Radosne melodyjki sygnalizują czas zmiany miejsca szczotkowania, aby wszystkie ząbki zostały umyte. Dostępne są również dwie wielkości końcówek: 3+ oraz 7+ dla starszaków – obydwie miękkie i dostosowane do potrzeb dzieci.

Reklama
Zobacz także

Nowy model szczoteczki

Jeśli z jakiegoś powodu unikacie elektroniki i telefonu, dostępna jest również nowa kolorowa szczoteczka z sympatycznymi zwierzątkami i tym co dzieci uwielbiają – czyli naklejkami, które pomogą w spersonalizowaniu szczoteczki. Dobra zabawa na pewno gwarantowana! W razie potrzeby, zawsze możesz użyć aplikacji bez parowania jej ze szczoteczką, ale z możliwością wybrania zwierzęcego avatara. Szczoteczka dostępna jest online w sklepie Rossmann.

Reklama
Reklama
Reklama