Księżna Kate i księżę William kilka tygodni temu podzielili się ze światem radością wiadomością o trzeciej ciąży księżnej. Para ma już 4-letniego syna George’a i 2-letnią córeczkę Charlotte. Tym razem Kate i William spodziewają się znowu dziewczynki. Jakie imię dla niej wybrali? Brytyjskie media ujawniły, jaki jest typ księżnej. Dziewczynka nie będzie nosić imienia ani po babci, ani po prababci…

Reklama

Jakie imię będzie nosić trzecie royal baby?

Od kiedy do podaje się, że para książęca spodziewa się córeczki, media wciąż dywagują nad potencjalnym imieniem małej księżniczki. Od jakiegoś czasu krążyły pogłoski, że być może tym razem dziewczynka otrzyma imię po obecnej królowej. Mówiło się natomiast, że raczej mało prawdopodobne jest, by Kate i William zdecydowali się nazwać córkę na cześć tragicznie zmarłej matki Williama. Okazuje się jednak, że para wykluczyła oba imiona. Nie nazwą córki ani Elżbieta, ani Diana. Wybór nie padł również na Wiktorię, choć to kolejna słynna brytyjska królowa i wydawało się, że para zechce nazwać córkę na jej cześć.

Jakie imię będzie zatem nosić trzecie dziecko księżnej Kate i księcia Williama? Magazyn „Ok!" dotarł do informacji, że para przygotowuje się do powitania na świecie księżniczki Alice. Decyzja o wyborze imienia podobno była w gestii księżnej Kate.

Jak wam się podoba? Myślicie, że to dobre imię dla małej księżniczki?

Zobacz też: Księżna Kate urodzi trzecie royal baby w domu?

Zobacz także
Reklama

Źródło: Jastrząb Post

Reklama
Reklama
Reklama