Jeśli twój termin porodu przypada na lipiec, pewnie zastanawiasz się, jaki wypada wtedy znak zodiaku. W lipcu dziecko może urodzić się pod dwoma różnymi znakami zodiaku, wszystko zależy od dokładnej daty porodu. Wyjaśniamy, jakie znaki zodiaku przypadają na lipiec, i które dni obejmują.

Reklama

Lipiec: znaki zodiaku

Lipiec to najgorętszy miesiąc w roku, a także czas, kiedy rodzą się czuli romantycy oraz odważni przywódcy. Na lipiec przypadają bowiem dwa znaki zodiaku: Rak i Lew. Większą część miesiąca obejmuje znak zodiaku Rak – osoby spod tego znaku obchodzą urodziny pomiędzy 21 czerwca a 22 lipca. Jeśli zaś twoje dziecko urodzi się między 23 a 31 lipca, jego znakiem zodiaku będzie Lew.

Lipiec: znak zodiaku Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Osobami spod znaku Raka opiekuje się Księżyc, są to zatem osoby nadwrażliwe, emocjonalne i romantyczne. Raki żyją w sferze uczuć, lubią fantazjować, interesują się przeszłością, a w przyszłość patrzą z niepokojem. Raki to ludzie bardzo rodzinni i oddani. Cenią sobie bliskość, szczerość i są zdolni do wielu poświęceń dla dobra ukochanych osób.

Dziecko spod znaku Raka to wesoły i uczuciowy malec. Zwykle jest spokojny, lękliwy, ostrożny, lubi, gdy rodzice karmią go i wyręczają w różnych czynnościach. Wszystko po to, by czuć ich bliskość. Małe Raki domagają się ciągłych zapewnień o miłości ze strony mamy i taty. Mają też niezawodną intuicję, bezbłędnie odgadują myśli i odczucia innych. Bardzo kochają zwierzęta, uwielbiają spędzać czas wśród przyrody.

Lipiec: znak zodiaku Lew (23 lipca – 22 sierpnia)

Osoby urodzone pod koniec lipca to optymiści, ludzie żywiołowi, przebojowi i radośni. Czerpią z życia to, co najlepsze, a przy tym są odważni i pełni energii. Nie tracą czasu na rozpamiętywanie błędów czy porażek. To urodzeni przywódcy, którzy jednocześnie chętnie pomagają innym, zwłaszcza słabszym i zagubionym. Spore ambicje i upór Lwów mogą czasem utrudniać ich relacje z otoczeniem.

Zobacz także

Dziecko spod znaku Lwa zazwyczaj jest bardzo pewne siebie – do tego stopnia, że chce dostawać więcej uwagi i przywilejów niż inne maluchy. Niektórzy mogą zarzucać mu zarozumiałość. Lwiątka wiele wymagają i zrobią wszystko, by wzbudzić zainteresowanie – rodziców, kolegów, nauczycieli. To urodzeni aktorzy, dzieci bystre, inteligentne, trochę głośne. Świetnie odnajdują się w roli przewodników grupy rówieśniczej.

Zobacz też:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama