Wspólne oczekiwanie na święta jest czymś wspaniałym, a jeśli można to robić, otwierając codziennie okienko z kalendarza adwentowego – jest jeszcze milej. Takie kalendarze zazwyczaj rodzice kupują tylko swoim dzieciom. Można jednak podarować też kalendarz adwentowy każdemu członkowi rodziny i wspólnie celebrować kolejny dzień czekania na święta. Wśród naszych propozycji znalazły się kalendarze idealne dla mamy, taty, babci czy dziadka.

Reklama

Spis treści:

  1. Kalendarz adwentowy ze skarpetkami
  2. Kalendarz adwentowy z herbatą
  3. Kalendarz adwentowy ze słodyczami Kinder
  4. Kalendarz adwentowy ze świecami
  5. Kalendarz adwentowy z kosmetykami Nivea
  6. Kalendarz adwentowy z puzzlami
  7. Kalendarz adwentowy z kulami do kąpieli

Kalendarz adwentowy ze skarpetkami

Ten kalendarz adwentowy zawiera 24 pary skarpetek. Będą idealne na zimowe wieczory. Można nim obdarować dorosłych członków rodziny lub starsze dziecko. Wystarczy dobrać rozmiar skarpetek. Są takie, które pasują na większe stopy rodziców, i takie, które będą dobre dla dziecka.

AdobeStock

Kalendarz adwentowy z herbatą

Kolejny kalendarz jest z pyszną herbatą na każdy dzień oczekiwania na święta. Dobry pomysł na upominek dla kochającej herbatę babci. Pozwoli celebrować zimowe wieczory, delektując się tym pysznym napojem. W kalendarzu są aż 24 rodzaje herbat.

ceneo

Kalendarz adwentowy ze słodyczami Kinder

Słodkości uwielbiają wszyscy – i dzieci, i dorośli. Ten kalendarz zawiera pyszne niespodzianki: Kinder jajko niespodzianka, Kinder czekoladki, Kinder Schoko-Bons, Figurka Kinder, Kinder jajeczka. Czy to tylko dobry pomysł na kalendarz dla dziecka? Oczywiście, że nie. Wszyscy miłośnicy słodyczy będą nim uszczęśliwieni.

Zobacz także
ceneo

Kalendarz adwentowy ze świecami

Adwentowe wieczory przy pięknie pachnących świecach będą naprawdę bardzo wyjątkowe. Świeczki nadadzą piękny zapach w całym pomieszczeniu i wprawią nie tylko obdarowaną nimi mamę czy babcię w świąteczny nastrój.

ceneo

Kalendarz adwentowy z kosmetykami Nivea

Kto w waszej rodzinie będzie miał ochotę otwierać okienka w kosmetycznym kalendarzu? Kosmetyki Nivea będą idealne dla miłośnika pielęgnacji! Zestaw zawiera różnorodne kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, a także akcesoria przydatne w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych.

ceneo

Kalendarz adwentowy z puzzlami

A może zimowe wieczory poświęcić na układanie tych wyjątkowych puzzli? Puzzle mają nowoczesne i ciekawe wzory, od nostalgicznych scen po hipnotyzujące nadruki. Pięknie ilustrowane elementy są zaprojektowane tak, aby idealnie do siebie pasowały. Z ich układania będą mieć frajdę zarówno dzieci, jak i dorośli.

ceneo

Kalendarz adwentowy z kulami do kąpieli

Kalendarz adwentowy Technic Relax and Pamper Toiletry to zestaw produktów do kąpieli. W środku znajdują się mydełka, musujące kule i sole do kąpieli. 24 produkty umilą oczekiwanie na Boże Narodzenie i będą świetnym upominkiem na każdy dzień np. dla pragnącej relaksu mamy.

ceneo

Zobacz także:

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama