Dzień Ojca w redakcji Mamotoja.pl: czego życzymy naszym facetom? [WIDEO]

Laurka na Dzień ojca? Najpiękniejszą obejrzysz dzisiaj na Mamotoja.pl! Zobacz nasz film i sprawdź, za co dziękujemy tatusiom naszych maluchów - naprawdę, nie chodzi o codzienną kąpiel dziecka czy długie spacery.
Tata, tatuś, ojciec... 23 czerwca ma swoje święto. Czego życzymy z okazji Dnia Ojca naszym - i nie tylko naszym - mężom i partnerom? Za co jesteśmy - i po grób będziemy - wdzięczne? Zobacz, co jest ważne dla nas i napisz nam w komentarzu, za co Ty kochasz swojego faceta.

Życzenia na Dzień Ojca

 Współczesna matka docenia, gdy się może choć czasem wyspać, wygadać komuś, dostawać zakupy z dostawą do domu i wspólnie z kimś pośmiać. Świetnie, gdy wśród tych osób jest jej facet. Wręcz kocha, gdy on do tego nie wstydzi się być czuły i delikatny, okazywać miłość jej i ich dzieciom, no i ma... na tyle lekki sen, by wstawać do płaczącego nocą potomka, czyli ogarniać nocne pobudki:))) Bo miłość to nie tylko szalony seks, zwiewne sukienki i romantyczne zachody słońca. To codzienne radości, ale i troski, problemy i sukcesy.
Koniecznie obejrzyj film, na którym my, redaktorki Mamotoja.pl, może trochę z przymrużeniem oka, ale zawsze szczerze dziękujemy ojcom naszych maluchów (i nie tylko maluchów) za to, co cenimy w nich najbardziej.
Czy także podpiszesz się pod naszą laurką?
Zobacz też:
15 prezentów last minute dla taty
Co to znaczy być dobrym tatą?
 
Oceń artykuł

Ocena 6 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy