Agnieszka Kaczorowska nawet w domu musi wyglądać pięknie: „To mnie buduje”
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Agnieszka Kaczorowska nawet w domu musi wyglądać pięknie: „To mnie buduje”

Agnieszka Kaczorowska podkreśla, że nawet w domu trzeba wyglądać pięknie, nie niechlujnie. Przekonuje, że od kiedy ona sama zaczęła przywiązywać większą wagę do wyboru ubrań, czuje się ze sobą lepiej.
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska nawet w domu musi wyglądać pięknie: „To mnie buduje”
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Niedawno Agnieszka Kaczorowska była na ustach wszystkich za sprawą postu o „modzie na brzydotę”. Kiedy przekonywała, że przykładamy coraz mniejszą uwagę do wyglądu, że stajemy się niechlujne, spadła na nią fala negatywnych komentarzy. 

Agnieszka Kaczorowska przykłada dużą wagę do ubrań

Aktorka mówiła w wywiadach, że bardzo to przeżyła, a jednak do dzisiaj wraca do tematu piękna. Tym razem opowiedziała na Instagramie, jak dużą uwagę przykłada do tego, co zakłada w domu. W domowych pieleszach też musi wyglądać perfekcyjnie.
 

Agnieszka Kaczorowska przypomniała obserwatorom swój stary post o tym, co nosi po domu. Przekonuje, że na przestrzeni lat bardzo zmieniło się jej myślenie w tej kwestii. „Kiedyś zakładałam tylko te rzeczy, które »nadadzą się jeszcze po domu«, czyli tak naprawdę ciuchy, które głównie nadawały się do wyrzucenia, bo były zniszczone, stare, niechlujne” – mówiła na InstaStories, dodając: 

„Zaczęłam przykładać uwagę do tego, co na siebie zakładam każdego dnia, nawet, jak cały dzień jestem w domu, ponieważ chcę czuć, że dbam o siebie i jestem dla siebie ważna. I kiedy spoglądam w lustro w swoim domu, chcę móc do siebie powiedzieć »cześć piękna, dobrze wyglądasz«, ponieważ to wszystko bardzo buduje”.

Perfekcyjna nawet w nocy

Młoda mama zaprezentowała fanom ubrania, które nosi po domu, i serię piżam. Jak sama przyznała, w łóżku też chce czuć się ładnie dla siebie i dla męża (nawet, jeśli koszula ubrudzi się w nocy od karmienia piersią). 

Żadna z nas nie musi (a nawet nie powinna) dążyć do perfekcji. Pamiętajmy, że dobre samopoczucie to nie tylko ładne ubrania. Możemy czuć się piękne zawsze, nawet w wyciągniętym dresie. Pewność siebie jest w nas!
 

A wy co o tym sądzicie? Jak ubieracie się, gdzie zostajecie w domu?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy