Agnieszka Kaczorowska pokazała wyprawkę do szpitala. Nawet tam chce czuć się kobieco
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Agnieszka Kaczorowska spakowała już torbę do szpitala! Nawet tam chce czuć się „kobieco”

Agnieszka Kaczorowska jest już przygotowana do porodu. Na Instagramie pochwaliła się swoją torbą do szpitala. Jak przyznała tancerka, w czasie porodu i po nim chce czuć się nie tylko wygodnie, ale i pięknie.
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska pokazała wyprawkę do szpitala. Nawet tam chce czuć się kobieco
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Agnieszka Kaczorowska lada chwila urodzi swoje drugie dziecko. W ostatnim wpisie na Instagramie pochwaliła się, że jest już w pełni przygotowana do porodu. Spakowała wyprawkę do szpitala, w której ma wszystkie niezbędne rzeczy dla siebie i dla maluszka. 

Agnieszka Kaczorowska ma coś wygodnego i „kobiecego”

„Torba do szpitala spakowana. Jest gotowość. Czekamy” – napisała na Instagramie celebrytka, dodając: „Oczywiście wszystkie pakujemy torbę zgodnie z tym, co wiemy, że w szpitalu już będzie, a co nie”. W jej wyprawce znalazły się m.in. dwie koszule porodowe, wygodne do karmienia koszule po porodzie, majtki siatkowe i miękkie staniki oraz kosmetyczka z najpotrzebniejszymi rzeczami. 
 

„Uważam, że to tak wyjątkowa chwila, że warto mieć dla siebie coś wygodnego, dostosowanego do sytuacji porodowej, ale dalej ładnego, w czym można czuć się pięknie i kobieco” – dodała Agnieszka Kaczorowska. 

Wyprawka do szpitala Agnieszki Kaczorowskiej

Jak podkreśliła tancerka, dla maluszka koniecznie trzeba spakować m.in. różek i małe muśliny, kocyk i jeden otulacz oraz zestawy ciuszków, które są jak najłatwiejsze w zakładaniu (gwiazda postawiła na śpioszki ze stópkami). 
 
 

Celebrytka nie zapomniała o wkładkach laktacyjnych, podkładkach poporodowych i wielofunkcyjnych, lanolinie i kompresach na piersi. Równie ważny jest jednak dla niej także... mały głośnik. „Dla mnie muzyka to również porodowy must” – przyznała Agnieszka Kaczorowska.

A dla was co było najważniejsze przy kompletowaniu wyprawki do szpitala?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy