Agnieszka Kaczorowska urodziła?
fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska urodziła? Gwiazda zamieściła tajemniczy wpis na Instagramie

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcia z imprezy baby shower. Pod fotografią napisała: „Nasz kolejny CUD już jest z nami...” Czy to oznacza, że urodziła już drugą córkę?
Sylwia Arlak
Agnieszka Kaczorowska urodziła?
fot. Instagram
Agnieszka Kaczorowska regularnie dzieli się w mediach społecznościowych kulisami swojego życia. Najchętniej mówi o macierzyństwie, zamieszczając swoje przemyślenia i porady. Ostatnio wielkie zainteresowanie wywołał jej wpis na Instagramie o „modzie na brzydotę”. Teraz opublikowała kolejny, o którym już jest głośno. 

Agnieszka Kaczorowska po raz drugi została mamą?

Gwiazda pokazała zdjęcia z imprezy baby shower (czyli przyjęcia organizowanego przed narodzinami dziecka), która odbyła się dwa tygodnie temu i potwierdziła, jakie imię wybrała dla córki. Celebrytka zdecydowała się na Gabrysię. Ale nie same fotografie przykuły największą uwagę fanów. Gwiazda zasugerowała bowiem, że jej druga córka już przyszła na świat. 

„Niecałe 2 tygodnie temu odbyło się cudowne baby shower w oczekiwaniu na naszego kolejnego aniołka! Dziś wracam sobie do tych chwil wypełnionych piękną energią i dziękuję za obecność kobietom drogim mojemu sercu. I oczywiście dziękuję mojemu mężowi, że czuwał i pomagał… jak zawsze zresztą… Nasz kolejny CUD już jest z nami, a niedługo usłyszymy jego głos” – napisała aktorka na swoim profilu na Instagramie. 
 
Nic dziwnego, że pod wpisem na Instagramie, fani już zaczęli składać gratulacje. Agnieszce Kaczorowskiej życzymy dużo zdrowia i czekamy na oficjalne informacje!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy