Agnieszka Kaczorowska wybrała imię dla dziecka
fot. screen Instagram/agakaczor

Agnieszka Kaczorowska zdradziła imię drugiego dziecka! Jest piękne i spełnia jej warunki

Agnieszka Kaczorowska w końcu wybrała imię dla drugiej córeczki, o czym poinformowała w sieci. Imię miało pasować do nazwiska męża tancerki, komponować się z imieniem Emilka i być po prostu ładne. Chyba się udało!
Hanna Szczesiak
Agnieszka Kaczorowska wybrała imię dla dziecka
fot. screen Instagram/agakaczor
Jakiś czas temu Agnieszka Kaczorowska prosiła obserwatorki na Instagramie o pomoc w wyborze imienia dla dziecka. Młodziutka mama przyznała, że to dla niej trudna decyzja – choć jest wiele pięknych imion, część z nich jest już zajęta przez inne maluchy w rodzinie. W dodatku imię musiało pasować do nazwiska Pela (tak nazywa się mąż aktorki, ona sama posługuje się dwoma nazwiskami), ale też do imienia starszej siostry dziewczynki: Emilki.

Agnieszka Kaczorowska wybrała imię dla dziecka

Agnieszka Kaczorowska i jej mąż w końcu podjęli decyzję: drugą córkę nazwą Gabrysia. To piękne i niebanalne imię, które nieczęsto pojawia się w show-biznesie. O swoim wyborze tancerka poinformowała za pomocą mediów społecznościowych, publikując urocze hasztagi. Pierwszy – „JestemMamąEmisi” i drugi – „BędęMamąGabrysi”. Data podzielenia się z fankami i fanami tą wiadomością – Dzień Matki – z pewnością nie była przypadkowa.

„[…] chcę życzyć wszystkim Mamom tego, co najważniejsze – miłości i wdzięczności. Abyście każdego dnia czuły moc tych dwóch energii! Abyście dostrzegały wszystkie sygnały tych pięknych emocji od Waszych dzieci! I abyście o nich pamiętały w każdej trudnej chwili. Ściskam Was wszystkie Drogie Mamy i przyszłe Mamy! Jesteście niesamowite! Pamiętajcie o tym każdego dnia” – napisała tancerka na Instagramie.

Przyznała również, że sama jest bardzo szczęśliwa w roli mamy i że ma nadzieję, że jej dwie córeczki – Emisia i Gabrysia – będą tworzyły zgrany duet, a między nimi narodzi się prawdziwie siostrzana więź.

Co ciekawe, wśród imion proponowanych przez fanki (a było ich ponad 2 tysiące!) znalazła się również Gabrysia. Jak wam się podoba to imię? Gabriela Pela brzmi naprawdę dostojnie! Agnieszce Kaczorowskiej i jej mężowi życzymy wszystkiego dobrego i gratulujemy wyboru tak uroczego imienia!
 
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Czy dziecko może mieć na imię... Tradycja? [WIDEO]
Jak to jest z imionami? Czy rodzice mogą puścić wodze fantazji? Czy dziecku można dać na imię Tradycja? A Mercedes? A Antek, zamiast Antoni? Możesz się zdziwić...
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy