Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Plotki okazały się prawdziwe
fot. Instagram

Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Zrobiła to w piękny sposób!

Aleksandra Domańska potwierdziła krążące od miesięcy plotki. Aktorka poinformowała na swoim profilu na Instagramie, że spodziewa się pierwszego dziecka.
Sylwia Arlak
Aleksandra Domańska potwierdziła ciążę. Plotki okazały się prawdziwe
fot. Instagram
Aleksandra Domańska bardzo chroni swoją prywatność. Milczała, kiedy w kwietniu tego roku zaczęto plotkować o jej ciąży. Dopiero teraz potwierdziła medialne doniesienia. Zrobiła to jednak w subtelny i piękny sposób. 

Aktorka opublikowała post na Instagramie, w którym wyznaje, że w ostatnim czasie brakuje jej weny i kreatywnego spojrzenia. Jak pisze, na początku przyglądała się temu z zaciekawieniem i czekała, aż trudny moment minie. Wydawało jej się, że wystarczy odpocząć. Teraz już wie, że to nie wystarczy.

Aleksandra Domańska nie zdradza szczegółów na temat ciąży

„Gdzie moje pomysły? Gdzie jakaś twórczość? Czy zawsze zostanę już taka? O Bogini, jeszcze dwa lata temu wymyślałam i montowałam, i to było dobre, i miłe, i jasne. Co się dzieje i czy ktoś tu jeszcze tak ma? Złote rady? Słowa otuchy?” – pyta w swoim wpisie artystka, dodając: „Czy może ciąża ma to do siebie? Mówcie mi. Tymczasem płynę dalej z prądem rzeki mętnej”.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od kobiet, które niedawno zostały mamami. Aktorkę wsparły m.in. jej koleżanki Lara Gessler i Aleksandra Hamkało. „Oczywiście, że to ciąża” – napisała pierwsza z nich. „Wiadomo, że w ciąży tak jest. Do dziś pamiętam słowa mojej terapeutki kiedy byłam pierwszy raz w ciąży »energia jest gdzie indziej«” – dodała druga.
 

Aleksandra Domańska potwierdziła, że już wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą. Na razie nie zdradziła jednak żadnych szczegółów związanych z ciążą. Nie wiadomo, jakiej płci będzie dziecko, ani kiedy przyjdzie na świat. Przyszłej mamie życzymy dużo zdrowia i szczęśliwego rozwiązania!

Zobacz też:
Redakcja poleca: Będzie córeczka? Weronika Rosati odpowiada [WIDEO]
Aktorka potwierdza informacje o ciąży i chętnie pozuje na ściance pokazując widoczny już ciążąwy brzuszek.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy