GRY
 
 

Policja apeluje: nie przewoźcie dzieci w ten sposób!

Zdjęcie opublikowane przez niemiecką policję przeraża i szokuje. Jaki rodzic przewozi dziecko w samochodzie w taki sposób?!

Jak nie przewozić dziecka w samochodzie
fot. Twitter/Polizei Oberbayern N‏
Rodzice chcą, aby podczas podróży samochodem dzieci były bezpieczne, ale również, żeby było im wygodnie. Zdjęcia opublikowane przez niemiecką policję są przestrogą – rodzice tego malucha zapomnieli, że bezpieczeństwo dziecka zawsze powinno być na pierwszym miejscu!

Bezpieczeństwo dziecka w aucie

Zdjęcie opublikowane na Twitterze Polizei Oberbayern Nord jest wstrząsające. Do zdarzenia doszło 4 września. Świadek sfotografował dziecko śpiące na tylnej półce samochodu w czasie podróży autostradą A9 w okolicy miasta Ingolstadt w Bawarii. Od razu powiadomił policję.

Niemiecka policja opublikowała zdjęcie śpiącego 3-latka, aby ostrzec innych rodziców i przypomnieć im, że bezpieczeństwo dziecka w samochodzie powinno być najważniejsze. Rodzice najwidoczniej o tym zapomnieli! Zobaczcie zdjęcie opublikowane na Twitterze:
 
Co myślicie o takim zachowaniu rodziców malca? Przyszłoby wam do głowy, żeby przewozić dziecko w aucie w TAKI sposób?

Zobacz także: Znaleźli sposób na bezpieczne przewożenie dzieci w samochodzie! Inny niż nasz

Źródło: Twitter
Redakcja poleca: Jedziesz z dzieckiem? Te zasady są dla ciebie święte! [WIDEO]
Gdzie jest najbezpieczniejsze miejsce dla dziecka w samochodzie? O czym warto pamiętać, a czego nie powinno się robić podczas podróży z dzieckiem? – radzi ekspert Filip Raszewski, trener doskonalenia techniki jazdy w ŠKODA Auto Szkoła.
Doładuj
Przeładuj