GRY
 
 

Do wszystkich rodziców: Najmocniejszy apel nienarodzonej dziewczynki!

„Kochany Tatusiu, urodzę się jako dziewczynka, proszę, zrób wszystko, co w twojej mocy, by …”

 

Ten film powinien zobaczyć każdy mężczyzna, bez względu na to czy ma już dzieci czy jeszcze nie.Niesamowicie trafiają...

Posted by FloWish on 12 grudnia 2015


Te słowa nienarodzonej dziewczynki zapadają w pamięci, przyprawiają o dreszcze i ścisk żołądka. Od drugiej minuty filmu do ostatnich jego sekund łzy ciekną mi po policzkach. Czy to dlatego, że jestem kobietą, matką trzech córek? Czy na mężczyznach, ojcach robi podobne wrażenie? Mam nadzieję, że tak, bo film ten powinien zobaczyć każdy mężczyzna, bez względu na to czy jest ojcem córki, czy nie.

Film powstał z inicjatywy norweskiej organizacji przeciwdziałania przestępczości wobec kobiet "Care.no". To niesamowita, mocna kampania społeczna, którą musisz zobaczyć.

Ciężko go polubić na Fb, ale warto udostępniać. Podawajcie dalej, żeby dotarł do jak największej liczby mężczyzn w tym kraju i nie tylko! 

Co czułyście po obejrzeniu filmu? Zgadzacie się z jego przekazem? Piszcie w komentarzach.

Czy wiesz, że rocznie 300 dzieci jest porwanych przez rodziców?!
 
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska nie chce być tylko kucharką i odźwiernym dla swojej córki
Jaką mamą jest Martyna Wojciechowska? Czy macierzyństwo ją zmieniło? Czy podróże nie przeszkadzają w wychowaniu dziecka? Zobacz, jakie wartości przekazuje córce znana z działalności społecznej również na rzecz kobiet dziennikarka i podróżniczka.

Ocena (7 ocen)

4.9
Doładuj
Przeładuj