fryzury komunijne z wiankiem
fot. AdobeStock

Fryzury komunijne z wiankiem 2021 [9 pięknych propozycji]

Moda na wytworne fryzury i wielkie koki na Komunię to już przeszłość. Teraz najmodniejsze są naturalne i proste fryzury z wiankiem.
Dominika Bielas
fryzury komunijne z wiankiem
fot. AdobeStock
Decydując się na fryzurę dla dziecka, pamiętaj, że będzie to element całej stylizacji. Fryzura musi pasować do sukienki lub alby. Warto także, by fryzura pasowała do dziecka. Spokojna dziewczynka niekoniecznie musi czuć się dobrze i swobodnie z burzą loków. Nienaturalne fryzury z toną lakieru do włosów to już przeszłość. Dziś stawia się na naturalny wygląd, a fryzura z umiarem z pewnością będzie idealnie pasować do okazji, jaką jest Pierwsza Komunia. Dzięki temu dziecko nie tylko wygląda dziewczęco, ale także czuje się znacznie sobotniej.

Fryzury z wiankiem: propozycje

Fryzura komunijna to kompromis pomiędzy codziennym rozczochraniem a upięciem a la księżniczka. Wybierając fryzurę dla córeczki na uroczystość Pierwszej Komunii warto wybrać coś subtelnego i dziewczęcego. Świetnym rozwiązaniem są fryzury z wiankiem, które dodają uroku i świeżości, ale nie rażą przepychem. Proponujemy do tego delikatne loczki i fale, śliczne warkoczyki albo delikatne upięcia. Aby stworzyć ładną fryzurę komunijną z wiankiem, możesz wcześniej kupić wianek ze sztucznych kwiatów w sklepie z odzieżą komunijną lub w internecie. Możesz również zamówić na dzień I Komunii Świętej wianek z żywych kwiatów w kwiaciarni.
 
  • Opaska wianek – taki uroczy akcent doda fryzurze wyrazu, a jednocześnie będzie bardzo naturalny i wygodny ozdobny element fryzury.
Wianek opaska na komunię
  • Delikatna opaska – to dobry pomysł dla dziewczynek, które zazwyczaj chodzą w rozpuszczonych włosach i w upięciu mogłyby się czuć nieswojo.
Fryzura z wiankiem 2020
  • Opaska wianek – na opasce mogą być małe kwiatuszki lub jeden większy stroik.
Komunijne fryzury z wiankiem
  • Wianek ecrue – pamiętaj, że wianek nie zawsze musi być. Można wybrać taki z delikatnym dodatkiem różu, błękitu lub ecru.
Delikatny wianek na komunię
  • Opaska na gumce – zamiast sztywnego wianka możesz wybrać opaskę z kwiatami na gumce i założyć tak jak wianek.
Fryzura wiankiem na Pierwszą Komuinię
  • Wianek z żywych kwiatów – do wyboru masz wiele pięknych i delikatnych gatunków kwiatów. Pamiętaj jednak, że odbiór wianka z kwiaciarni to dodatkowe zadanie w dniu I Komunii Świętej.
Fryzura na komunię z żywych kwiatów
  • Naturalne loczki i wianek z żywych kwiatów – wianki z żywych kwiatów pięknie się prezentują zarówno na prostych, jak i naturalnie kręconych włosach.
Wianek z żywych kwiatów dla dziewczynki
  • Wianek z żywych kwiatów – możecie także na noc zakręcić włosy na papiloty lub wałki.
Fryzury z wiankiem na komunię
  • Wianek na koczek – świetnym pomysłem są małe wianki, spinki/gumki, które można założyć na koczek.
Wianek na kok na komunię
 
Zobacz także:
Redakcja poleca: Piniata – jak ją zrobić? Instrukcja krok po kroku (film)
Piniata to coraz popularniejszy element dziecięcych przyjęć. Przedstawiamy prosty sposób, jak samodzielnie zrobić efektowną piniatę. Choć nie jest to skomplikowane, warto zabrać się do pracy z odpowiednim wyprzedzeniem, aby piniata zdążyła wyschnąć.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy