Ida Nowakowska będzie wychowywać syna w wierze katolickiej
fot. Instagram

Ida Nowakowska będzie wychowywać syna w wierze katolickiej. Co to znaczy?

Ida Nowakowska nigdy nie ukrywała, że jest bardzo religijna. Jak przyznała w jednym z ostatnich wywiadów, już planuje chrzest swojego synka.
Sylwia Arlak
Ida Nowakowska będzie wychowywać syna w wierze katolickiej
fot. Instagram
Ida Nowakowska chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym w mediach społecznościowych. Do tej pory nie zdradziła jednak, jakie imię dała swojemu pierwszego dziecku, które urodziło się w maju. W jednym z ostatnich wywiadów przyznała jedynie, że to imię polsko-zagraniczne, międzynarodowe. Wybrała je wspólnie z mężem Jackiem Herndonem, który jest Amerykaninem.

Ida Nowakowska nie może doczekać się chrzcin syna

Teraz gwiazda opowiedziała o ważnym wydarzeniu, które szykuje się w jej rodzinie. Już niebawem ochrzci syna. Jej fani nie powinni być zdziwieni. Ida Nowakowska nieraz publicznie opowiadała o swojej religijności i od lat wspiera wiele inicjatyw chrześcijańskich. 
 

W rozmowie z portalem Pomponik podkreślała, że będzie to bardzo polska i tradycyjna uroczystość. Pojawi się na niej cała rodzina jej męża ze Stanów. „Podchodzimy do tego bardziej duchowo niż wydarzeniowo. Chcemy, żeby był to skromny, ale i ważny dzień dla wszystkich. Jestem bardzo podekscytowana. To pierwsze chrzciny, pomijając moje własne. Chcemy, żeby było pięknie” – mówiła w wywiadzie. 

Prezenterka przyznała, że chce wychować swoje dziecko na dobrego człowieka i prawdziwego katolika. „Dla mnie duch dobra to duch katolicki. Dziesięć przykazań to taka wartość każdego człowieka. Każdy się z tym zgadza i to jest przepiękne, że mamy taką ogólną łączącą nas myśl. Na pewno będziemy wychowywać syna w duchu katolickim. Ja też tak byłam wychowywana, nigdy do niczego mnie nie zmuszano. Za wiele rzeczy jestem niezwykle wdzięczna, dlatego będę się starała iść ścieżkami, jakimi szli moi rodzice” – opowiadała w tym samym wywiadzie. 

U was też wiara odgrywa w życiu tak ważną rolę?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 6 na 3 głosy

Zobacz także

Popularne tematy