Jak Joanna Jabłczyńska zaczynała karierę? - obejrzyj wywiad

Zaczynała w zespole Fasolki, potem był program Tik-Tak i Teleranek. Dziś gra w filmach, serialach, bierze udział w akcjach charytatywnych i... pracuje jako radca prawny! Jak wyglądały początki kariery Joanny Jabłczyńskiej? Obejrzyj wypowiedź gwiazdy!

Zobacz inne z serii: Znane gwiazdy o tym, jak zaczynały karierę (6)

Zagrała m.in. w filmach "Nigdy w życiu!", "Tylko mnie kochaj", "Dlaczego nie" oraz serialach "Na Wspólnej", "Niania", "Agentki". Użyczała także swojego głosu postaciom w animacjach "Kurczak Mały", "Garfield" czy "Piotruś Pan". Ponadto Joanna Jabłczyńska pracuje jako radca prawny, biega w maratonach i pomaga innym, biorąc udział w licznych akcjach charytatywnych. A jak aktorka zaczynała swoją przygodę w świecie show-biznesu? Co dały jej występy w zespole Fasolki i czy trudno było jej pogodzić pracę artystyczną z nauką w szkole? Obejrzyj wywiad z Joanną Jabłczyńską, która zdradza, jak wyglądały początki jej kariery.
 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci (nie tylko tych zarejestrowanych na casting) Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Popularne tematy