Julia Wróblewska o początkach swojej kariery - film

Gdy miała zaledwie 8 lat zagrała w swoim pierwszym pełnometrażowym filmie "Tylko mnie kochaj" u boku takich gwiazd Maciej Zakościelny czy Agnieszka Dygant. A jak wyglądały początki kariery Julii Wróblewskiej? Obejrzyj wywiad z gwiazdą.

Zobacz inne z serii: Znane gwiazdy o tym, jak zaczynały karierę (6)

Zagrała u boku takich aktorów jak Maciej Zakościelny i Agnieszka Grochowska ("Tylko mnie kochaj"), Wojciech Malajkat i Agnieszka Wagner ("Listy do M." i "Listy do M. 2") czy Piotr Adamczyk ("Och, Karol 2"), a ma zaledwie 18 lat! Kariera Julii Wróblewskiej ruszyła pełna parą 10 lat temu, a młoda aktorka wcale nie zwalnia tempa. Nam opowiada o pierwszych doświadczeniach na planie filmowym oraz o tym, jak łączyła pracę aktorską z nauką w szkole.
 

Chcesz, aby Twoje dziecko zostało gwiazdą telewizji?

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko mogło spróbować swoich sił na planie telewizyjnym, przyjdź na Wielki Castingu MiniMini+. Impreza castingowa odbędzie się w 6 miastach: Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi, w weekend 21-22 maja. Laureaci zabawy wystąpią w nowym formacie muzyczno-tanecznym "Wygibajki" szykowanym przez stację na jesień. Kto wie, być może za kilka lat to właśnie Twoje dziecko będzie opowiadało w wywiadach, jak zaczynało karierę w stacji MiniMini+?

Podczas castingów dla wszystkich dzieci Rybka MiniMini przygotowała liczne atrakcje, gry, zabawy i konkursu. Dlatego 21 i 22 maja zapraszamy wszystkich fanów Rybki MiniMini - to doskonały sposób na spędzenie rodzinnego weekendu!

Więcej informacji znajdziesz na: www.casting.miniminiplus.pl.
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Popularne tematy