fot. Fotolia

Tych zabawek absolutnie nie kupujcie, bo…

Te porady wzbudziły skrajne komentarze. Czy naprawdę niektórzy nie mają ważniejszych spraw na głowie???
Ewa Podleśna-Ślusarczyk
fot. Fotolia
Już niedługo Mikołajki i Boże Narodzenie, więc rodzice już rozpoczynają szaleństwo zakupowe. Każdy chciałby spełnić marzenie swojego dziecka, więc stara się kupić te zabawki, które pojawiły się w liście do Mikołaja.

Na stronie Radia Niepokalanów pojawiło się w związku z tym ostrzeżenie dla rodziców, których zabawek nie można kupować dzieciom. Powód? „Mają one negatywny wpływ na ich maleńkie dusze”. Dlatego też poproszono rodziców, by poważnie przemyśleli listę zakupów i „nie kładli pod choinkę czarów, magii, demonów i innych złych rzeczy”.

Co znalazło się na liście „wyklętych” zabawek? Popularny Harry Potter, a także Hello Kitty, Monster High, oraz Witch. Tak samo niebezpieczne są bakugany, wampiry, czaszki, duchy i pentagramy, choć trudno uwierzyć by rodzice właśnie takie upominki kupowali dzieciom, wyręczając bardzo zajętego Mikołaja. Najbardziej nas jednak zastanawia, czym podpadł kucyk Pony, który także znalazł się na liście niebezpiecznych zabawek. Macie pomysł, piszcie!A Wy jakie macie pomysły na prezenty dla dzieci?
Oto nasze: 
źródło: facebook/ Radio Niepokalanów
Redakcja poleca: Zabawki, które rozwijają – co kupić pod choinkę dla malucha?
W grudniu pojawia się coroczny dylemat związany z zakupem świątecznych prezentów. I chociaż każdemu maluchowi frajdę sprawi zabawka, to czy wiesz, jaką konkretnie wybrać, aby pojawił się błysk w oku? Podpowiadamy, jaka niespodzianka będzie idealna dla najmłodszych.
Oceń artykuł

Ocena 4 na 2 głosy

Zobacz także

Popularne tematy