GRY
 
 

Tych zabawek absolutnie nie kupujcie, bo…

Te porady wzbudziły skrajne komentarze. Czy naprawdę niektórzy nie mają ważniejszych spraw na głowie???

fot. Fotolia
Już niedługo Mikołajki i Boże Narodzenie, więc rodzice już rozpoczynają szaleństwo zakupowe. Każdy chciałby spełnić marzenie swojego dziecka, więc stara się kupić te zabawki, które pojawiły się w liście do Mikołaja.

Na stronie Radia Niepokalanów pojawiło się w związku z tym ostrzeżenie dla rodziców, których zabawek nie można kupować dzieciom. Powód? „Mają one negatywny wpływ na ich maleńkie dusze”. Dlatego też poproszono rodziców, by poważnie przemyśleli listę zakupów i „nie kładli pod choinkę czarów, magii, demonów i innych złych rzeczy”.

Co znalazło się na liście „wyklętych” zabawek? Popularny Harry Potter, a także Hello Kitty, Monster High, oraz Witch. Tak samo niebezpieczne są bakugany, wampiry, czaszki, duchy i pentagramy, choć trudno uwierzyć by rodzice właśnie takie upominki kupowali dzieciom, wyręczając bardzo zajętego Mikołaja. Najbardziej nas jednak zastanawia, czym podpadł kucyk Pony, który także znalazł się na liście niebezpiecznych zabawek. Macie pomysł, piszcie!A Wy jakie macie pomysły na prezenty dla dzieci?
Oto nasze: 
źródło: facebook/ Radio Niepokalanów
Redakcja poleca: Jak zrobić wazon z włóczki – prosty i efektowny pomysł na DIY prezent
Aby sprawić mamie radość i podarować jej superprezent z okazji Dnia Matki, wystarczy dobry pomysł i odrobina chęci. Bo nic tak nie wzrusza mam jak prezenty wykonane własnoręcznie przez dziecko. Zobaczcie prosty patent na wazon z włóczki, który doskonale sprawdzi się jako prezent na Dzień Matki.
Doładuj
Przeładuj