Jarosław Jakimowicz broni wpisu Kaczorowskiej:
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl

Jarosław Jakimowicz broni Agnieszki Kaczorowskiej: „Rozumiem, co miała na myśli”

Wpis Agnieszki Kaczorowskiej o „modzie na brzydotę” nie przestaje budzić emocji. Tym razem do sprawy odniósł się Jarosław Jakimowicz, który wziął gwiazdę w obronę.
Sylwia Arlak
Jarosław Jakimowicz broni wpisu Kaczorowskiej:
fot. Instagram/ Kolaż mamotoja.pl
Instagramowy post Agnieszki Kaczorowskiej o „modzie na brzydotę” skrytykowało wielu internautów, celebrytów, dziennikarzy i aktywistów. Ale znaleźli się oczywiście też tacy, którzy zgodzili się ze słowami tancerki. W swoim najnowszym wpisie na Instagramie Jarosław Jakimowicz przyznał, że rozumie Agnieszkę Kaczorowską. Zasugerował on, że dystans do siebie i ruch „body positive” mogą prowadzić do... otyłości.

Jarosław Jakimowicz rozumie „moda na brzydotę”

„Doskonale rozumiem, co Agnieszka miała na myśli. Ja już to od dawna wiem, że u nas nie ma miejsca na takie przemyślenia. [...] Przecież ta dziewczyna nie pisze o ludzkich ułomnościach tylko o tym, że ludzie poddają się i nie chcą nic zrobić dla siebie. Poddają się i zamiast pracować nad sobą, to przestają dbać o siebie. [...] Jak ja to znam. Kopią kogoś innego, to albo i ja kopnę, albo siedzę cicho i zacieram ręce”  – komentował Jarosław Jakimowicz.
 

Zdaniem prezentera TVP otyłe osoby powinny przestać „oszukiwać się”, że są szczęśliwe. Radzi im, że po prostu powinny schudnąć. „Najczęściej otyli uwielbiają mówić i pokazywać tzw. dystans do siebie, latając prawie goli albo w obcisłych, krótkich rzeczach. Robią to, zamiast wykonać kawał ciężkiej roboty i pomyśleć nie tylko o swoim wyglądzie, ale przede wszystkim o zdrowiu. Może właśnie to mówienie publiczne o tym tzw. superdystansie do siebie przyczynia się również do tego, że młode pokolenia są coraz bardziej otyłe?”.
 

Przekonał was?

Zobacz też:
Redakcja poleca: Poznaj świąteczne plany Joanny Koroniewskiej - VIDEO
Joanna Koroniewska zdradza nam, jaka jest jej ulubiona potrawa i co kupi dziecku pod choinkę.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy