Joanna Moro o podróżowaniu
fot. screen Instagram/Joanna Moro

Joanna Moro radzi fance: „Ty też możesz mieć wszystko, czego chcesz”. Poszło o pieniądze i wakacje z dzieckiem

Joanna Moro spędza czas z córką na Majorce, a swoją podróż relacjonuje w mediach społecznościowych. Gdy jedna z fanek zasugerowała, że aktorka „śpi na pieniądzach” i dlatego może sobie pozwolić na takie spontaniczne wyjazdy, otrzymała odpowiedź, że przecież każdy może żyć w podobny sposób.
Hanna Szczesiak
Joanna Moro o podróżowaniu
fot. screen Instagram/Joanna Moro
Joanna Moro od lat konsekwentnie kroczy wybraną przez siebie ścieżką – nawet jeśli po drodze wzbudza kontrowersje, a jej decyzje są szeroko komentowane w sieci. Tym razem o aktorce jest głośno za sprawą wiadomości, jaką upubliczniła na Instagramie. A konkretnej – jej odpowiedzi na tę wiadomość.

Joanna Moro wpędza fanki w kompleksy?

Aktorka zabrała córkę na Majorkę – jak sama przyznała, nie chciała znów zostawiać męża samego z dziećmi, więc postanowiła go nieco odciążyć i zdecydowała się na podróż z malutką Ewą. W odpowiedzi na relację z podróży jedna z internautek zauważyła, że nie każdy może sobie pozwolić na takie życie. „Zaufaj, ty też możesz mieć wszystko, czego naprawdę chcesz – tylko realizuj to i dąż do celu” – odpowiedziała jej Joanna Moro, a treść wiadomości opublikowała na InstaStories.
 
Niestety, wbrew temu, co pisze aktorka, nie wszyscy mają równe szanse i nie każdy może żyć na takim poziomie jak ona. Każdy z nas startuje z innego miejsca, ma inne ograniczenia i inne zasoby. Wielu mam nie stać na to, by pojechać z dzieckiem na zagraniczne wakacje raz w roku – o regularnych podróżach nie wspominając. Są też takie, które mimo możliwości finansowych nie mogą sobie na to pozwolić – z przeróżnych powodów.


Joanna Moro z pewnością nie chciała nikogo urazić czy wpędzić w kompleksy. Nie można jednak zapominać, że jej styl życia to luksus i przywilej, na który wiele osób nie może sobie pozwolić.
 

Zobacz także:
Redakcja poleca: Martyna Wojciechowska dla córki staje po stronie natury!
Znana dziennikarka, podróżniczka i pisarka oraz mama 9-letniej Marysi jest również ambasadorką programu „Po stronie natury". I nie ukrywa, że robi to dla dziecka.
Oceń artykuł

Ocena 5 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy