Katarzyna Zielińska
fot. ONS

Katarzyna Zielińska pokazała wzruszające zdjęcie z synkiem

Aktorka serialu "Barwy szczęścia" opublikowała na swoim Instagramie urocze zdjęcie, na którym pozuje wraz z małym Aleksandrem.
Katarzyna Zielińska
fot. ONS
Katarzyna Zielińska już od samego początku ciąży bardzo chętnie dzieliła się swoimi emocjami. Nic dziwnego, że gdy na świecie pojawiło się jej drugie dziecko, aktorka postanowiła podzielić się radosną nowiną z fanami. Aktorka jest teraz podwójną mamą. Ma dwóch cudownych synów - Henryka i Aleksandra. Niedawno opublikowała na Instagramie zdjęcie z młodszym synkiem.

 

Moja niedziela ⭐️ Najfajniejsze co mam⭐️ #sunday #mojechłopaki

Post udostępniony przez Katarzyna Zielińska (@katarzynazielinska)Fotografia wzruszyła internautki

Moja niedziela. Najfajniejsze co mam #sunday #mojechłopaki. - napisała Kasia Zielińska.
Na fotografii widać, jak szczęśliwa mama trzyma za rękę swoje maleństwo. Fanki aktorki nie kryły radości, a jedna z nich zostawiła pod zdjęciem aktorki wyjątkowo wzruszający komentarz: Wiadomo, nie każdego dnia mamy w domu sielankę, zdarzają się humory, bunty, płacze, nawet histerie i próby manipulacji. Każdy z nas kiedyś to przechodził, każdy z nas kiedyś miał lub będzie miał gorszy dzień. Mimo wszystko, dzień bez nich to dzień stracony, uwielbiam ich bliskość, uwielbiam ich zapach, uwielbiam ich wzrok wlepiony we mnie, ich czułość, niepewność, miłość. Kocham ich nad życie i wiem, że dzieci to nasza przyszłość, to najważniejszy życiowy cel, a najcięższym i najbardziej odpowiedzialnym zadaniem jakie nam powierzono, jest wychowanie ich.

Czy podoba wam się zdjęcie, które opublikowała Kasia Zielińska?

Źródło: Instagram.com

Zobacz także:
Redakcja poleca: Katarzyna Zielińska przyznaje, że dla dziecka całkiem "straciła głowę". Znacie to? [WIDEO]
Aktorka przyznaje, że mały Henio owinął ją sobie wokół palca. Rozumiecie, co ma na myśli?
Oceń artykuł

Ocena 1 na 1 głos

Zobacz także

Popularne tematy